Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • http://www.webgarden.cz/web/preview/kern tady web
  • Hra Kern je konkurent teto hry zavodíš v no po americe v americkych autech, toje konkurent teto hry Kern.
  • Jack1947
    Francouzi toho víc zkazej než udělal viz : Dien phien hu fail - Francouzská cizinecká legie taky nic moc... co tam máme dále armáda/policie naprd - /(snad jen

    Co jsem ale netušil že Milestone jsou ffrantíci ? *7*
  • Ty seš fakt opravdu vážně nemocný...
  • Jack1947
    Takto abys začal a ne jenom tady mudroval a můžeš si prosím k tomu přizvat i Meowa a jiné experty z místních diskuzí ? díky. *4*
  • Raději budu lízat zvratky sousedovic psa a zajídat to svými fekáliemi než dál číst příspěvky od tebe
  • Protože to dělali Francouzi. Není to první ani poslední hra se známým jménem v názvu, která je paskvil.
  • Ono než to vyšlo, sposta lidí tvrdila, že to bude p*č*****, protože .... jak píšeš. Na druhou stranu, první dojem ze hry je hodně špatný. Časem jsem ale zjistil, že ta hra je naopak vcelku slušná a zábavná. Jen to chtělo u toho vydržet *4* .
  • No pořád nění tolik vyblítá jak to cos napsal ty. *7*
  • Jack1947
    Ta grafika má hrozně vyblité textury, to je tak schválně aby to běhalo i na strojích za malý peníz? nebo nezvládli vůbec žádnou, optimlizaci tak chtěli aby to běhalo aspon nějak... i když to asi nijak ani neběhá lol.
  • Jack1947
    Nebo to můžeme brát jako celkem povedenej trolling ne otázka zůstává proč dostal takovou podprůměrnou hru pomalu když je to teda ledoborec na úrovni ? He. *3*
  • Ty bys potřeboval řezat od rána do večera, aby tě přešla ta potřeba psát o něčem, o čem víš kulový.
  • Chválím autora za objektivní recenzi, díky.
  • Je komicke, jak se tu rozciluji lidi, co to nejspis ani nehrali .. "je to blbost protoze Milestone" ..... a ono je to pritom v mnoha ohledech lepsi, nez to Dirt Rally.
  • Jack1947
    Ok, přiznám se že jsem to zde napsal než jsem si to vygooglil.No dobře no ale byli tady podstatně dříve než on. Rallye mně nějak extra nezajimá ani ho nesleduji...
  • Na ps4 jedno z mala rally
  • Obdivuhodné je možná jenom to že vydali DEMO. Díky kterému člověk zjistí jaká je to blbost.
  • Milestone si dělají p.d.l... A ta recenze je taky pěkná sranda. Když pominu tu naprosto strašnou grafiku i na plné detaily což se dá ale překousnout tak už ale nepřekousnu jízdní model který je naprosto strašný je možná horší než jízdní model celé WRC série a porovnávat tuto katastrofu s DiRT Rally bych se už vůbec neopovažoval.
  • Teď jsi definitivně potvrdil, že jsi jen troll... Takovou hovadinu by totiž nemohl napsat ani veterán z Afghánistánu s ustřelenou půlkou hlavy.
  • Jsi mimo záchodová míso.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit