Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vogon

    "Mý přání se zvrtnout nedá! Přeju si seriálovou adaptaci Tolkiena. Rozpočet miliarda dolarů. Několika dílný seriál z prvního nebo druhého věku. A nechci, aby se tam najednou objevil antigravitační Legolas a aby to točili indové z bollywoodu. Žádný prapodivný překvápka! Je to jasný?"

    *opičí pracka sevře prst a splní přání*

    "Jé, hmm. Docela ujde. Numenor, druhý věk, Celebrimbor...vyjde to v roce 2022...vyjde to v roce 2022! Ach ne! To prokletí nosí smůlu, jaký démon z hlubin pekelných tě stvořil!"

    https://www.youtube.com/watch?v=oLZtpd3dvrE

    • uher

      Maso je trochu sušší 🙂

  • Lol, teď tu parodii na Středozem (jinak to fakt nazvat neumím) navíc zabil Elon na twitteru. V Amazonu asi nemají lehké spaní.

    • iSpirit

      Ten se pouze svezl na vlně hatu. Musk začíná být docela čitelný, hlavně ani nevěřím, že četl Silmarillion apod.

      • A to je nutné k tomu, aby čék odsoudil nudný seriál?

        • iSpirit

          já osobně si nemyslím, že bychom to hlavně měli hodnotit po dvou epizodách. To je hodně krátkozraké. Já osobně jsem to čekal daleko horší a vyšel z toho mírný nadprůměr a uvidíme kam se to posune. Ke konci série si řekneme, jestli to je odpad či nikoliv.

          • Tak dvě epizody na vykolejení z Tolkiena bohatě stačí. Zpracování nadprůměr je, ale atmosféra a známé postavy jsou v čoudu, platí, neměl to být Pán Prstenů.

            Jako samostatné Amazon Fantasy to fungovat klidně mohlo, nic moc to není, ale proti gustu. Nicméně vlak je ze stráně dole, čekat že se zázrakem vyšplhá zpět na kopec a na koleje, je krajně naivní, zvlášť, když je ke kritice přistupováno "my víme vše nejlíp a vy jste jen [všechno]isti".

            PS.: Souhladím, že linka s černým elfem má paradoxně největší potenciál. Ne že by byla bezchybná jako každá jiná postava nebyl úplný id*ot, ale aspoň je to originální a neprzní to nic.

  • Gulivera84

    Vzdyt se to da, jasne vdycky neco nakrpi a neni tak a tak, ale teda ty penize tam sou a vypada to uchvatne.....ja sem spokojene, prvni dva dily, a sem zahackovanej....

    • hodně zkrácených nebo změněných věcí ale

  • dworkin

    Je to mnohem lepší, než jsem si myslel, že to bude. Příjemnej fantasy seriál s opulentní výpravou, ideální na podzimní večery. :)

  • MishKonn

    Dobrovolnické divadlo v kulisách ze zlata...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit