Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Take se pridam se zadosti o sdeleni alespon zakladnich dojmu. Jinak hra vypada opravdu slibne a i cenove neni moc ulitla, takze bych ji zkusil.
  • Kinet1c
    presne reklamy tohto typu tu nemaju co hladat
  • Viktor_H
    Když už tak TPS... Ale dialogové volby + stromy dovedností ukazují na RPG.
  • Viktor_H
    Hrozně si přeju, aby se tohle opravdu povedlo... Vypadá to přesně jako můj šálek čaje a mohlo by to pro mě být tím, čím Deus Ex být nedokázal.

    BTW, teď nemám na hraní moc čas, ale jestli do toho nějaká dobrá duše půjde, sdělte prosím kdyžtak svoje dojmy někde v diskuzi. Nebo ještě lépe, bude recenze, Petře??

    PS: Ten trailer je naprosto boží - hudba, kamera, střih... Kontinentální feeling.
  • Ten trailer mozna navnadil, ale zatim jsem se dival na gameplay, jestli to byl spravny a moc me neuchvatil.
  • RPG jako really? :D posledni dobou je to skatulkovani her dost neprehledne, me to prijde spis jako FPS nez RPG.
  • tomocz
    Taky bych rád uvítal klidně i nějakou předběžnou minirecenzi nebo něco takového, páč víkend volný, ale zase bych nechtěl dát 20Eur za něco, co si to nezaslouží... každopádně videa navnadily dost :)
  • Na hru sem zvedavej,ale z pribehu moc neukazuje coz muze bejt dobře ale i spatne (pribeh je bud dobry a prekvapi,nebo není zadnej ) tolik ke hre.

    Jelikoz u clanku nad timto není diskuze chci se vyjadrit i k tomu.Trend dnešních hráčů – energeťák a chipsy ? to myslite vazne? ja nejsem zadnej zastance zdravy vyzivy ,vegan nebo podobny kraviny ale todle mi pride moc.Jednak tim krasne podporujete stereotyp kerej o hracich panuje. Coz je mi divny když se proti nim tady tak bojuje. A jednak tim davate mladsim lidem signal ze je to vlastne v poradku. Ze pitim energytaku proudem se dostanete do formy a do elity progamingu? Ja znam lidi kery chlastaly energitaky a sou z nich roztekany nervni blazni. tuny kofeinu a cukru? todle je fakt to co tady chcete prezentovat? to sme v 90tejch letech? Když tady prezentujete mys ok je to reklama. A to je samozrejme i todle ale myslim ze za to co je na webu ste zodpovedny a mely byste aspoň chvilku premejslet
  • Na recenzi se těším. Pořád váhám jestli do toho mám jít. Bude recenze také na Signal Ops?
  • Jméno jsem párkrát zaslech, ale přesto to letělo naprosto mimo můj radar. Video zaujalo! Jsem zvědavý na reakce.
  • Jedna z mých TOP 5 nejočekávanějších her roku, s Remember Me jsou to moji černí koně, přeci jen kvalitních sci-fi není nikdy dost. Doufám, že se dopadne dobře. Kdy asi tak bude recenze?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit