Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tuhle hru jsem zbožňoval už od prvního traileru s holčinou v parku a děsivým panáčkem ala "příšera z filmu Vesnice". Proto mě pak dost vyprudilo, že jde o MMO, a ještě víc pak to, že se budou platit měsíční poplatky...

    Protože tady ale žádný změny nebo přechody na buy-to-play-only model nečekám, asi si jen pustím ještě znova ten trailer :)

    PS: Pane Poláčku, prosím, aspoň jednou si po sobě ten text přečíst. Je to moc hezky napsané, ale snad tolik nespěcháte. :o)
  • Já to říkal.
    • Veskoslav
      Ty to říkáš u každé MMO, že to bude propadák.
      • Jen u her, které sleduji či s jejichž developerem jsem se už někde potkal. U GW2 jsem nic neříkal. Protože jsem ji nesledoval. TSW jsem hrál betu a bohatě mi to stačilo. :-)
      • MMO trh je příšerně přesycený, takže bych takový postoj pochopil.
        • To neni postoj,to je detsky troling
          • Ale kdyby to byl postoj... ^^
  • Jen ať je to propadák protože dokud to nebude buy-to-play-only nebo aspoň free-to-play tak to pro mně nemá smysl kupovat...
    • Pro neplatiče tu je PWE s jejich dost širokým sortimentem, tak si běž tam.
      • Co je to PWE?
        • Perfect World Entertainment.

          Pár her mají hodně solidních.
          • AHa, od nich hraju Star Trek Online a je to perfektní.
            Díky moc, samozřejmě.
            • Zrovna STO dělal Cryptic ještě než je zhltnul PWE
  • jnsCZ
    Ale jo, jen ať TSW zůstane tím, čím je. Netradiční single-player adventurou umístěnou do online světa. Čím menší komunita, tím více drží při sobě a minimalizuje se počet blbců, kteří se jenom vezou na vlně a ve hře vás akorát prudí.

    Mimochodem, Karel mě furt nutí do Guild Wars 2. A já mu pokaždé říkám, že mainstreamové MMO s prsatýma čarodějkama mě prostě netáhne.

    Co ovšem Funcom nezvládl, je množství in-game obsahu. Abych byl zcela upřímný, u hry trávím po dohrání hlavní příběhové linky (cca 60 hodin), už jenom nějakých 15 hodin měsíčně, protože questy dokola hrát nebudu a PVP mě netáhne (od toho mám Battlefield).
    • U hry sa mi praveze paci hlavne endgame content, na to ze je iba dva mesiace stara, tak nightmare mody zaberu tak 3-4 hodiny denne ak ich chces robit vsetky, gear je stale kde upgradovat, stale nove ability ktore mozes zbierat... proste vyborny vacuum effect *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit