Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    "Become a Master Chief" *1*

    P.S.: Tak nevim jestli je to reklama na jeden porad nebo na jednoho Spartana *1*
  • MickeyMutant
    5:10 - Objective: Steal T-800 chip. It must be destroyed.
  • mikezz
    Asi som rád, že zo starých Thiefov mám skúsenosti len s tým posledným a aj to nie dlho, takže v tomto prípade sa ma netýka žiadne: vtedy to bolo tak a tak a teraz je to inak a to je nahovno. Toto je prvé video, ktoré z nového Thiefa vidím, a práve sa stal mojou najočakávanejšou oznámenou hrou...Veď to vizerá úple perfektne!!!
  • Lukyz
    Díky tomu jak se převedli s posledním Deus Ex tak jim celkem věřím a držim palce!
    • MickeyMutant
      Thiefa dělají úplně jiní lidé než Deus Ex HR, i když jsou taky z Eidos Montreal.
    • deus ex uplně doje**li, ale to noob co nehral ani prvni dil tezko pochopi
      • Hrál a dohrál jsem oboje, oboje mě bavilo. To, že se někomu líbí něco jinýho než tobě, z něj ještě nedělá nooba, ty "skillere".
      • C-BEAM
        na dnešné pomery bol ok, resp. nadpriemer, na originál však samotnou hratelnosťou nemal a ortodoxných fanúšikov asi trochu(dosť) sklamal.
        • Tak pod to se podepíšu. Deus Ex HR mě i tak přikoval k židly a užil jsem si to.

          Ale na System Shock 2 a Deus Ex, nic nemá. Doteď si pamatuju ten adrenalin, když jsem v Boingu zabil Navaraovou, v Paříži si an mě počkal Gunter... smrt Paula... vůbec jsem tenkrát nevěděl, jaký klenot se mi dostal do rukou.
          • JohnyTheZik
            Pockej, pockej..

            "ja to proto radši ani nehral" se trochu vylucuje s "Deus Ex HR mě i tak přikoval k židly"

            Je znamo, ze joe je troll, ale tohle je uz hodne vysoka hra napsat 2 vylucujici se veci pod jeden komentar! :D
    • jsou lide podle kterych byl posledni deus ex kravina, ja to proto radši ani nehral. pry to bylo linearni jako kr4va
      • je to totalni shit, nebavilo me to ani s premahanim :( furt jen tupý tutorialy a buh vi co, proste hra pro tupce co by jednicku nedohrali ani kdyby se na hlavu stavěli
        • Lukyz
          Vím že si na sebe pletu bič a tebe asi nepřesvědčím, ale první Deus Ex jsem dohrál asi 4x *2*
          Co tam máš dál? *3*
          • je to totalni shit, nebavilo me to ani s premahanim :( furt jen tupý tutorialy a buh vi co, proste hra pro tupce
            • Takže přesně pro tebe!
      • Lukyz
        Teď je Director's cut na Steamu za necelých 5€, takže doporučuji to zkusit a udělat si vlastní názor *3* Já to dohrál 3x pokaždé jiným způsobem a vždy mě to bavilo. Jedinou výtku bych měl ke koncům, který jsou 4 a záleží pouze na tom jaký tlačítko zmáčkneš + každý konec měl dvě různý videa podle toho jestli člověk hrál lethal / non-lethal.
  • vypada to dobre, jen mne kradeni v hrach nebavi, protože se mi bridi i moralne. Obzvlast za takovych podminek kdy jsou všichni nemocni a asi potrebuji penize na lekare a pod.
    Co bych ale hre na zaklade videa vytknul je takova ta komprimace všeho, všechno je moc maly a blízko u sebe. Takovy konzolovy nešvar posledni doby.
    • vazne sa troll ide ohanat moralkou?:ODD
    • fag
    • XorxoxTalarius
      Neboj, krades bohatym imperialistum a davas chude vykoristovane pracujici tride *5*
      • mikezz
        Presne tak, oni to vSquare Enixe tajja, ale Garret je v skutočnosti sám Jánošík.
  • MickeyMutant
    "Největší obavu ve mně tak vyvolávají zprávy o tom, jak se tohle či tamto měnilo na základě fanouškovských (čti – internetových) reakcí, což nikdy nebývá pro cokoliv s tvůrčí vizí dobře. Zpětným předěláváním zpravidla vznikne něco na pomezí původního záměru a snahy zalíbit se všem."

    V tomhle případě ovšem změny na nátlak hardcore komunity podle mého mohly novému Thiefovi jenom prospět. Aspoň z toho, co jsem měl možnost slyšet.
    • Protože dnešní hry v čele s novým Thiefem jsou tak strašně tvůrčí...
  • saburo
    Probably rats. Into everything.
  • Přijde mi, že hrdina konečně vypadá, aspoň ve srovnání se staršíma screenama a videama, jako menší emo buzík než býval dřív.
    • Ronox
      Možná sis na to za ten rok už zvyknul.
  • KIMCID
    sem s tím
  • No páni nevěděl jsem, že už oznámili Dishonored 2....
    • Malleth
      Tohle mi dishonored nepřipomíná ani trochu. To mělo přeci jen nějaký barvy
      • Máš město, řádí tam mor, moc si uzurpuje diktátor, místo kuše s různýma šipkama, máš luk s různými šípy, hra pujde dohrát bez zabití, vyklánění se z rohů, hnedka na záčátku máš záběr na most s baráka, stejný byl i v jedný misi v Dishonored, taková ta vize zvýraznující věci je totožná s Dark vision v Dishonored, na vteřinu jsem viděl i zombíky (taktéž v Dishonored), architektura baráků podobná.... PS: netvrdim, že kopírujou....
        • Malleth
          Je to first person stealth hra zasazená do steampunkovýho světa, takže je jasný že tam bude pár styčných bodů, ale i přes to mě přijdou obě hry na první pohled rozeznatelný protože Dishonored má výrazně stylizovanou grafiku a rozmanitý prostředí. To i díky tomu že se tam pár misí odehrává ve dne. Svět Thiefa se taky víc blíží středověku, kdežto Dunwall je technologicky dál.

          Krom toho, vize která zvýrazňuje věci je už dneska skoro v každý druhý hře (Hitman, Tomb Raider např.)
          A zombie byli už v Thiefovi 2.
          • Taky bych to tak viděl. Jen dodám,že zombie byly už v Thief 1. Mise v opuštěném chrámu Hammeritů plném zombie a duchů a kostlivých bojovníků se nedá zapomenout *2*
            • Malleth
              To je možný, jednička mě minula *9*
          • Pravda Thiefa jsem nehrál, to se zombíky stahuju.... ale co se týče architektury (pominem samotnou grafiku a atmosféru hry, Thief je mnohem temnější) je dost podobná (at už steampunk či ne), vize jde opět mimo mě (Hitmena ani Laru jsem nehrál), takže stahuju, na čem skončíme je maskovaný hrdina uprostřed jednoho města sužovaného morem a autoritativní vládce stojící proti němu (at už má být hlavní hrdina neutrální či ne, je jasné, že se nakonec diktátorovi postaví), most s barákama mě zklamal. Nevim jak dlouho je ve vývoji Thief, ale pár kosmetických vad v ději a architektuře města by mi nevadilo, ať mi to nepřipadá, že hraju stejnou hru 2krát.... Ale co i tak se na hru těšim....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit