Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ono má MW3 nebo BF3 nějakej humor???
  • Tim co vytvorili urazili jen sami sebe a to plati jak pro CoD tak pro tenhle trailer :D
  • To jsem nevěděl že na parodii musí být na větší úrovni. Asi ani nevíš o jakou hru jde.
  • Nebreč chlapče. Redakce se ti nebude omlouvat za to že urazili tvoje CoD ;)
  • Vy mátě Maďary, my zase cikány. Ne počkat - ty vy máte taky *1* *1* *1*
  • Tak hej, Tele Tele a Novotny to nie je, uznavam.
  • Grafika a efekty jsou dost nízko na to aby si utahovali z BF3 a natož z MF3. Zvuky taktéž, pěkná chrastítka. Jediný v čem se to může vyrovnat je humor, to je tak vše.
  • Mas recht. Zasmeju se rad a hodne ale u her to zrovna nebyva protoze tech opravdu vtipnych je asi malo nebo co...
  • Tak tos vyjmenoval právě tu jednu desetinu procenta *1*
  • super, mnohem lepsi nez originaly
  • Jo, překvapení to určitě bude, doufám, že né podobné jako u předchozího dílu, kde jsem ten hnus musel po půlhodině vykopat z disku. *11* Staré dobré GTA (jakýkoli díl na PC) FTW!!!
  • Což taky o něčem svědčí *1*
  • Nahodou takovej Rage of Titans me dokaze rozesmat svym jemnym humorem o nedostatku kavy...
  • já se jen bojím, ať to hratelností nedopadne jak dvojka.. *8*
  • Libi se mi, ze jde treti dil az do absurdna. Druhy dil bylo vicemene pokracovani GTA SA kdyz GTA4 slo vic do vazna (a spousta fanousku GTA to tezko rozdychavala), ale tady vyvojari prichazi se svym vlastnim, silenym vytvorem. Uvidime.
  • Skoda, ze nehovoria s madarskym prizvukom, to by bolo dokonale. Aspon teda na Slovensku to je najpopularnejsi humor.
  • no jak pro koho *5*
  • Tak to se u 99,9 procent všech her asi moc nezasměješ, co? *1*
  • fallout
    Myslím, že Saints Row 3 bude hodně milé překvapení... rozhodně se nedočkáme stereotypu. *4*
  • Rekl bych ze muj smysl pro humor pokryva vsechny mozne styly humoru a neboji se ani hodne cerne temnoty a nekorektnosti ale tahle uroven ala Scary movie 2 jde proste mimo. Ale jak se rika proti gustu zadny disputat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit