Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od CoDMW1 je CoDAW prvni "porad to samy dokola" kde uvazuji, ze si "to zase zahraju"
    (pro ty co furt musej píchovat, staci se vysrajdit na ty kazdorocni reciklace a bude to OK...)
  • Jack1947
    Už mně to vlastně je šumák natož abych si o tom zase četl... *7* Lidi nedospějí nikdy.
    • Od tebe to zní hodně úsměvně :)
  • Ač jsem svůj názor na multiplayer u téhle jako vždy dokonalé série už vyjádřil a není to věc, která mi u CoD stojí za tu plnou cenu (SP je ta pravá a právem financemi oceňovaná kvalitka), je třeba uznat, že hra pro více hráčů se jeví touto iniciací konečně přinejmenším velmi zajímavě a stejně tak zábavně. Tak či tak, já myslím a pevně doufám, že celkově tenhle díl má šanci to v čisté zábavě natřít čemukoliv, co ještě vyjde. Pochopitelně přeju hodně vysoký a oprávněný vejdělek. Ale o multiplayeru by to už stačilo a chtělo by to něco o velmi slibně vypadajícím singleplayeru, přestože ať to bude jakkoliv, z toho co bylo doposud ukázáno je předobjednávka už stejně jasně definitivní.
  • Znovu se můžeme přesvědčit, že z místních číší jen závist nad touto evidentní kvalitou a nepochopení. Zatímco jiné tzv. "hry" se snaží prosazovat, aniž by měly mít vůbec nárok a nějakou šanci, CoD jasně válcuje ekonomicky, hratelnostně a atmosférou drtivou většinu fps žánru (vyjma Army, na kterou jako top už nemá vůbec nic, ani tolik solidní CoD). Je smutné, že hráči nejsou schopni přijmout tak jednoduchý a jasný fakt a zbytečně si vyplachují hlavu nesmyslnými a averzními narážkami na jeden z milníků herní historie. CoD je hra, která ukazuje, že hry mohou být ještě dobré a posunuje hraní tam, kde kdysi začínalo - k čisté a nefalšované zábavě, která pokračuje ve šlépějích značky. Není divu, že se stále dobře prodává. Pravdou je, že až s vydáním (listopad se blíží) se přesvědčíme o tom, že CoD jasně znovu zakraluje hernímu průmyslu, a znovu těm pár cipískům, co by rádi na barikády, vytře jejích herně nevzdělaný zrak.
    • CoD a Arma v jednom odstavci... tak ted uz jsem videl opravdu vsechno.
      • Čím se vylučuje myšlenka, že může člověk hrát CoD i Armu a považovat je za nejlepší herní věci, a tím pádem je i dávat do jedné linie (chceš-li odstavce?). Byl si vyplivnut na tento svět teprve týden zpátky, že tomu nerozumíš? Prosil bych o vysvětlení...
    • tak jo.. ja tenhle dil zkusim..
    • nekromant33
      Ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit