Přejít na výpis diskuzí

S úpravami vozů strávíte podle videa v Need for Speed hodiny

29.9.2015 18:17
Aleš Smutný 28 příspěvků

Jakou barvu bude mít přední blatník? Kam přesně nastříkám tenhle tag? V jakém úhlu? A jaký vlastně ten blatník bude? Co bude pod kapotou? Co bude na kapotě? Stovky otázek budou trápit tvořivé hráče Need for Speed díky editoru automobilů, které se budou nacházet ve vaší garáži. Co všechno půjde měnit,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • giacobraza23
    Ze se jeste nekdo vubec dokaze nadchnout pro NFS... Spousta slibu, spousta kecu a skutek bude zas na hony daleko.. jako by ste se jeste nepoucili..
  • Z nějakého nepochopitelného důvodu mě ingame záběry přesvědčily, že to nemusí být špatné... Svitá u mě naděje na zase jeden solidní díl NfS, uvidíme...
    • fool me once shame on you fool me twenty times shame on me
  • Street Rod z roku 90 měl lepší možnosti tuningu, než kterýkoliv NFS, bohužel
    • tak si to stáhni a nevotravuj
      • ee, tohle už nestojí ani za stahování, EA mě musí znovu přesvědčit, že jejich hry stojí minimálně za zlomek mojí pozornosti, ale zatim jsou ještě hluboko v mínusu
  • Naopak. S tímto Need for Speed nestrávím ani minutu *4*
  • no to zase bude maximalni sra*ka, vsechny novy dily vznikaj pro selfie dementy, nez se spusti hra tak se zase clovek musi proklikat milionem soc. sra*ek
  • gesto
    Nakonec je to vždy stejné až v 99% hry se odemkne nejrychlejší auto, a nejlepší upgrady, když už to člověka přestane bavit ...
  • Ty konzolový textury potisku jsou otřesný ale jinak to vypadá hezky .. jen by to chtělo více aut .. jenže to ej EA a jejich DLC s autíčkama kterých bude tři prd*le.
    • Jinak co ještě zamrzí je že hra nebude mít .. manual.
  • A co NEONy? Ty přibudou až v DAY1 DLCčku?
  • A klidně to mohli dát do offline modů bez nákých sociálních ptákovin *1*
  • RedEagle
    Mohli to kludne pomenovat Need for Speed Underground III
    • Nemohli... Nejsou tam neony *9* *3*.
      • Kua ja si to myslel *11* Nejsou totiz na zadnem videu. Ale hlavne ze sa jezdi v noci.
    • Taky nechápu... co za jalovou palici toto vymyslelo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit