Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • slyšel jsem že to mástejný engine jako Battlefield takže pro me nehratelny. Zrovna včera jsem koukal jedno video na youtube jak manik došel s džípem a vrtulníkem za jednoho zakempeneho snajpra a on nic neslyšel. mate vrtulnik za zady a nic neslyšíte. takova je battlefield sr.čka
    • Tvl lidi co furt máte s tím kempením odstřelováčů? Odstřelovač čeká na cíl i několik hodin.
      Nikdy neběhá po městě, jako blázen. Vy si myslíte, že chodí po městě a kosí to po stovkách? Už se někteří z vás proberte. *16*
    • MoH ide síce na rovnakom engine, ale nevyužíva ho ani zďaleka tak ako BF3 a mám na ňom 2x toľko FPS. Na MoH sa FPS v MP šplhajú k 150. To že je niekto hluchý je problém hráča a hardwareu, nie hry. Nehovor o tom aká je BF3 sračka, keď to proste nespustíš a nemôžeš si to vyskúšať ;)
    • Nic neslysite? Slysis to v pohode, ale kazdej ma hlasitost nastavenou jinak, posloucha hudbu atp... Krome toho, ze je to slyset, tak se i dost zvedave prach atp..., coz ale moc nevidis, kdyz koukas pres nejakej velkej zoom do dalky. No a vibrace a pocit vetru v zadech uz se prenasej pres obrazovku o neco hur. =)
      • ja hral dvojku a nikdy jsem neslyšel když ke me nekdo pribehnul ze zadu, vrtulnik nevim to se mi nestalo
    • P.S.
      ale jako simulátor hluchonemych vojaku dobry
  • SEALs jsou lamky nejlepší sou Specnaz
    • Ani k jedné z jednotek se v životě nedostaneš (jako většina z nás) :)
    • aha,takže předpokládam že jsi udělal výběrové řízení u obou jednotek a stal se jejich členem abys to mohl objektivně posoudit? :DD
    • Sam seš lamka *2*
  • Operátoři pravděpodobně nic neprosekli, panstvo v NAVY zřejmě zpanikařilo když se doslechlo o "reálných zážicích a poznatcích" a teď se snaží zjistit co se vlastně dostalo ven. Důležitý je fakt, že spousta černých operací se odtajňuje třeba až po 50ti letech, většina ovšem nikdy a operační a další postupy (především získávání informací) jsou aktuální neustále. Takže i když to může znít šíleně, tak někde někdo na světě opravdu může umřít proto, že si někdo pustil hubu na špacír při tvorbě hry - US DoD nedává ruce pryč od her nebo filmů jen tak z legrace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit