Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Wc 3 byla a je skvělá strategie, ale bohužel už asi nikdy Wc 4 nebude *9* , protoye Blizzard uz dělá jen hry na nic ... *16*
  • Zrzzek
    Já ale netvrdím opak. Ta hra je výborná.
  • Nebo máš jen naprosto omezený rozhled.
  • Warcraft je nejvýznamější strategie minulého desetiletí.
  • nepřišli=nepřišly
  • Už přestaňte jíst ty Member Berries a uvědomte si, že Blizzard je pořád to samé: vezme cizí koncept, udělá ho hezky barevňoučký a přístupnější, a už bere peníze. To, kam se herní průmysl za tu dobu posunul, je jiný příběh. A ano, hrál jsem a hraju Blizzardovky, a jejich hry mně rozhodně nikdy HC nepřišli (možná tak v nárocích na hráčovo "apm").
  • Zrzzek
    Přesně... Barevný, lehce přihlouplý a pro masy... Většina lidí má spíš na 14 let starou hru zkreslený vzpomínky... Ave Hanx
  • Ehm, série Warcraft byla vždy pro masy...
  • Kriste Pane! Hlavně ne WarCraft 4!!! To lore už je tak šíleně doprzněný WoWčkem, že to už ani více nejde. Už ani nevím kolikrát jsme se ve WoW vraceli v čase, kolik je tam alternativních budoucností a minulostí a všemožných s....k. Ani se nedivím, že Metzen se jim na to vybod a jde si raději užívat života. Je to ke zblití už.... *11* *11* *11*
  • Veskoslav
    Amerika už dávno neplatí za zásadní trh. Navíc recenzenti v USA se skutečně předvedli ve "skvělém" světě a teď fňukají, že je nezvou na premiéry v Evropě například:)
  • ja si nainstaloval starcraft 2 a delam ty coop mise, je to celkem zábava ale vadí mi desne malej zoom. Proč Blizzard neumožní víc odzoomovat? Nekdy ani nemužu označit všechny jednotky protože se nevmestí na obrazovku *7*
  • NumberFiveAlive
    bohuzel neverim tomu, ze by dnesni blizzard udelal neco tak skvelyho, jako byl w3... uz to neni stejny studio jako driv - wow postupne otupili pro masy, diablo 3 a starcraft 2 predchozim dilum nesahaji ani po kotniky, hearthstone a hots jsou maximalne casual a overwatchem se pro zmenu chteji prizivit na konceptu kooperativnich/moba her... jako ve vetsine pripadu porad delaji nadprumerny hry, ale uz to proste neni ono - diablo 3 dementni pribeh, moc barevny, aukce a tim padem naprosto znicenej system item dropu, silenej start s padanim serveru, starcraft 2 horsi battle.net nez mel warcraft 3, spatnej game design - ve wol nechali minimalne rok dominovat broodlord/infestor combo, v hots zase dopustili hodinovy hry se swarm hostama, heroes jsou naprosto neprimitivnejsi moba, v hearthstone (kterej teda parim) zase chybi spoustu funkci jako statistiky nebo replaye a neustale zvysujou pomer RNG, aby mohli masy koukat na "zajimavy efekty" a podobne ;/
  • No dalsi film se zatim neplanuje - v Americe jako zasadni trh film docela prodelal, ze Sveta trzby zachranila pouze Cina. Takze pokud nejak zasadne nevydelaji Blu-ray nebo se nenajde poradny cinsky investor (hmm jak by to pak dopadlo ) pokracovani se v dohledne dobe nedockame. Na BlizzConu podle me o tom nepadlo ani slovo
  • Blue.Shark
    Ona ta barevnost a naivita tak trochu k Warcraftu patří. A protože tohle akceptuji, prostě jsem sežral další hrst popcornu a sledoval dál. S hloupými dialogy také vesměs souhlasím, ale mizerné herecké výkony, to už jsou silná slova. Celek dost zásadně předčil má očekávání. Teď jen doufat, že se dostaneme k Arthasovi.
  • GGG detected
  • Farnham_The_Drunk
    Ty musíš mít určitě nejméně diplom z ekonomiky na Harvardu.
  • Farnham_The_Drunk
    Tady to je zas jak nástěnka v ústavu pro mentálně zaostalé.
  • kostejnesmrtelny
    Ani mně to nevadí.
  • Těch problěmů je tam víc, slabý scénář je jenom jedním z nich, další jsou mizerné herecké výkony, hloupoučké dialogy, které jsou navíc ještě špatně zahrané, kýčovité zpracování světa a všeho okolo a taková ta neuvěřitelná všudypřítomná dětskost a naivita, která ve spojení s cukriandlovym vizuálem způsobuje, že má člověk pocit že se dívá na epizodu Gumídků a ne fantasy biják
  • Zrzzek
    Nechápu přirovnání "Lidl v oblasti marketů". To si jako v Lidlu si koupím spotřební rohlík a v Albertu ten dlouhotrvající, co mě zasytí na rok? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit