Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ty seš retard, tvoje videa mě úplně rozsekaly. Alespon mám před zkouškou dobrou náladu.
  • irdzi
    To je fakt smutná zpráva:)))) Od roku 2007? takže ta jejich "základna" se zvětšila kvůli X360 a D.Mattick na tom težko má nějaký zásluhy-to spíš jeho předchůdci ne(????) a od roku 2007 je jediný směřování celýho Xboxu kinect a tady ty "casual" nesmysly a funkce jako Smartglass ... byl vyhozenej a je smutný, že si hned našel práci:)
  • "od roku 2007 narostla uživatelská základna Xbox 360 z 10 na 75 milionů konzolí a počet uživatelů Xbox Live se mezitím zvedl z 6 na skoro 50 milionů dolarů, jak uvádí tisková zpráva."
    pěknéj překlep

    *15* *15* *15*
  • Néééé Robrd eksboks!
  • Líbí se mi ten uhlazený výcuc informací...byl vyhozen, našel si ale rychle práci jinde...jeden z nejlepších manažerů zábavního průmyslu odchází z mrkvosoftu zachránit zyngu...to je fakt k smíchu :D
  • MS žadnou xbox divizi nemá, je v jedný společně s win. Phones se zune atd. Což nejsou moc výnosný produkty a xbox celou tuhle divizi drží v černejch čislech takže bych netvrdil že xbox nebidělává.
  • A tebe evidentně strašně štve, že má vyjímečně pravdu a ty ani nemáš dost odvahy si to přiznat. *11*
  • promitac
    helé páv p*co, chytej pava !
  • Veskoslav
    To spíše myslel mně;)
  • Keyz
    To aby to byl pořádný kotel, na to kolik sviní je.
  • Veskoslav
    Můžeš se pokusit;) Proč by jsi nemohl. Jenom prostě napsat, že Microsoft je potápějící loď může opravdu jenom hlupák, co není schopen se ani podívat na hospodářské výsledky Microsoftu. Mimochodem ani ten prodej X Box One nebude tak tragicky, když napířklad na anglickém Amazonu je v prodejnosti už před PS4:) Všechno snadno dohledatelná a ověřitelná data.

    P.S: Omlouvám se za ty hlupáky ve svých příspěvcích, jenom mě prostě vytáčí tyhle jednostrané řeči. Microsoft je u zdejší komunity Satan a Sony naopak nějaký zachránce či co. Bohužel mi přijde, že obě firmy akorát jedou na stejnou taktiku a čekají, kdo udělý chybu, aby tu chybu proti němu využili. A ať mi nikdo netvrdí, že Sony nemělo člověka v Microsoftu, protože celá jejich "akce" na E3 byla právě zaměřena na věci, co měl Xbox One. A osobně si myslím, že kdyby s tím nepřišel Microsoft a Sony by šlo první a nemělo informace, že by se mnozí lidé ještě divili:)
  • Veskoslav
    Me je Microsoft upřímně u prrdele. Ale místní Sony fanboys si nevidí do huby s prominutím. Sony bylo například v 2011 ve ztrátě, Microsoft nikoliv. V roce 2012 měl Microsoft vyšší zisk než v roce 2011 (počítáme čistý zisk), Sony se po 4 letech dostalo ze ztráty. Ale ono je to snadné žvatlat tyhle kokotiny a pak oblíbené kecy s obhajobou....Mě je Microsoft ukradený, PS4 a ani Xbox One neplánuji v nejbližší době koupit, Win8 mi slouží dobře, nemůžu si stěžovat, takže je mi jedno, co Microsoft vyvádí. Pakliže se mě to jako zákazníka nedotkne, tak je mi to jedno.
  • God-of-War
    Microsoft mi ho může akorát ..... víš co *15*
  • God-of-War
    A nebo si kupte X360, tam nemusíte být online... *1* *1* *1*
  • Tak tohle ne! To musí být fake! Já prostě odmítám uvěřit, že tohle myslí někdo vážně! *1*

    Každopádně ač Let' s play scénu vůbec v podstatě nesleduju, tak si myslím, že tenhle typ videí stojí a padá na komentátorovi. Věřím tomu, že když má člověk zajímavej hlas, je pohotovej, vtipnej a má zajímavý poznámky, tak dovede udělat dobré Let' s play video i s Tetrisu.
    Bohužel naprostá většina českých videí co jsem viděl byla naprosto otřesná, ale tohle je ještě o level vejš. Naprosto bez konkurence!

    Jedinej člověk kterýho si momentálně vybavím, že opravdu umí, je Radek Starý alias Sterakdary i když to snad není ani Let' s player ale herní komentátor obecně. Každopádně jeho komentovaná videa jsou vynikající např. jeho gameplay videa z bety GW2 byly opravdu lahůdka.

    No nic, hraní zdar, ale tady to prosím Vás už nikdy ne. NE!

    Edit: Dal jsem si tu práci a našel stejnou hru komentovanou Sterakdarym, to jen pro možnost porovnání http://youtu.be/gB0r1Vh1cO4?t=20s
  • ruthan
    Jak se řiká u nás,na každou svini se jednou bude vařit voda:) Do Zyngy se skoro takový trest, jako Dantův očistec.. ale aspoň bude, konečně uspokojen, pořád online:)

    Co se týče situace MS, ono to zase neni nic moc, Xbox divize, taky moc nevydělávala a dřív nebo později půjde MS proti Googlu a Valve a tam už to taková sranda, jak boj s roztříštěnou linuxovou komunitou nebude..
    Jinak Zynga může přežít, ale holt se ta firma musí pořádně zmenšit, protože to byla totální bublina, pro investorská jelita..
  • mdkGT
    Lidi mi tentokrat davaji minuska, jsem z toho uplne znicenej, priste se polepsim, slibuju.
  • DeathOnVacation
    Třeba se mu teď podaří potopit Zyngu.
  • Miserius
    Vis co to vubec je? To neni jen osoba s odlisnym pripadne podle tebe spatnym/mylnym nazorem...
  • Mám pocit, že z tebe se už začíná taky pomalu stávat diskuzní troll *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit