Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.webgarden.cz/web/preview/kern tady web
  • Hra Kern je konkurent teto hry zavodíš v no po americe v americkych autech, toje konkurent teto hry Kern.
  • Jack1947
    Ta grafika má hrozně vyblité textury, to je tak schválně aby to běhalo i na strojích za malý peníz? nebo nezvládli vůbec žádnou, optimlizaci tak chtěli aby to běhalo aspon nějak... i když to asi nijak ani neběhá lol.
    • Raději budu lízat zvratky sousedovic psa a zajídat to svými fekáliemi než dál číst příspěvky od tebe
      • Jack1947
        Takto abys začal a ne jenom tady mudroval a můžeš si prosím k tomu přizvat i Meowa a jiné experty z místních diskuzí ? díky. *4*
        • Ty seš fakt opravdu vážně nemocný...
    • No pořád nění tolik vyblítá jak to cos napsal ty. *7*
  • Chválím autora za objektivní recenzi, díky.
  • Je komicke, jak se tu rozciluji lidi, co to nejspis ani nehrali .. "je to blbost protoze Milestone" ..... a ono je to pritom v mnoha ohledech lepsi, nez to Dirt Rally.
    • Ono než to vyšlo, sposta lidí tvrdila, že to bude p*č*****, protože .... jak píšeš. Na druhou stranu, první dojem ze hry je hodně špatný. Časem jsem ale zjistil, že ta hra je naopak vcelku slušná a zábavná. Jen to chtělo u toho vydržet *4* .
  • Na ps4 jedno z mala rally
  • Milestone si dělají p.d.l... A ta recenze je taky pěkná sranda. Když pominu tu naprosto strašnou grafiku i na plné detaily což se dá ale překousnout tak už ale nepřekousnu jízdní model který je naprosto strašný je možná horší než jízdní model celé WRC série a porovnávat tuto katastrofu s DiRT Rally bych se už vůbec neopovažoval.
    • Obdivuhodné je možná jenom to že vydali DEMO. Díky kterému člověk zjistí jaká je to blbost.
  • Radkaa
    V porovnání s DiRT Rally řekla bych blbost. *6*
  • Jack1947
    Nějakej neznámej , rádoby namachrovanej frantík nikdy nebude sahat legendám rallye jako Richard Burns a Colin Mcrae po bačkory... ještě že tu máme ten Dirt rally... *4*
    • Teď jsi definitivně potvrdil, že jsi jen troll... Takovou hovadinu by totiž nemohl napsat ani veterán z Afghánistánu s ustřelenou půlkou hlavy.
    • Erien
      Jako vždy totálně mimo, Sébastien Loeb je legenda rally a dnes už mnohem větší než Mcrae a co se týká Burnse. Ten rozhodně není ani žádná legenda, možná ve světě her. Protože jeho jméno do dnes nese jeden z nejlepších rally simulatoru. Ovšem ve světě rally to byl jen výbornej jezdec, ale do legendy měl daleko. Ale chápu že tvoje alternativní realita.......
      • Jack1947
        Ok, přiznám se že jsem to zde napsal než jsem si to vygooglil.No dobře no ale byli tady podstatně dříve než on. Rallye mně nějak extra nezajimá ani ho nesleduji...
        • Ty bys potřeboval řezat od rána do večera, aby tě přešla ta potřeba psát o něčem, o čem víš kulový.
          • Jack1947
            Nebo to můžeme brát jako celkem povedenej trolling ne otázka zůstává proč dostal takovou podprůměrnou hru pomalu když je to teda ledoborec na úrovni ? He. *3*
            • Jack1947
              Francouzi toho víc zkazej než udělal viz : Dien phien hu fail - Francouzská cizinecká legie taky nic moc... co tam máme dále armáda/policie naprd - /(snad jen

              Co jsem ale netušil že Milestone jsou ffrantíci ? *7*
            • Protože to dělali Francouzi. Není to první ani poslední hra se známým jménem v názvu, která je paskvil.
    • lol, jacku dej si facku, vygoogli si kdo je Loeb a kolik toho vyhrál a pak to porovnej s Richardem nebo Colinem, fackování opakuj.. *7* třebas se ti konečně rozsvítí..
  • Asharak
    Že to nevzniklo jen k tomu, abych se naučil jeho jméno a věděl, kdo to je? o.O

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit