Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • species

    Me by teda osobne zajimalo kdy uz ten EPIC store zacne byt dobry pro ty hrace.

    Omyla se to pri kazde exkluzivce a vyhody nevidim zadny, jen nevyhody.

    Hry jsou paradoxne jeste drazsi pac neco jako regionalni nacenovani je pro EPIC sprosty slovo(i kdyz to je i nakupni kosik).

    • Ilusiveman

      No asi zpětně podle poptávky zaměří developery tě "appky" 

      Ale jen hádám.. Asi by bylo lepší už onu appku vydat s nějakou zásadní odlišnosti. 

      Nicméně taky čekám, kdy dotoho konečně Teda slapnou? 

      • maros.goc

        to nie je Appka, to je klient 

        • Ilusiveman

          Abych tu do tebe jen verbalne nekopal,

          (to je jediný co na vás pomáhá) 

          Kopnu si dotebe  tímto

          Klient-server (anglicky client–servervýslovnost [ˌklaiənt ˈsəːvə(r)]) je síťová architektura, která odděluje klienta (často aplikaci s grafickým uživatelským rozhraním

          Fakt nechápu, proč jsi mě chtěl obohatit něčím, čemu sám nerozumíš, když nerozumíš ani slovu "appka"


          • Jack1947

            TY si sranda tohleto :D


        • Ilusiveman

          Wtf? Můžeš nepsat bezpredmetny komentáře? Nebo si dej rovnou facku. 

          Fakt jako jsou všichni  Slováci na internetu  tak k ničemu, nebo máš jen dnes krámy? 



  • Maxianimal

    Ačkoliv jsem z těch, kterým exkluzivita na Epic Store nevadí a vlastně ji vítá, způsob, jakým ho Rendy Pičford obhajuje, je směšný. Randymu od Colonial Marines nelze věřit ani slovo. Nikdy nezapomenu, Randy! Nikdy!

    • species

      mno jo ale zase udelal Opposing force :<


      Ale je pravda ze i kdyz marines nejsou jen jeho chyba(delalo na tom vic studii afaik) tak dost lhal hracum no :/

      • Maxianimal

        Právě. Jde o tu šílenou lež. DOdnes mám v paměti, jak teatrálně prohlašoval, že Alien je jeho nejoblíbenější značka, že se s tím piplají. Pak ty E3 "gameplaye", které ve finální verzi byly úplně jinak a mnohem hůř. Ta hra byla šílená, a ty lži okolo ještě horší. Miluju Borderlands a B3 si pravděpodobně koupím, ale Randy je prostě šílená samice od vepře.

  • cNNk

    "Konkurence v obchodech bude skvělá pro zákazníky" - ze jsem porad nepostrehnul ani jedinou skvelou vec, kterou mi Epic nabizi.

    "Když se podíváte třeba na Origin nebo U-Play, ti nejsou reálnou konkurencí Steamu" - Tak na tom uplayi si aspon jako zakaznik muzu za postup ve hrach odemknout 20% slevu a poskytnout ji komukoliv. Cili proc bych si mel ubisoft hru kupovat na epic storu, abych pres nej stejne poustel Uplay, kdyz ji muzu koupit rovnou na uplayi a jeste vyrazne levneji.


    Kde jsou sakra ty vyhody pro hrace. Hlavni duvod hejtu na epic store je to, ze je zakaznik nucen kupovat zbozi na sluzbe, ktera ma horsi podminky nez konkurence ...jinak uz by to bylo pri dnesnim mnozstvi launcheru kazdymu uplne jedno.

    • Row

      Zrovna jsem premyslel o tom jak "skvele pro hrace" to v cem teda je, kdyz i kdyz marze obchodu je tretinova tak hra stoji stejne jako by stala na steamu...


      No a k druhemu bodu tam jeste dodava ze vydavatel nemuze byt nezavislym shopem... ja nevim, nedela Epic taky hry?

  • Aaaand we're off to the comment section to see, what the experts think.

    • Maxianimal

      Když už píšeš anglicky, tak piš alespoň správně...

      • Fajn. Čárku jsem dal blbě. Většina lidí tu v komentářích ale není schopná napsat ani tečku na konci věty v češtině, nebo dokonce použít velké písmeno na jejím začátku. Do těch taky rýpeš?

        Můj úmysl byl v tom, rýpnout si do zdejších tvrdohlavých všeználků a do, můj vkus, negativní a poněkud toxické společnosti ve zdejších diskuzích, kde všichni jenom štěkají hate a pozitivního, nebo konstruktivního komentáře aby se člověk nahledal.

      • species

        a co je tom spatne ty experte? Krome carky samozrejme

        • Ilusiveman

          To není expert, to je menecennej kokit.

          Poznáš to tak, že nic nenapíše, ale zároveň l se tě pokusí bez argumentů v něčem opravit


          • Jack1947

            Spíše zoufalec co by hned dával mínus... naětěstí má smůlu.

            Jsem o to rád (že tu už nejsou) páč spousta lidí se v mínusování tady vyžívala.

  • ringmancz

    Randy je hlavně k*k*t, to se ví už dlouho a teď to akorát znovu potvrdil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit