Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Občas toho Grygara tak nějak chápu. *7*
  • XXHUGOXX
    Aj trojka bola ešte super.
  • XXHUGOXX
    Akosi nechápem prečo si dostal mínuská. *4*
  • Poslední Saints row u kterého jsem se bavil byla II. Tenkrát to bylo šílenější GTA. Na tu misi, kde jsem ukradnul radioaktivní odpad z elektrárny, abych ho zamýchal do tetovací barvy pro vůdce nepřátelského gangu jen tak nezapomenu.
  • strky
    Z toho muzikálu by mohl bejt pěknej animáč *1*
  • Jack1947
    Což už bYlo v traileru takže pro tebe ta "hra" asi vůbec nebyla no. *7*
  • hroutí se ti svět?

    https://www.youtube.com/watch?v=1tFDsL_mwBY
  • Vogon
    My nemluvit řeč váš kmen.
  • Jack1947
    7/10 Za mně, na krátké zabavení mi to stačilo, na něco serioznějšího tu máme jiné hry he. *3*

    Bod určitě za nesmrtelného Johnnyho Gata (dnes už legendárního no)

    Koukám mínusová sezona v plném proudu. ( Nejlepší na tom všem je že mínusují opět blbci co ani nehráli... *7* njn tak at si užijí.) Ono není divu když dogkiller má +64 a jiný ---.
  • XorxoxTalarius
    Still better fun than GTA *5*
  • Saints Row série je akorát stupidita....
  • Ilusiveman
    dlc...
  • Dogkiller
    Z kdysi dobré mafiánské hry se stala jakási sci-fi kktina pro zfetované náctileté amíky, navíc v pořád stejně hnusné konzolové grafice a absencí kvalitního fyzikálního enginu. Škoda slov... *11*
  • Ilusiveman
    Vtipné je, že tuto recenzentku poznám už podle "verdiktu". Myslel jsem, že pan Homola se dá snadno předvídat, ale oproti této recezentce je to pořád jak snažit se nahlédnout do Singularity.
  • třebas BioShock Infinite: Burial at Sea 1/2 ?
  • Vogon
    Viděl jsi snad někdy, aby se datadisk svou podstatou lišil od původní hry?
  • Ale joo hlavne ze tu vyborny Prototype 2 dostal 6/10 pritom to bolo 3x zabavnejsie nez mizerna jednicka
  • V podstate jsou tam jen 3mise. , ktere se opakuji do zblbnuti.
    5 zbytecnych koncu.
    Jediny co se mi tam libilo bylo zpivani Satana s dcerou *1*
  • No ale tahle hra si tak nizke hodnoceni zaslouzi,idkyz stoji 20euro.
    Hrozne kratke,repetivni mise,skoro vse zrecyklovane ze 4,slaby pribeh zpichly narychlo.
    Tomu pak odpovidaji mise,1. mise vzit auto a dojet k Ultron,2.ziskat spojence u kterych jsou vzdy stejne mise,3. tutorial mise k abilitam od spojencu, 4.zachrana spojencu,ktere jsou STEJNE
    4x opakovani toho stejneho,5. mise dojit si pro kreslo,sta jen tam dojit a sednut si
    *1* , 6. zaverecna mise souboj se Satanem,ketry v podstate nic neumi a opakuje porad to stejne!!!.

    Pro me je to hodnocene 3-4/10.
  • niceguyfromrussia.ru
    Hej, vždy sa na jej hipsterských recenziách pobavím... ako náhle hra má 3D grafiku hodnotenie je 1-5 ak je to 2D hipsterčina 8-9. To sa stane ked 60-ročné lesbické černošky píšu recenzie na hry *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit