Přejít na výpis diskuzí

Série Star Wars: Battlefront byla více než jen kvalitní kopií Battlefieldu

19.4.2015 16:13
Ladislav Loukota 33 příspěvků

Představení nového dílu série Star Wars: Battlefront je vnímáno s různým očekáváním. S oběma staršími díly Battlefront z let 2004 a 2005 je svázána vzpomínka na hry, které byly faktickým klonem Battlefield 1942, zasazeným do filmového světa Hvězdných válek. Když si ale na oba veterány detailně posvítíme,...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ty hry zapadly....
  • Battlefront 2 byla super pařba !! Poprvé jsem se s tím potkal na PC, ale neměl jsem net, takže jsem to musel hrát jen sám proti botům, ale strašně mě to bavilo. :) Když jsem si pak po letech sehnal bazarový PS2 a tohle našel na jednom přiloženém dvd, tak začly pořádné pařby. Splitscreen je v této hře prostě mazec :) Škoda, že nebyl i v PC verzi
  • Naughty dog pry znacne vylepsil anizotropni filltrovani,a na novich hrach to bude velmi znat hlavne na multiplatform.Proto asi St.W.Ukazka na ps4.
    • Pry ano,naughty dog a jeho ice team to vylepsili,prvni hry jsou mortal x,devil my cry taky dostal patch.A textury jsou supr.
    • Pokud to bude zabavne jak btf4,tak nemam vubec problem.Protoze btf hardline jde mimo me.Podle me to bude neco jako killzone shadow fall.
  • dnes ještě lidi čekaj od EA nějakou dobrou nezprasenou hru ? *7*
  • "... Dark Forces (1994), a byť jde o kvalitní titul, atmosféra Hvězdných válek z ní zrovna nečiší." Zbavte toho chlapa svojpravnosti!
    • Přesně xD Jak takovej článek může psát člověk co zapomene zmínit Jedi Outcast a Jedi Academy... xD
    • Ta hra je srdcovka! Navíc vyšla ještě dlouho před prvním Falloutem, na svou dobu to byl skoro zázrak ...
  • TheGGG
    bude tam teda aj něco z nový trilogie nebo ne. Bojúvky s rebeli a plyšáky mě nebaví
  • Ty vole já z Vás fakt vyteču :D 14 dní před odhalením traileru a vypuštěním informace o absenci SP vypadali fóra takto: "hlavně ať se zaměřej na MP a nedělaj zbytečnou SP kampaň jako v Battlefield sérii..." atd. Bum, Vaše slova byla vyslyšena a ejhle, najednou dávaj všichni ruce pryč, protože to nebude mít SP... :D :D :D směju se fakt, že to tady vůbec vydávaj ty hry....
    • Pár lidí není všichni...

Vynechat SP je správný krok.
    • VergiliusGrey
      Jsou lidi a lidi. Některý zajímá MP a některý SP. Já 100% o zaměření na MP u BF nic nepsal. U ostatních to bude nejspíš podobný. Takže jseš trochu mimo.
    • Souhlas, všiml jsem si toho samého ...
  • Místo téhle blbost, která je Watch dogs, mají udělat pokračování Jedi Knight Jedi Outcast a Jedi Academy. To byly jedny z mála dobrých her (spolu s Star Wars Racer) z univerza SW, které byly skutečně výborné. Racer i Academy si ještě občas i zahraju. Skvělý singl, ještě lepší mulťák. Ach jo, to byly časy, duly v bespinu, na padu :)
    • JJ, Jedi Outcast a Jedi Academy jsou suverénně nejlepší SW hry.
  • Tohle bude super-blbost ta hra....
  • VergiliusGrey
    Zatím se mi to moc nezdá. Nejenom, že je to zase éra rebelů, takže příběhově nic nového. K tomu ještě ořezaj starý Battlefronty o vesmírný bitvy, GC a bůh ví jak to bude se singlem. Hlavně, že to bude mít našlapnutou grafiku. Fakt super. *10*
    • Mam spatne tuseni, ze vesmir bude v DLC... Zname EA...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit