Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zerathus
    Tohle je skvělý nápad.Na chvíli se můžu vžít do hráčů jako Stephano a White-ra.S mým top 8 bronze bych se jinak mohl jít vycpat *1*
  • no jako já jsem třeba s balancem docela nespokojený. Infestor byl OP jak sviňa a furt je hodně silný, zergovi chybí páteřní jednotka po 12 minutě (roach je nemožný kvůli tomu kolik stojí supply), protosský stalker je šíleně levný na supply vzhledem k síle, terrani jsou OP v nižších ligách kvůli MULEám a rovněž mají jako jediná rasa možnost mít v end game bonus 60 supply (obětují SCV). Do toho mapy jsou příliš orientované na macro, kolikrát jdou tři báze chránit z jedné jediné přístupové cesty, přičemž druhá je zavřená rampou kterou i zerg zablokuje queenama (Ohana). To vede k tomu, že poslední dobou hra začíná po 10. minutě a nebo na 200/200 což zvýrazňuje další prvek na balancování a sice supply cost jednotek, když k tomu člověk vezme ability jako forcefield nebo fungal, tak hra je pojata strašně defenzivně. Jakýkoli midgame se od diamantové ligy prostě nevyplácí. To, že by hra zasloužila líp vybalancovat podporuje i fakt, že lidi v 9/10 případů chodí neustále tu samou strategii protože je prostě nejúčinější. Btw, jsem Zerg, proti terranovi mám tak 75% win rate a proti tossovi tak 25%
  • Veskoslav
    V pohodě. Když jedu 1 vs 1 a vím, že to ní Terran, tak jedu 10pool, když neprorazím prvním útokem, přecházím rychle na Roach+Hydra, přestavba trvá cca 3 minuty, takže než dorazí on, tak to chviličku trvá, to už mám tak 4-5 rouchů+2-3 hydry a stavím druhou base. Jako na platinu to stačí. A když mám hodně času tak 3krát Spine Crawler kvůli Rush, rychle další base a jedu na Mutalisky. A když mě odrazí, jedu na Ultra+hydry.
  • A jak jsou na tom u tebe Zergové? Mě na nich vždy fascinovala jejich "technologie" ale stejně když to za ně zkouším, tak dostanu klepec v 9 z 10 bitev :D
  • Veskoslav
    No tak to dříve jak 2015 nezačnou *1*
  • Veskoslav
    No jo:) A je pravda, že tohle většinou říkají hráči Prottosů. Ale poslední dobou hraji Radom, větší sranda. Překvapení pro mě i pro nepřítele. Tolikrát už se mi stalo, že poslal dronu a po zjištění, co jedu se vzdal *1*
  • Pokud říkáěš že Terrani nejsou OP, tak vsázím své levé varle na to že nejvíc hraješ za Protoss :)
  • N7N7
    Proboha, to snad ne. Vymažte tu nacistickou svini.
  • Já se jen modlím, aby tým, co dělá na SCII dělal poté na Warcraftu 4.
  • Shania
    tri ruzne rasy, navic musi byt vybalancovane na nekolik urovni skillu hrace.
  • Veskoslav
    To je Joe. Něco jako Cody a GGG, ti se vrátí.
  • Nic není dokonalé, ale vybalancovat tři rasy fungující na totálně odlišných buildech je mazec, a Blizzard to dělá moc dobře.
    btw, když jsem před lety s SC začínal, myslel jsem, že se na soutěžích hraje pouze random, nebo že je dáno, kolikrát kdo za kterou rasu může hrát..... *4* , prostě jsem nevěřil, že je v tom takový balanc, že i profíci si prostě můžou zvolit za koho se jim nejlépe hraje, a nebude je to diskvalifikovat *1*
  • Veskoslav
    Terrani rozhodně nejsou OP;)A každý bude s něčím nespokojený. Když upravili čas na 4Gate, tak taky spousta lidí byla nasraných, taky se už opustili taktiky 6pool a 7pool, protože se to nevyplatí.
  • super! a plati to i na Starcraft 2 a datadisky? ;)
  • uz me unavuje diskutovat o hrach od blizzardu tak reknu jen : lol. a tohle je asi muj posledni prispevek na temu starcraft
  • TW je taky boží *3*
  • Tak je opravdu chytré využití replaye, on je to vlastně taky takový save game, takže teď tak bude i fungovat. Dobré *4*
  • Tak tohle fakt chválím! Výbornej nápad!

    Jen mi pořád dost vadí te celkovej balanc jednotek, u kterýho mi připadá že je Blizzard pořád s něčím nespokojenej a hráči, kteří neustále tvrdí že Terrani jsou OP...
  • bomba, to navazani na pro replaye zni neuveritelne.. jeste by to chtelo zlepsit broadcasting replayu primo v hernim enginu, neco ve stylu ze kdyz to clovek zaskrtne v options, objevi se obcas okenko ve stylu " TLO vs HuK, starting in 5 minutes" a kdyz na to kliknete, prenese vas to rovnou na cumendu do jejich hry :)

    ps: vtipalek captcha mi k tomuhle prispevku vygeneroval PVZ :D
  • No jak pro koho u me je treba number one serie TW a uz ted se tesim na RTW2 to bude neco :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit