Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prostě se ukazuje jaká platforma dominuje. Ano, pánové a ubrečení pc-lolci. PS4 všem utíká...
    • ??

      PS4 utíká v ČEM prosímtě?? Když už před dvěma lety jsem měl PC, co předčilo PS4 o 50 procent ve všem a to jsem neměl ještě bůhvíco.. Počítám, že za dva-tři další roky PC překonají PS4 o stovky procent. To je prostě statistika vývoje.

      Takže v ČEM že to utíká?? *1*
    • GlaDOS
      The Witness taky vyjde exkluzivně na PS4, ale ve stejný čas vyjde i na pc.
    • Pilgrim66
      Ty si takovej chudáček, že ani nechápeš co je časovaná exkluzivita. PC platforma je pro tuhle hru originální, Sony se jim jenom rozhodla zaplaťit za to že to u nich vyjde jako první. Takže bez tvého démonického PC by ta hra ani nebyla.
    • Not sure if trolling or just stupid...
      • bože já jsem ale trouba chtěl jsem reagovat an jiný komentář.
    • nekromant33
      Taky bych chtěl být znova na základce nebo střední a mít čas hrát všechny hry v den vydání, aby mě mrzelo, že něco vyjde o půl roku dýl, protože nemám rok starý resty z her, který kvůli nedostatku času nestihnu okamžitě dohrát. NOT
      • firebug
        Přesně tak - to byla tak slastná doba, když jsem nemusel dělat cokoliv užitečného a jen pařit hry :-). Teď stejně hry většinou kupuji tak půl roku po vydání, protože současným trendem je vydávat hry víceméně nedodělané a zabugované. A co se těch restů týká, tak rok je je ještě celkem v pohodě. Já jsem se třeba ještě nedostal k Witcher 2
      • Souhlasím, ale "o půl roku dýl" je jedna z nejvidláčtějších vět, co jsem kdy četl.
        • nekromant33
          "Déle" mně nejde přes prsty.
          • No, to by sis moc nepomohl...

            Slovo "později" ti také nejde přes prsty? :-))
            • Jo, "pozdějc" by bohatě stačilo. Pak by ta věta začala konečně dávat smysl :o))
            • nekromant33
              jo, myslím, že bych napsal pozdějc
    • aneb kto nejvic uplaci studia za casovou exluzivitu
      • *1* Přej mu to , na PS4 nemá co hrát tak tu trolí ...
      • zase brečíš pc-lolku. Se tak ponižujete...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit