Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po vizuální stránce mi to přijde jako trapná nápodoba Danta z Devil May Cry... *7*
  • Ta hra je pecka, ale především až v druhé půlce hry, kdy se člověk nezdržuje v podstatě ničím, běhá rychle, umí kombinovat let-lezení po báráku, hodně životů i energie, pak může používat ulítlý zbraně jako třeba kosit demony z křesla nebo mít vlastního démona. Zajímavé jsou i vedlejší questy - uřídit raketové auto atd. a ty hlášky druhý postavy.. holky :) A hlavně jak si postavy dělají z pekla srandu. Mně to prostě baví mám 91% hry a zkusím dát 100% hell yeah *16*
  • uzená krkovice, kus ovaru, párek - to vse si muzu koupit, kdyz nepodporim tuto hru!
  • ta hra je odpad,driv by nedostala ani tech 5/10...mozna tak 3/10 za to, ze je bez vetsich bugu
  • jednou byl free weekend tak jsem to zkusil. nejhorší byly ty nelicencovane krabice (jakože auta) s tragickym "jizdním modelem"
    • p.s.
      nejsem rasista ale taky se mi nelibi hrat za rakosnika
      • " nejsem rasista ale.." no lol.
      • tak když je někdo kkt a v editoru postavy (ten byl ve všech SR krom tohoto a tento díl si určitě o free víkendu nehrál) si vytvoří charakter, který se mu pak nelíbí. *7* *7*
      • XXDarthVaderXX
        Jakej rakosnik ? Nepletes si to se svym dealerem ? *5*
  • Johnny Gate s andělskými křídli v pekle kosí démony!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jak tomu může někdo dát 5/10?
    15/10 Naprostý LUXUS Lepší než celá čtyrka.
    • Není to omalovánka?
      • To mi řekni ty, určitě znáš víc omalovánek.
        • Jen jednu, tvůj xicht až tě potkám *15*
          • hahaha, co na mě použijež? NERD MAGA, NERDKIDO, NIPPON GEEKO?
            Tebe se fakt extrémě bojím. *1* *1* *1*
          • kennyB
            Koukám, že jsi mistr vtipu... *7*
  • -2/10
  • "Drogy jsou spatne, ano?"
  • flash789
    Volition byla skvela firma, udelali pomerne inovatni (zejmana diky destrukci vseho mozneho) serii red faction a vyborny rpg Summoner 1 a 2, pak zrejme zjistily ze styl GTA by jim mohl vydělat vic a takhle to dopadlo. kdyby zkombinovali Red Faction s tim Summonerem (red Faction Guerilla k tomu uz mela jen kousek) mohla vzniknout hra co nemá obdobu, a urcite by byly daleko vic vazenejsi, ale asi min bohaty:) kazdopadne je chápu, peníze jsou potřeba..
    jo a Volition taky primarne delali hry na konzole, třeba Summoner 2 byl jen na PS2 a Gamecube:)
  • Lotr
    Tak já bych tu hru tak neodsuzoval.
    Jde o standalone DLC za pár korun. Nejde o další díl Svatých. A humor je skvělý. Tu hru jsem koupil a vážně se u ní bavil.
    Jistě nejde o nic inovátorského ale z pohledu PC hráče jde o mnohem lepší PC port než byl Prototype 2.
    Jistě kampaň je opravdu krátká ale v době kdy nové Call of Duty v ceně xx dolarů přináší obsah který dohrajete za dopoledne...nu v této době je stížnost na hru jejíž dohrání vám bude trvat stejně dlouho ale při ceně podstatně nižší..poněkud alibistické.

    Prostě ta hra není špatná. Jen je škoda že nejde o další díl svatých.

    PS: ten muzikál je skvělej
    • Také bych chtěl 20 euro považovat za pár korun...
      • Lotr
        Stačí si najít práci a tak
        Petikilo je dnes skutečně pakatel. Víc nechám v obchodě.
        • Práci mám a právě proto jsem napsal to co jsem napsal.
          • Lotr
            Nu pak to chce jednoduše líp placenou
            • Věř, že jednoduše to nejde *3*
      • To nejsou žádný prachy, rodiče to zatáhnou

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit