Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dogkiller
    Z kdysi dobré mafiánské hry se stala jakási sci-fi kktina pro zfetované náctileté amíky, navíc v pořád stejně hnusné konzolové grafice a absencí kvalitního fyzikálního enginu. Škoda slov... *11*
    • LoL, jen někdo jako ty, může nazvat hru kde jezdíš s hov*ocucem "dobrou mafiánskou hrou" *6* Fakt, dnes se ke klávesnici dostane kde kdo, že Psovrahu?
    • Z nudného GTA klonu se stala herní verze Žhavých výstřelů, která míchá ty nejšílenější věci z různých žánrů s popkulturními odkazy na každém kroku do (v případě čtyřky) neskutečně zábavného mixu.
    • XXDarthVaderXX
      Ale tak spatny to rozhodne nebylo. Vubec to nebylo spatne...mozna to melo mit jine pojmenovani, ale no a ? A fyzika...vrchol je zatim nekde u GTA 4 a jeji fyzikalni engine...na to by mohl treba odpovedet strejda Macura.
      • Fyzikální engine GTA 4 že je vrchol? Když jsi tam vyskočil z jedoucího auta, tak jsi hopsal dalších 500m jak gumová kulička. Kulky měly velkou sílu, ale malou účinnost, takže jsi jima odtlačil nepřátele tak o 3 metry, než jsi je zabil. A nakonec ještě vozidla s nulovým třením kol, kvůli čemuž musely i ty nejrychlejší auta mít maximálku zhruba 150km/h.
    • to je tvuj nazor
    • Poslední Saints row u kterého jsem se bavil byla II. Tenkrát to bylo šílenější GTA. Na tu misi, kde jsem ukradnul radioaktivní odpad z elektrárny, abych ho zamýchal do tetovací barvy pro vůdce nepřátelského gangu jen tak nezapomenu.
      • XXHUGOXX
        Aj trojka bola ešte super.
        • pokud sis nekoupil The full package jako já kde jsi měl hned od začátku transportér, tank(ten nejlepší, crusader myslím se jmenoval) a hned jak si získal nemovitost s heliportem tak vtol a takový to malý vznášedlo, úplně mi to zkazilo překvapení a rovnou jsem měl ty nejlepší dopravní prostředky, tohle jsem fakt nepochopil, jinak hru jsem si užil perfektně a dlc jsou taky super, teda až na tohle
  • no od tejto autorky nikdy vela necakam *11*
    • niceguyfromrussia.ru
      Hej, vždy sa na jej hipsterských recenziách pobavím... ako náhle hra má 3D grafiku hodnotenie je 1-5 ak je to 2D hipsterčina 8-9. To sa stane ked 60-ročné lesbické černošky píšu recenzie na hry *1*
      • Chim
        Občas toho Grygara tak nějak chápu. *7*
      • hroutí se ti svět?

        https://www.youtube.com/watch?v=1tFDsL_mwBY
      • No ale tahle hra si tak nizke hodnoceni zaslouzi,idkyz stoji 20euro.
        Hrozne kratke,repetivni mise,skoro vse zrecyklovane ze 4,slaby pribeh zpichly narychlo.
        Tomu pak odpovidaji mise,1. mise vzit auto a dojet k Ultron,2.ziskat spojence u kterych jsou vzdy stejne mise,3. tutorial mise k abilitam od spojencu, 4.zachrana spojencu,ktere jsou STEJNE
        4x opakovani toho stejneho,5. mise dojit si pro kreslo,sta jen tam dojit a sednut si
        *1* , 6. zaverecna mise souboj se Satanem,ketry v podstate nic neumi a opakuje porad to stejne!!!.

        Pro me je to hodnocene 3-4/10.
        • Vogon
          Viděl jsi snad někdy, aby se datadisk svou podstatou lišil od původní hry?
          • třebas BioShock Infinite: Burial at Sea 1/2 ?
        • V podstate jsou tam jen 3mise. , ktere se opakuji do zblbnuti.
          5 zbytecnych koncu.
          Jediny co se mi tam libilo bylo zpivani Satana s dcerou *1*
          • Jack1947
            Což už bYlo v traileru takže pro tebe ta "hra" asi vůbec nebyla no. *7*
  • tak ci onak saints row je genialni serie plna invence. Nikde jinde jsem nekroutil tolik hlavou a zavidel jim ty napady. Je tam dovoleno cokoli. A te hudby na ktery ziskali autorsky prava. Mraky songu od vazne hudby az po grind core. Proste dlc pohoda. No ne kazdej to doceni. Spis bych rekl, ze to bavi starsi
    • Saints Row série je akorát stupidita....
      • Jako COD?
  • Ilusiveman
    Vtipné je, že tuto recenzentku poznám už podle "verdiktu". Myslel jsem, že pan Homola se dá snadno předvídat, ale oproti této recezentce je to pořád jak snažit se nahlédnout do Singularity.
  • Zayl
    Je to standalone DLC za 20 dolarů ála Blood Dragon pro Far Cry 3.

    Nevím co od toho autorka za takové peníze čekala.

    Pokud se vám líbí SR humor, tak se zasmějete, lítání funguje líp než gliding ze 4ky a je plynulejší. Zbraní není nějak přehnaně, ale poslouží. Samotný theme poměrně sedí a dává smysl v něm provádět veškeré bláznovství. Ve hře ale nejsou clothing shopy, takže Gat i Kinzie vypadají celou hru stejně.

    Pokud se vám líbíla 4ka, bude se vám líbit i tohle. Je to prostě sandbox s pekelnou tematikou na dvě odpoledne.
  • strky
    Z toho muzikálu by mohl bejt pěknej animáč *1*
  • Lotr
    Tak já bych tu hru tak neodsuzoval.
    Jde o standalone DLC za pár korun. Nejde o další díl Svatých. A humor je skvělý. Tu hru jsem koupil a vážně se u ní bavil.
    Jistě nejde o nic inovátorského ale z pohledu PC hráče jde o mnohem lepší PC port než byl Prototype 2.
    Jistě kampaň je opravdu krátká ale v době kdy nové Call of Duty v ceně xx dolarů přináší obsah který dohrajete za dopoledne...nu v této době je stížnost na hru jejíž dohrání vám bude trvat stejně dlouho ale při ceně podstatně nižší..poněkud alibistické.

    Prostě ta hra není špatná. Jen je škoda že nejde o další díl svatých.

    PS: ten muzikál je skvělej
    • Také bych chtěl 20 euro považovat za pár korun...
      • Lotr
        Stačí si najít práci a tak
        Petikilo je dnes skutečně pakatel. Víc nechám v obchodě.
        • Práci mám a právě proto jsem napsal to co jsem napsal.
          • Lotr
            Nu pak to chce jednoduše líp placenou
            • Věř, že jednoduše to nejde *3*
      • To nejsou žádný prachy, rodiče to zatáhnou
  • flash789
    Volition byla skvela firma, udelali pomerne inovatni (zejmana diky destrukci vseho mozneho) serii red faction a vyborny rpg Summoner 1 a 2, pak zrejme zjistily ze styl GTA by jim mohl vydělat vic a takhle to dopadlo. kdyby zkombinovali Red Faction s tim Summonerem (red Faction Guerilla k tomu uz mela jen kousek) mohla vzniknout hra co nemá obdobu, a urcite by byly daleko vic vazenejsi, ale asi min bohaty:) kazdopadne je chápu, peníze jsou potřeba..
    jo a Volition taky primarne delali hry na konzole, třeba Summoner 2 byl jen na PS2 a Gamecube:)
  • Ta hra je pecka, ale především až v druhé půlce hry, kdy se člověk nezdržuje v podstatě ničím, běhá rychle, umí kombinovat let-lezení po báráku, hodně životů i energie, pak může používat ulítlý zbraně jako třeba kosit demony z křesla nebo mít vlastního démona. Zajímavé jsou i vedlejší questy - uřídit raketové auto atd. a ty hlášky druhý postavy.. holky :) A hlavně jak si postavy dělají z pekla srandu. Mně to prostě baví mám 91% hry a zkusím dát 100% hell yeah *16*
  • uzená krkovice, kus ovaru, párek - to vse si muzu koupit, kdyz nepodporim tuto hru!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit