Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No pokud vím, tak v každé budovatelské strategii musíš mít dobrý start, pokud nechceš být v "late game" pozadu *7*
  • Je mi tě moc líto :( Takhle se zbytečně omezovat
  • možna jen v strategiich ktere hrajes ty
  • to vim ale pokud nezvladnes start tak te nepritel zniči rushem a do další fazy hry se ani nedostanes. vim ze bo je jen takove otevreni
  • Spades
    Jenze to je jeden z mnoha build orderů...

    Vůbec nevíš o čem mluvíš... SC není o tom naučit se BO a pak ho naprosto přesně dodržovat. BO je dobré se naučit, ale je to jen pro začátek. V průběhu hry musíš měnit taktiku a hlavně zvládat mikro...

    Pokud se perfektně naučíš BO, tak to neznamená že vyhraješ a naopak pokud máš luxusní mikro, a dobrej start, tak se na BO ,můžeš vykašlat, jenže to jsou 2 extrémy. BO k SC patří tak jako Teorycraft k WoW.
  • SURPRISE! V strategii potrebujes vediet build order! Nova doba! Ani nahodou to vobec takym sposobom nefunguje uz od cias BW...
  • No vždycky můžeš hrát proti AI když to nedáváš (jako třeba já) a rozpleskávat zergy jen tak ze srandy *4*
  • cemu konkretne nerozumim? 6pool je buildorder pro zergy a kdyz to nenaklikas v urcitem case tak jsi prohral
  • No já hraju diamond a protoseové jezdí buď immortal sentry all in a nebo colosi 15min push, nic jiného, žádné viod raye, 4 gate, phoenixy ani nic jiného, vždycky jen toto. Stejně tak všichni terrani jezdí hellion opening s banshee, vždycky, žádné 2rax nebo fast expand nebo cokoli jiného a i když začínají hru agresivně (hellion + banshee) kolikrát nedají žádný dmg takže hra stejně začíná tak od 10-12. minuty. Zerg proti protosovi hraje vždycky fast 3 hatch + roache. Pamatuju si doby (půl roku zpět) kdy ZvP nikdo z casterů nekomentoval protože to byly hry jak přes kopírák.
    Roach se super, to jo, ale jakmile začneš maxovat armádu tak je nechceš mít protože tě stojí moc supply. Stalker je sice vzhledem k ceně tak akorát, ale jelikož stojí stejně supply jako roach tak si ho můžeš dovolit stavět i v lategame, roache ne. A stalkeer že je slabá jednotka ve srovnání s hydrou? Imho lol, hydra - nejnepoužitelnější jednotka v celém SCII :-(
  • Veskoslav
    Proboha Joe, nevyjadřuj se k něčemu, čemu naprosto nerozumíš. To, že jsi ulhaný hlupák, to víme už dávno.
  • smejki
    Ta hra se dokonce musí nejdřív spustit, pak hrát a nakonec vypnout! #newworldbuildorder
  • MinisterOfSillyWalks
    a ja se modlím aby war 4 zustal radši u ledu. jak se říká kdo nic nedělá nic nezkazí
  • Vždyť říkám poté. A tím "poté" je mi jasný, že až cca rok po Legacy of the Void ohlásí vývoj W4. Nebudou si přece konkurovat vlastní hrou.
  • nepsal jsi pred dvema hodinami, ze se ke Starcraftu uz nebudes vyjadrovat?
  • tohle uz funguje - pokud se domluvis s hraci a dostanes invite tak jsi observer a jsi jako pozorovatel v zapase
  • ja tu minule psal že se treba učit buildordery naspamet a všichni me vysmáli a ted tady rikate 10. minuta, 2. minuta, 6pool 10 pool. Lol. Fakt "super" hra. Proste když neznate BO nebo neklikate jak blazen jste nahrani
  • taky by mohli pridat moznost sledovat zapas proste 2 by hrali 1v1 a ostatni pozvani by je mohli sledovat ostatne na zapasech se to to tak deje ne?
  • spíš 2016
  • Veskoslav
    Roach je jedna z nejlepších základních jednotek, navíc cenově více než dostupná. Stalker je silný jenom ve větším počtu a s portem, jinak slabá jednotka, ve srovnání se stejně drajou Hydrou. A ti, co jezdí jednu taktiku pořád dokola, ti jsou maximálně ve zlatých ligách, protože výšše je už to nepustí kvůli stylu hrání, kdy už musí být přizpůsobení. A ani jednou se mi nestalo, že bychom šlo 200 na 200. To už je extrém a to v 1 vs 1 nikdy, maximálně 4 vs 4 či 3 vs 3. Ve zbytku to ani nejde, protivník by mě zničil dřív než stihnu říct Gg.
  • jj, klasicti attention whores :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit