Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja soudim podle starcraftu 2
  • kostejnesmrtelny
    Bezvýhradnej souhlas.
  • kostejnesmrtelny
    Když už táhl Metzen tam kam patří (do důchodu), možná bych z toho měl o něco menší obavy.
  • Stačí pochopit psaný text a zjístíš sám, co jsem právě napsal...
  • Krescz
    kdo hrál od Vanilky po Cata (ten uz jsem nedojel) tak ví svoje :D a ano wowko az do wotlk je pokracovani pribehu W3, potom uz je to jen...hmm ztráta času
  • Jedinej fail datadisk bylo WoDko, jinak Panda mnohem lepsi lore nez celej Lich King... ten byl nahypovanej jenom diky W3 FT
  • KrPa
    World of Starcraft je, jen je to vicemene komunitni projekt s podporou blizzardu.

    http://www.upheavalarts.com/
  • Krescz
    Když vidím co se stalo z wowkem po pádu Lich Kinga...radši ať se na to vys*rou *9*
  • Stačí pochopit jak funguje podnikání a odpovíš si sám - proč tvořit konkurenci své nejhranější hře, když stále vydělává na chod společnosti?

    Proto až začne upadat WOW do takové míry, že bude vydělávat pouze zlomek, tak udělají W4, nebo World of Starcraft, apod...
  • Já vám nevím, ale kdyby ho opravdu chtěli udělat, tak už ho dávno hrajeme.

    Ale díky existenci WoW, který s tím sice zdánlivě nemá nic společnýho, je do toho nic moc netlačí...
  • Veskoslav
    Tebe prostě baví ze sebe dělat pravidelně debila.
  • Původní W3 vyšel v roce 2002, co tady řešíš ? :)
  • Otazka zni jestli by vubec bylo o co stat. To bychom zas dostali hru, kde postavite 30 draku a budou se jim prolinat textury, nebudou mit zadne animace (drak se ve vzduchu proste otoci o 180 stupnu) a jednotlive modely budou mit 10 polygonu max.

    Ja si ted chtel zahrat W 3 ale zhanel jsem mod na vetsi zoom ale nic takoveho neni. Nekdo rika pry blizzard dela hry bez zoomu aby hraci s vetsim monitorem nemeli vyhodu. Lol takovy blabol.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit