Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nenech se vysmát, PoE nesahá Diablu ani po kotníky, pro Blizzard to jistě není konkurence která by je donutila nějak měnit plány, spíš jen drobek na jejich podrážce, zábavná kuriozita chceš li
    • fallanga
      Máš pravdu PoE nesahá Diablu 2 ani po kotníky. Ale vysoce předčí Diablo 3.
    • No tak hlavně, že jsi naházel mínusy. To je prostě nejdůležitější. A je dobře, že jsi na to nezapomněl.
      • proč bych si házel mínusy? od toho tu jsou jiní "borci" co nedokáží akceptovat fakta ani rozdílný cizí názor
        • "nenech se vysmát, PoE nesahá Diablu ani po kotníky, pro Blizzard to jistě není konkurence která by je donutila nějak měnit plány, spíš jen drobek na jejich podrážce, zábavná kuriozita chceš li" asi nemá moc cenu komentovat ve vztahu s předchozím postem, že? *7*
        • Ten nesmyls co jsi tady vypotil, nejsou žádné fakta, jen ubohý výkřik do tmy, nic jiného ... Osobně tě tipuji na to, že nemáš ani ponětí co to PoE je, za to v D3 máš odehráno stovky hodin.
          • myslel jsem že fakta oba už známe, ale asi jsem tě přeceňoval, dobrá tedy
            Grafika - Diablo ✔ PoE - X
            Příběh - Diablo ✔ PoE - X
            Stylizace - Diablo ✔ PoE - X
            Hudba a Zvuk - Diablo ✔ PoE - X
            Různorodost monster a itemů - Diablo ✔ PoE - X
            Prostředí- Diablo ✔ PoE - X
            Systém skillů- Diablo ✔ PoE - X
            Multiplayer- Diablo ✔ PoE - X
            Animace- Diablo ✔ PoE - X
            • promin jsi vetsinou dost vedle, resp. asi vec nazoru:
              Grafika - PoE - grafika je u diabla hnusna, omalovanky nemam rad
              Příběh - Diablo ✔ -pribeh je ale stejne pri opakovanym hrani k nicemu
              Stylizace - Diablo ✔ -jo demoni jsou zajimavy, Hudba a Zvuk - Diablo ✔ -o fous
              Různorodost monster a itemů - POE absolutne mnohonasobne lepsi Prostředí- PoE - lepsi ruznorodost prostredi, endgame mapy,,,,, Systém skillů- PoE - je mnohem lepsi nez ta arkáda od blizzardu ,,,,, Multiplayer- PoE - tady te take musim poupravit, v poe se buildy mnohem lepe doplnuji, navic PVP je taky lepsi,,,, Animace- Diablo=PoE
              Optimalizace - Diablo ✔ -tady je fakt ze v POE je blbej desync, jinak ale chodi dobre a nepada tak jako D3
              Herní mechaniky - PoE - nevim jak jsi prisel na diablo
              Řešení herní ekonomiky- PoE - ano AH byla super, takovej bussines simulator ze? Ted AH rusi, takze si za goldy koupis max prd a uzij si spamu xD
              Bojový systém- PoE - poe opet lepsi a zajimavejsi a zabavnejsi
              Mne teda vyslo lepsi POE jak v jednotlivych kategorii, tak i celkove
            • fallanga
              Skill tree je super, musíš tam myslet dopředu a když dáš špatně bod, tak už to nemůžeš vrátit. Je to promakané a pokud nemáš IQ menší než Forrest Gump tak se v něm v pohodě vyznáš. Zato D3 má hnusný skill systém, který je sice přehledný, ale je jak pro pěti leté děti.
              Grafika je prostě temná a diablovská. Na co mít efekty jak převzaté z WOW nebo podobných her pro děti? Prostě stačí efekty, které jsou přehledné a v jejich záplavě aspoň najdeš svého hrdinu.
              Nevím jak tobě, ale mě se PoE nikdy nelágoval a to jsem to hrál se 4 kamarády. Možná máš pomalý net.
            • idiota si nech od cesty ty zamrdaný debile, tak urážky bychom měli vyřízené, můžeme se teď vrátit k argumentům

              skill tree v PoE je zbytečný zmatek, naschvál udělaný tak aby vypadal cool, ale ve výsledku úplně na hovno, věci co by se daly dát pod jedno políčko se tam opakují 20x, jen aby to bylo přes 10 obrazovek a nerdi si mohli honit nad tím, jak můžou plánovat skilly na rok dopředu, navíc je vykradený z Final Fantasy (a příznejme si to, jeden z těch horších skill systémů co ve FF hrách byl). Proti tomu, Diablo má přehledný, funkční skill tree nabízející i tak obrovské množství variability, navíc jdou skilly kdykoliv přeházet, ne jako v PoE které si pořád myslí že je rok 2001

              ano, grafika je věc vkusu, ale člověk musí mít opravdu špatny vkus, aby slintal nad grafikou PoE, zvlášť animace postav a boje jsou příšerné, oni snad ani nepoužívají motion capture a jestli jo, tak ten člověk kterého snímali musí být největší poleno na světě. Diablo 1 mělo lepší grafiku a animace než PoE

              příběh - D3 taky žádný zázrak, ale celková lore toho světa je mnohem propracovanější a hlubší než u PoE, proto bod pro Diablo

              multiplayer - tím je myšlen především síťový kód, vítáme Path of Lag, proto bod pro Diablo
            • fallanga
              Jasně, každému se líbí jiná grafika, ale Diablo mělo vždy temnou grafiku a ty WOW efekty v D3 se k tomu prostě nehodí.
            • tak člověk, který pochválí "systém skillů" v diablu je opravdu idi*t ( nebo casual hráč nebo hráč, co nedávno začal s hrama a minuly ho klenoty jako diablo 1 a 2

              Většina toho, co jsi napsal, je záležitost osobního vkusu.. někomu se líbí barevný diablo, někomu syrový PoE.. a to samý s hudbou atd.. příběh stojí v obou hrách za prd btw.

              A taky jsi zapomněl zmínit jednu věc.. že blizzard má tak 1000x větší rozpočet než GGG a to samý co se týče lidí.. a přesto jim trvalo 2 !!!!! roky od vydání, než dostali diablo do stavu ve kterém mělo být původně při startu.¨

              A nejlepší je ten blizzardí koncept datadisků ala prostě zvednem max level o 10 aby hráči, co nahráli 1,2,3,4 tisíce hodin nebyli ve výhodě oproti lidem, co si koupí diablo až s datadiskem.. FACEPALM
            • fallanga
              strucky: Nemám nic proti jeho názoru, ale on je prostě hater. Kdyby psal jak to opravdu je, tak nic neřeknu, ale to co si vymýšlí je hnus.
            • Souhlasím s tebou ve všech bodech. Ale tohle snad ani nemá cenu vypisovat někde, kde je komunita založena na netoleranci k názorům ostatních a slepé víře v ten svůj jeden a jediný nejlepší názor. :-)
            • fallanga
              Troll? Grafiku má lepší PoE. D3 má moc WOW efekty, zatímco PoE se drží temné atmosféry.
              Příběh u tohoto typu her je vedlejší a D3 má příběh kýčovitý a nudný.
              Různorodost monster a itemů je v PoE opravdu velká.
              Prostředí v PoE je Diablu 2 bližší než prostředí v D3.
              Systém skillů má D3 vyloženě hnusný a neoriginální.
              Co je špatného na MP v PoE? Vždyť tam můžeš hrát s jakoukoliv partou chceš.
              Animace jsou podobné jako grafika. D3 má moc WOW efektů, zatímco PoE je temné a více diablovské.
            • Optimalizace - Diablo ✔ PoE - X
              Herní mechaniky - Diablo ✔ PoE - X
              Řešení herní ekonomiky- Diablo ✔ PoE - X
              Bojový systém- Diablo ✔ PoE - X

              no, mohl bych pokračovat, ale už takhle je to 13:0 pro Diablo, jednoznačné K.O.
    • LOL ty seš opravdu hloupý, jinak to napsat nelze.
      • Patrně jsi chtěl napsat "jsi", když už poučuješ cizí lidi o jejich inteligenci, lol. *3*
  • Teď již chápu, proč D3 zrušilo nesmyslnou aukci a udělalo hru s lootem 2.0, vlastně tak jak měla hra vypadat při spuštění.

    PoE je velice dobrá hra, nemusíte do hry vrazit ani halíř a zahrajete si naprosto luxusně, na rozdíl od konkurenčních značek.
    • Nehledě na to, že PoE má daleko lepší herní mechaniky než D3.
      • Každému se líbí něco jiného. PoE jsem nevydržel hrát ani týden, což Diablo 3 mi vydrželo pár měsíců a teď jsem se k němu díky novému patchi vrátil.
        • A já jsem psal něco o tom, že se Diablo3 nikomu nelíbí? Ne. Napsal jsem svůj názor na herní mechaniky obou her.
          • Napsal jsi to jako všeobecný fakt, ne jako svůj názor.
            • Takže všeobecný fakt je cokoliv co tu někdo napíše, pokud není vysloveně řečeno jinak ("dle mého názoru", "podle mě" apod.) ?

              Já myslel, že je to většinou naopak. Ach jo, kde to žiju.
            • Vskutku, trefa... :-)
  • článek jako by ho někdo zkopíroval z google translatoru....
    • Proč by se autor rozepisoval o tom kolik toho hra v datadisku přinese, jaké budou nové lokace, zbraně, změny charakterů atd.... když přeci stačí napsat, tady máte seznam změn, hodit odkaz a je vymalováno ... se divím, že to tady vůbec dali.

      Hlavní přeci je, že máme skoro denně článek o TESO a to je nejdůležitější.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit