Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ale ty hry zapadly....
  • Battlefront 2 byla super pařba !! Poprvé jsem se s tím potkal na PC, ale neměl jsem net, takže jsem to musel hrát jen sám proti botům, ale strašně mě to bavilo. :) Když jsem si pak po letech sehnal bazarový PS2 a tohle našel na jednom přiloženém dvd, tak začly pořádné pařby. Splitscreen je v této hře prostě mazec :) Škoda, že nebyl i v PC verzi
  • Naughty dog pry znacne vylepsil anizotropni filltrovani,a na novich hrach to bude velmi znat hlavne na multiplatform.Proto asi St.W.Ukazka na ps4.
    • Pry ano,naughty dog a jeho ice team to vylepsili,prvni hry jsou mortal x,devil my cry taky dostal patch.A textury jsou supr.
    • Pokud to bude zabavne jak btf4,tak nemam vubec problem.Protoze btf hardline jde mimo me.Podle me to bude neco jako killzone shadow fall.
  • dnes ještě lidi čekaj od EA nějakou dobrou nezprasenou hru ? *7*
  • "... Dark Forces (1994), a byť jde o kvalitní titul, atmosféra Hvězdných válek z ní zrovna nečiší." Zbavte toho chlapa svojpravnosti!
    • Přesně xD Jak takovej článek může psát člověk co zapomene zmínit Jedi Outcast a Jedi Academy... xD
    • Ta hra je srdcovka! Navíc vyšla ještě dlouho před prvním Falloutem, na svou dobu to byl skoro zázrak ...
  • TheGGG
    bude tam teda aj něco z nový trilogie nebo ne. Bojúvky s rebeli a plyšáky mě nebaví
  • Ty vole já z Vás fakt vyteču :D 14 dní před odhalením traileru a vypuštěním informace o absenci SP vypadali fóra takto: "hlavně ať se zaměřej na MP a nedělaj zbytečnou SP kampaň jako v Battlefield sérii..." atd. Bum, Vaše slova byla vyslyšena a ejhle, najednou dávaj všichni ruce pryč, protože to nebude mít SP... :D :D :D směju se fakt, že to tady vůbec vydávaj ty hry....
    • Pár lidí není všichni...

      Vynechat SP je správný krok.
    • VergiliusGrey
      Jsou lidi a lidi. Některý zajímá MP a některý SP. Já 100% o zaměření na MP u BF nic nepsal. U ostatních to bude nejspíš podobný. Takže jseš trochu mimo.
    • Souhlas, všiml jsem si toho samého ...
  • Místo téhle blbost, která je Watch dogs, mají udělat pokračování Jedi Knight Jedi Outcast a Jedi Academy. To byly jedny z mála dobrých her (spolu s Star Wars Racer) z univerza SW, které byly skutečně výborné. Racer i Academy si ještě občas i zahraju. Skvělý singl, ještě lepší mulťák. Ach jo, to byly časy, duly v bespinu, na padu :)
    • JJ, Jedi Outcast a Jedi Academy jsou suverénně nejlepší SW hry.
  • Tohle bude super-blbost ta hra....
  • VergiliusGrey
    Zatím se mi to moc nezdá. Nejenom, že je to zase éra rebelů, takže příběhově nic nového. K tomu ještě ořezaj starý Battlefronty o vesmírný bitvy, GC a bůh ví jak to bude se singlem. Hlavně, že to bude mít našlapnutou grafiku. Fakt super. *10*
    • Mam spatne tuseni, ze vesmir bude v DLC... Zname EA...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit