Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže si tím chtěl říct .. že když ta série začla stát za ho*no tak tam nebyl už manual .. chápu :D Jinak na Hot Pursuit 2010 byl mod který odemčel manuální řazení .. jnež tenhle frostbite engine .. nato nic nebude hádám.
  • ee, tohle už nestojí ani za stahování, EA mě musí znovu přesvědčit, že jejich hry stojí minimálně za zlomek mojí pozornosti, ale zatim jsou ještě hluboko v mínusu
  • tak si to stáhni a nevotravuj
  • giacobraza23
    Ze se jeste nekdo vubec dokaze nadchnout pro NFS... Spousta slibu, spousta kecu a skutek bude zas na hony daleko.. jako by ste se jeste nepoucili..
  • fool me once shame on you fool me twenty times shame on me
  • Z nějakého nepochopitelného důvodu mě ingame záběry přesvědčily, že to nemusí být špatné... Svitá u mě naděje na zase jeden solidní díl NfS, uvidíme...
  • Street Rod z roku 90 měl lepší možnosti tuningu, než kterýkoliv NFS, bohužel
  • Naopak. S tímto Need for Speed nestrávím ani minutu *4*
  • no to zase bude maximalni sra*ka, vsechny novy dily vznikaj pro selfie dementy, nez se spusti hra tak se zase clovek musi proklikat milionem soc. sra*ek
  • Jack1947
    Který byl beztak nahofno když si nebyl dostatečně blízko jo ale byla to sranda teda v tom posledním hlavně "Rivals". *3*
  • gesto
    Nakonec je to vždy stejné až v 99% hry se odemkne nejrychlejší auto, a nejlepší upgrady, když už to člověka přestane bavit ...
  • Jinak co ještě zamrzí je že hra nebude mít .. manual.
  • Ty konzolový textury potisku jsou otřesný ale jinak to vypadá hezky .. jen by to chtělo více aut .. jenže to ej EA a jejich DLC s autíčkama kterých bude tři prd*le.
  • Jack1947
    Já ti jen řikám že řešíš blbosti ale tak se měj jestli - sis pokecal jsem rád.. jestli ne smůla. Ježíši.

    Mně to fakt je jedno, to je chyba autorů že si dělají z lidí prdel/blbce. ( Nejel takhle náhodou Olejník v Gamesplayi... nebo podobně).
  • Jack1947
    Takhle to máme my dva ale půochop (nebo nechápej to je fuk) že někdo to asi fakt k životu potřebuje, nebaví se ho učit projíždět trat po tmě, nedejbože teorii lol..

    Nech bejt si myslím, prostě někdo to má tak a jiný zas onak.
  • hlavne nezapomenout sharnout screenecek na twitter, facebook, instagram, need4speed community page etc. etc. :>
  • A co NEONy? Ty přibudou až v DAY1 DLCčku?
  • Jack1947
    http://www.ubergizmo.com/2015/09/new-need-for-speed-pc-release-delayed/ *7*
  • ja zacinam hrat v novembri..a ty?:D
  • A klidně to mohli dát do offline modů bez nákých sociálních ptákovin *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit