Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Domnívám se, že Crysis kromě toho, že pěkně na svou dobu vypadal (přičemž, tuhle výhodu už stejně odvál čas) jako takovej stál za lejno. V multiplayeru pak podle mýho naprosto selhal, včetně role nano-tepláků. Uznávám, CoD prvky možná zrovna od Crysis mohl převzít, ale už od pohledu nakládá s jejich rolí ve hře hodně víc sofistikovaněji a zábavněji. Já myslím, že lze určitě jim dát za pravdu, že je to ta nejlepší věc, co kdy hráče potkala. Cod dostane navrh té invence a předloží hráčům z jiných her to, co tyhle jiný hry samy od sebe nezvládly.
  • Ač jsem svůj názor na multiplayer u téhle jako vždy dokonalé série už vyjádřil a není to věc, která mi u CoD stojí za tu plnou cenu (SP je ta pravá a právem financemi oceňovaná kvalitka), je třeba uznat, že hra pro více hráčů se jeví touto iniciací konečně přinejmenším velmi zajímavě a stejně tak zábavně. Tak či tak, já myslím a pevně doufám, že celkově tenhle díl má šanci to v čisté zábavě natřít čemukoliv, co ještě vyjde. Pochopitelně přeju hodně vysoký a oprávněný vejdělek. Ale o multiplayeru by to už stačilo a chtělo by to něco o velmi slibně vypadajícím singleplayeru, přestože ať to bude jakkoliv, z toho co bylo doposud ukázáno je předobjednávka už stejně jasně definitivní.
  • Miserius
    Mě by to ani nejak nevadilo, že to vypadá pořád stejně, dokud je to zábava, ale jak mluvěj o obleku, kterej už ma Crysis nebo Titanfall,jako o naprosto nejlepší věci která hrače kdy potkala a že to je naprosto novy CoDko, to mě fakt uráží...
    Zrovna čtu na Twitteru: Sledgehammer Games says Call of Duty: Advanced Warfare is "the best game of our lives." *2* *2* *11* Podobny vyjadreni normalni hrace nasiraj jeste vic
  • To samé, co předešlý díl, akorát tam jsou nový udělátka, reskinované zbraně / lokace apod. Plná cena zaručena.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit