Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě osobně baví II než I. Jedničky jsou dobré ale jednotky jsou špatně udělané. jenom stojí a střílí půl hodiny na sebe což ve dvojkách je více přirovnané k miniaturám. Platí tam i krití a granáty mají už požadovaný účinek. Konec konců 6 edice je tak trochu udělaná k retribution. Myslím styly hry.
  • super zpráva děkuju! Jednička je jediná rts co mě kdy bavila a hraju jí doteď
  • Tak já mam zase o něco radši dvojku, což ze mě asi tady dělá menšinu. U dvojky mi přišla tak nějak lepší atmosféra a s jednotkama sem se víc ''zžil''. Navíc sem nikdy neměl rád tu mechaniku průběžnýho doplňování modelů v boji, co je v jedničce.

    Ale nevadí, obě dvě jsou skvělý hry a na trojku se velice těšim. I když Company of Heroes 2 by taky nebylo vůbec k zahození.
  • Já osobně mám radši DoW 1 než DoW 2.Byla to přiliš velká změna,hlavně v multiplayeru.V jedničce jsem si zvykl na defenzivní boj za IG , ale v DoW 2 vás hra přímo nutí být agresivní protože jinak nemáte šanci , musíte na nepřítele pořád dotírat atd.. :(
    • Black_Hand
      zkousel si hrat treba za techmarinu nebo plague championa? s tou obranou zalezi jak na jakyho nepritele, ale kdyz te chvili nechaji byt, tak muzes okolo victory pointu pripravit pekny peklo az se zase rozhoupaji na navstevu.
  • Jednička mi přišla stejně nejlepší (hlavně počtem hratelných ras spolu s datadisky), no řekněte - kde si zahrajete za 7 různých národů s různým stylem hry ? Dvojka byla podle mě spíš už jen průměr .... nějak mě nesedl ten přerod z RTS na kombinaci RTS/RPG. Ale sem ku*evsky zvědavej jakým směrem pujde trojka ..
    • Me by se libilo, kdyby to melo bliz ke stolni verzi nez ke knizkam (tedy spis jako prvni DoW) a byly tam poradne bitvy velkych armad, to mi DoW2 chybelo asi nejvic, poradne epicke apocalypse bitvy.. no a samozrejme bych si pral aby engine DoW3 byl mnohem otevrenejsi modderum protoze v tomle engine z CoH nestal za nic
      • + samozrejme vsechny ty krasne nablyskane "nove" rasy jako Grey Knights, Dark Eldar, Blood Angels, Necrons.. k tomu kampan za Space Wolves misto Blood Ravens a budu chrochtat blahem :D
        • Mluvíš mi z duše člověče! :)
  • MishKonn
    Velmi se těším, jednička mi přišla jako naprosto geniální hra gameplayem porovnatelná se StarCraftem, dvojka mě sice bavila, ale moc sympatický mi nový herní systém nebyl.
  • Nééé, já doufal v Homeworld 3, vesmírné bitvy by byly s možností nových enginů a umu Relicu skvost. U DoW si vystačím s dvojkou, nechci trojku. *9* (Tak dobře chci, ale stejně)
    • a ted si predstav, ze by ty vesmirne bitky s umem a zkusenostmi z Homeworldu a moznostmi novych enginu pridali do DoW3 jako soucast kampane ve stylu Battlefleet gothic.. to by teprve byla bomba! :)
  • Fajn, dvojka sice nebyla to co jsem cekal a bylo to vicemene zklamani, ale i pres to to byla dobra hra... takze lze ocekavat, ze to zase nejak dopadne...
  • oprava: ten kdo stal za H2 tam uz ani neni...

    bivali zamestnanci GD relicu:

    H2 = Moragn Jaffit (neni v relicu ma vlastni studio)
    Dow1 = Jay Wilson (neni v relicu je ted v Blizzardu a dela na D3)
    CoH = Brian Wood (neni v relicu, je mrtev)...
    DOW datadisky - DOW2 = Jonny Ebbert (neni v relicu je v Blizzardu a dela na SC2)
  • super slyšel jsem že budou vetší mapy a znova stavba zakladny. Jen doufam že startovaci rasy nebudou znova klasicky sm atd. ale daji tam hned od zacatku tau, necrony a dalsi na ktere se zatim v DoW 2 nedostalo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit