Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Queen Quadritits, hehehe *1*
  • Nezapomenu na pocit štěstí, který mě naplnil při pohledu na skilltree z POE *14* . Co ještě musím ocenit je PVP v POE, které fungovalo od bety!! a TATAŘI z blizzardu nejsou schopní něco tak "triviálního"(pro ně) do hry vložit *11* *11* *11* *11* to je věc kterou jim nikdy nezapomenu a opravdu furt nemám slov do .....nebudu se rozčilovat :-)

    PVP je důvod proč bych se někdy vrátil do POE , protože jinak po patchi je pro me diablo jasná volba.
  • Super hra a dobrý příklad, že FTP se dá dělat dobře a pokud to v jiných hrách nefunguje, je to prostě nenažraností vydavatele + nesoudnými hráči - "wallet cowboys" co napřed tasí kreditku, a teprve pak se ptájí za co.
    Na začátku roku jsem jim poslal pár euro které měli původně směřovat do Gaijinu,- který má sice taky super hru, ale ty balíčky do uzavřené bety tanků za 50 až 100 euro - (za to že budete dělat testera, a ještě vám asi na konci wipenou účet) mě totálně odradily jim ještě něco platit.
  • me u ty hry vadí, že kamera de odscrollovat jen dost málo.... pro nekoho hnidopišstní, ale me tva vazne kazilo dojem z hrani, furt sem se snazill scrolovat dal - nešlo, hraju dál, zas chci odscrolovat - nejde... a tak porad dokola,,, 25% vetsi volnost kamery by to pro mě hodně zlepšila
    • to mě vadí i v diablu toto *9* přitom v diablu projectily létají na větší vzálenost a ranged monstra útočí i když nejsou vidět proto tomu moc nerozumím proč to nejde *7*
      • PRávě proto to nejde.
  • To je bitva, Diablo vs PoE, jen dobře at se snazej, tezit z toho budou hlavne hraci.
    PoE je podle me na tom o něco hur, měli by zapracovat hlavne na vzhledu vybaveni a uz konecne udelat něco s tim otravnym desyncem a me osobne tam vadi absence klasicke meny v goldech, ten vymenej obchod je sice zajimavej napad, ale prijde mi tak trochu zbytecnej. Bohuzel mam trochu pocit ze az se vytasi Blizzard se svým datadiskem RoS tak tvurci PoE se budou muset hodne snazit aby to k necemu bylo.
    • mezi těmito tituly žádna bitva není :-p a ani samotní autoři neberou POE jako konkurenci k diablu.....nevim co by se muselo stát aby POE konkurovalo DIablu.
      • nesmysl..konkurence to je velika, to ze autori nekde rikaji ze to tak neberou tak to ještě neznamena ze to je pravda. PoE i D3 hraci se rekrutuji ze stejne skupiny, mas dve hry se stejnym konceptem, pozornost hracu se deli mezi obe, konkuruji si.Plno lidi hralo D3 pak preslo na PoE a ted plno z nich zase hraje PoE..jestli o tomhle někdo muze tvrdit ze to není bitva o hrace, tak je padlej na hlavu:)
        • *1*

          konkurence velika? Jako musíš uznat, že POE je pro úzkou skupinu hráčů....Podle mě nikdy nemůže konkurovat takové "velké" hře jako je diablo. Tím nechci říct, že to je špatná hra to vůbec ne od jejího počátku(closed beta) si střídavě zahraji a furt mě to baví, ale i dost rychle omrzí většinou.
          • ta uzka skupina muze byt dost siroka, když to je zadarmo:)
            • no jasne ale vetsina ma diablo stejne koupeny takze diablo hrace si POE spise pujcuje :-)
        • oprava..zase hraje D3
      • Museli by to totálně zjednodušit skill tree (diablo fans dostanou infarkt jen co to uvidí), hodně snížit obtížnost, přidat pořádně na barvičkách a bžum efektech atd.. ale jelikož to, naštěstí, nikdy neudělají, poe nebude přímej konkurent diabla.
        • skill tree AHAHAHA +5 str +5 int atd je skill jak prase teda ..... jenže to si zase PoE fans myslí jak je to úžasný (musel jsem to napsat jak idi*t abych zachoval zdejší kvalitu sorry). Z celého toho rozvětveného stromu je tak 15% něco jiného jak + do statů. Nemůžu říct že ten vykradenej nápad z final fantasy není zajímavej, ale že by to bylo něco úžasného to se taky říct nedá. Na druhou stranu gem systém je povedenej.
          • fallanga
            Holt tam musíš plánovat dopředu. Pokud se vydáš špatnou cestou tak můžeš rovnou tačít hrát od znova.
        • fallanga
          Bohužel nikdy nebude konkurent diabla, ale i tak je to mnohem bližší diablu 2 než je D3.
          • A hral jsi D3 ted potom patchi ? Spis se ted zase priblizuje D2. *16*
            • fallanga
              Už na to nemám odvahu. Možná se to už přibližuje D2, ale proč až 2 roky po vydání?
  • To je nejakej datadisk pro Diablo 1 ? podle zpracovani tot ak vypada.
    • fallanga
      Ty jsi fakt ovce *11*
      • deridon
        sníme ho!
  • Vydání není 3.3. jak je v článku ale 5.3. *3*
  • Chtel jsem se zeptat, da se PoE obstojne hrat i v SP? Uz delsi dobu me laka, ze bych si hru zkusil, ale jde mi jen o solo hrani. Diky.
    • Ano, pokud nechceš hrát s jinými hráči, vůbec nemusíš. Ale stejně musíš být přihlášen k internetu. Offline hraní nejde.
  • nechci resit D III vs PoE... co musim ocenit - jak se o svoje hry staraji - kdyby takovou peci mel i asi davno zapomenuty Hellgate London - skoro bych i rekl, ze mi byla nejblizsi - skutecna skoda, ze nebyla F2P hned od startu
    • no to rozhodně škoda není a i dneska si raději nainstaluju normální hellgate a projedu ho solo, než hrát tu f2p slataninu.
      • asi nerad hrajes s lidma, nebo online obecne - jinak by se tvuj vyrok musel vztahovat na celou hru vcetne SP, ktera vlastne po poslednim updatu jeste z rukou tvurcu zustala takova jaka je... to ze pridali moznost koupit tokeny a za ne par serepaticek je vec druha
  • Taky chci takovej dábelskej hlas *13*
    BTW:Už to má češtinu? *1*
    • Taky uz jsem slysel ze by cestina mela byt..Na netu o ni ale není ani zminka..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit