Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po vizuální stránce mi to přijde jako trapná nápodoba Danta z Devil May Cry... *7*
  • Fyzikální engine GTA 4 že je vrchol? Když jsi tam vyskočil z jedoucího auta, tak jsi hopsal dalších 500m jak gumová kulička. Kulky měly velkou sílu, ale malou účinnost, takže jsi jima odtlačil nepřátele tak o 3 metry, než jsi je zabil. A nakonec ještě vozidla s nulovým třením kol, kvůli čemuž musely i ty nejrychlejší auta mít maximálku zhruba 150km/h.
  • Ta hra je pecka, ale především až v druhé půlce hry, kdy se člověk nezdržuje v podstatě ničím, běhá rychle, umí kombinovat let-lezení po báráku, hodně životů i energie, pak může používat ulítlý zbraně jako třeba kosit demony z křesla nebo mít vlastního démona. Zajímavé jsou i vedlejší questy - uřídit raketové auto atd. a ty hlášky druhý postavy.. holky :) A hlavně jak si postavy dělají z pekla srandu. Mně to prostě baví mám 91% hry a zkusím dát 100% hell yeah *16*
  • hahaha, co na mě použijež? NERD MAGA, NERDKIDO, NIPPON GEEKO?
    Tebe se fakt extrémě bojím. *1* *1* *1*
  • " nejsem rasista ale.." no lol.
  • kennyB
    Koukám, že jsi mistr vtipu... *7*
  • Jen jednu, tvůj xicht až tě potkám *15*
  • uzená krkovice, kus ovaru, párek - to vse si muzu koupit, kdyz nepodporim tuto hru!
  • chtel bych se menovat Ovar, to by byl krásný čas
  • LoL, jen někdo jako ty, může nazvat hru kde jezdíš s hov*ocucem "dobrou mafiánskou hrou" *6* Fakt, dnes se ke klávesnici dostane kde kdo, že Psovrahu?
  • tak když je někdo kkt a v editoru postavy (ten byl ve všech SR krom tohoto a tento díl si určitě o free víkendu nehrál) si vytvoří charakter, který se mu pak nelíbí. *7* *7*
  • To mi řekni ty, určitě znáš víc omalovánek.
  • Z nudného GTA klonu se stala herní verze Žhavých výstřelů, která míchá ty nejšílenější věci z různých žánrů s popkulturními odkazy na každém kroku do (v případě čtyřky) neskutečně zábavného mixu.
  • Věř, že jednoduše to nejde *3*
  • Lotr
    Nu pak to chce jednoduše líp placenou
  • XXDarthVaderXX
    Ale tak spatny to rozhodne nebylo. Vubec to nebylo spatne...mozna to melo mit jine pojmenovani, ale no a ? A fyzika...vrchol je zatim nekde u GTA 4 a jeji fyzikalni engine...na to by mohl treba odpovedet strejda Macura.
  • XXDarthVaderXX
    Jakej rakosnik ? Nepletes si to se svym dealerem ? *5*
  • ártoo dee tuu
  • chudácy včeli
  • Není to omalovánka?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit