Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Levně ještě neznamená špatně. Třeba seriál nakonec překvapí.
  • Mno tak po celou dobu sledování tohodle traileru jsem se musel usmívat, protože to jinak nešlo a nakonec to vyústilo ve výbuch smíchu, když už jsem to nemohl vydržet. *1* Možná se s tím bude dát zabít pár hodin, ale do hlavního vysílacího času se to asi nedostane.
  • Některe ruske filmy sou velmi dobře udělane, a mam na mysli ty ktere se sem skoro nedostanou, ne zrovna nočni hlidka atp.

    Ale tohle... tohle vypada jako pěkna pi*ovina :D Asi jako každy amateur-low-budget sci fi.
    • Souhlasím že velká spousta ruských nebo ukrajinských filmů je naprosto skvělá, které jim digitálem prolhaný a americky vymaštěný Hollywood může v tichosti závidět.Jinak seriál STALKER vypadá na první pohled docela levně, ale už z traileru jde vidět, že docela věrně kopíruje universium vytvořené ve hře a to je pro mě rozhodně velké plus.Šanci tomu rozodně dám a pokud to nepohřbí scénaristi v jednotlivých epizodách mám takovej pocitit, že to bude i docela dobrá zábava na večery po práci...
  • no,zas az tak uzasne mi to nepripadalo,niektore sceny smdeli lacnym spracovanim,niektore zas vyzerali usasne. malo by to vyzerat trochu temnejsie,aby sa navodila ta spravna atmosfera.ale nech to bude ake chce,a niekto to predabuje,urcite si to pozriem,pretoze som velky fanusik tejto serie a preto to bola pre mna velmi potesujuca sprava
  • překvapivě to nevypadalo vůbec špatně!!!!do toho půjdu teda jestli to bude mít 256 epizod jako M*A*S*H* tak na to seru ale jinak!!!slušné
  • "spousta libozvučné ruštiny" :D tak presne kvuli tomuhle bych se na ten serial nemoh koukat, protoze ta rustina je silena..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit