Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Nedivil bych se kdyby si to pccčkáři vybrečeli... aspon že ten obsah bude exkluzivní na PS4 - zas tak slavná hra to není...ale co no grind je asi zábava.
  • Ono záleží kdy jste to hrál. Já sem si koupil kolekci někdy v září/listopadu loňskýho roku a měsíc jsem určitě hrál(čistej herní čas někde okolo 6-7 dnů). Ta hra trpí klasickým problémem mmo her - nedostatek obsahu.

    Což už třeba teď není pravda. O víkendu se chystám na vault of glass a asi projdu i zbylý raidy. Raidy navíc dostali i nový mechaniky takže to nemusí být to samé jako to bylo před "age of triumph". Podle mě ta hra v tuhle chvíli za těch 30 éček stojí. Novej hráč v ní může klidně strávit stovky hodin a bez debat ho hra nepustí, zvlášť pokud ho baví střílení.
    *9*
  • Je to určitě super, ale nic z čeho by se zbortil svět..víceméně už je to na mém wishlistě na Vánoce :D
  • XorxoxTalarius
    Tomu se rika Deadpool rip off *1*
  • Ne ten posledni neni hruza. Do hruzy to ma sakra daleko. I do myslenky o hruze to ma daleko.
  • Nezvyk co? *4*
  • Kozy
    No, první Destiny jsem smazal asi po dvou hodinách ale tenhle trailer vzbudil můj zájem. Vůbec by mi nevadilo, kdyby se to neslo v odlehčenym duchu.
  • Nechci bránit Mass Effect (ten poslední je hrůza), ale to nejsou záběry ze hry, je to renderované video...
  • Diť ty animace postav a pohyb v obličeji vypadá hodně dobře tak co furt všichni mají? jo ha tohle není Mass Effect *1*
  • bukrr
    Uuuuuuuuuuuuu!
  • Po dlouhé době a mnoha hrách je tohle hra, která má fakt super trailer *1* . Super je i oznámená PC platforma, takže si konečně i zahraju *5*
  • Trailer je fakt povedeny a musim rit, ze se celkem tesim..1cka me bavila akorat v pozdejsich fazich,bez sehrane party mi to prislo az zbytecne narocne a zdlouhave (konkretne boss fighty)
  • residentevilfans
    i PC *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit