Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • helgi
    Právě jsem nainstaloval Vampire - The Masquerade: Bloodlines a potom se chystám na Deus Ex a Deus Ex: Invisible War. Pochopitelně to proložím System Shockem 2... jo, to bude parádní začátek školního roku... jen ten konec asi nedopadne dobře *1*
  • mozna to ma byt reklama na PSN a ne PS3... ja jako nehodlam hrat na 50" obrazovce hry, ktere muzu hrat na 4" .... (tim myslim svuj mobil). Jo a kdyz budu chtit omylem preci jen hrat, tak si k te 50" pripojim kabelem mobil....
  • Aha :D
  • sice sou konzole dobry na nejaky ty fighty ale fakt jen na par žánrů, na většinu je PC nej
  • tak to rozhodně ne, hratelnost je nejlepší prave na zminovanych PC
  • A nebo sáhne po konzolích, kde je důležitá hlavně hratelnost.
  • jj přesně tak dnešní hry nejsou ono, technologie máme jaký sme vždycky chtěli a místo aby se využívaly a vycházeli samý pecky, tak každá je větší a větší blbost. Člověk který chce kvalitu, stejně sahne po tradicích zpátky do roku cca 2000 a zpět... Holt asi tomu už odzvonilo, nebo aspon ja mam ten pocit...
  • Tak nějak no, já dávám největší šanci PC, to uspělo vždy a uspěje
  • No, až budou všechny hry stejný, jako dnešní free2play, tak aspoň konečně budu mít čas dospět a přestat se hrám tolik věnovat :)
  • zx_spektrum
    "Když bychom se podívali za deset let zpátky, viděli bychom tento okamžik jako zlomový pro vývoj průmyslu." Jojo, za deset let uvidíme, kde se to zlomilo a šlo pomalu ale jistě do kytek.
  • Prej budoucnost... Budoucnost je jako vždy PC
  • Kecy kecy kecy a zase jenom kecy. Pokud by tohle měla být pravda, tak jsem tím tuplem rád, že jsem se zbavil PS3. Sociální cipoviny nikdy hrát nebudu, to radši nic.
  • Uz tech socialnich nesmyslu mam fakt dost, uz by zas mohla prijit doba kdy se "socialni" bralo skoro jako sprosty slovo...
  • ...no vacsina ludi si samozrejme kupuje konzolu, aby mohla sadit mrkvu na farme...
  • PS to urcite :D:D:D:D zase im tam vypadne server na mesiac ci dva ...
  • chááá chááá
  • No vy urcite...
  • tahle budoucnost smrdi :P

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit