Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, hru ani nemusím kupovat, právě jsem viděl zřejmě vše ze hry :-D Jsou ale idioti
  • Protože dnešní hry v čele s novým Thiefem jsou tak strašně tvůrčí...
  • Garrett koukám dostal upgrade. Rambo luk. Původní Thief byl simulátor zloděje, jak atmosférou, tak mechanikou hry. Tady to vypadá jako obyčejná stealth FPS akčárna dnešní doby. Meh...
  • Co to je vole hra zachvíli vycházi a ti magoři stoho ukažou skoro každou misi,co to je za psychopaty
  • Malleth
    To je možný, jednička mě minula *9*
  • KIMCID
    ...pokud hra neobsahuje zombíky a piráty mohlo by to bejt nakonec dobrý *1* *1*
  • Taky bych to tak viděl. Jen dodám,že zombie byly už v Thief 1. Mise v opuštěném chrámu Hammeritů plném zombie a duchů a kostlivých bojovníků se nedá zapomenout *2*
  • Pravda Thiefa jsem nehrál, to se zombíky stahuju.... ale co se týče architektury (pominem samotnou grafiku a atmosféru hry, Thief je mnohem temnější) je dost podobná (at už steampunk či ne), vize jde opět mimo mě (Hitmena ani Laru jsem nehrál), takže stahuju, na čem skončíme je maskovaný hrdina uprostřed jednoho města sužovaného morem a autoritativní vládce stojící proti němu (at už má být hlavní hrdina neutrální či ne, je jasné, že se nakonec diktátorovi postaví), most s barákama mě zklamal. Nevim jak dlouho je ve vývoji Thief, ale pár kosmetických vad v ději a architektuře města by mi nevadilo, ať mi to nepřipadá, že hraju stejnou hru 2krát.... Ale co i tak se na hru těšim....
  • omg vsak je to stredoveke mesto co cakas 8prudove bulvary ? garret je zlodej nebude chodit na vychadzky na namestia aby ho vsetci videli...
  • iamx
    ta zelena vypada hodne stereotypne.. nicmene lakave video.
  • JohnyTheZik
    Pockej, pockej..

    "ja to proto radši ani nehral" se trochu vylucuje s "Deus Ex HR mě i tak přikoval k židly"

    Je znamo, ze joe je troll, ale tohle je uz hodne vysoka hra napsat 2 vylucujici se veci pod jeden komentar! :D
  • Jack1947
    Kdyz byl rozhovor v REPLAY a rekli ze proste ticha cesta tam proste nemuze chybet... no asi bych jim veril... ( samozrejme ze hraci uvitaji i moznost pozabijet vse zive). *3*
  • Jestli tahle hra nebude mít otevřený leveldesign jako Thief 1 a 2, tak jde mimo mě.
  • Malleth
    Je to first person stealth hra zasazená do steampunkovýho světa, takže je jasný že tam bude pár styčných bodů, ale i přes to mě přijdou obě hry na první pohled rozeznatelný protože Dishonored má výrazně stylizovanou grafiku a rozmanitý prostředí. To i díky tomu že se tam pár misí odehrává ve dne. Svět Thiefa se taky víc blíží středověku, kdežto Dunwall je technologicky dál.

    Krom toho, vize která zvýrazňuje věci je už dneska skoro v každý druhý hře (Hitman, Tomb Raider např.)
    A zombie byli už v Thiefovi 2.
  • Máš město, řádí tam mor, moc si uzurpuje diktátor, místo kuše s různýma šipkama, máš luk s různými šípy, hra pujde dohrát bez zabití, vyklánění se z rohů, hnedka na záčátku máš záběr na most s baráka, stejný byl i v jedný misi v Dishonored, taková ta vize zvýraznující věci je totožná s Dark vision v Dishonored, na vteřinu jsem viděl i zombíky (taktéž v Dishonored), architektura baráků podobná.... PS: netvrdim, že kopírujou....
  • To je jasný, že bude.
  • tohle beru, že chteli dosáhnout klaustrofobickou atmosferu, to je naprosto ok. jenže když chci dosahnout klaustrofobickou atmosferu tak to umistim do prostredí kde to jaksi dava smysl. A né že (obrazne rečeno) udělám hru odehrávajíci se v Praze a Václavák bude o velikosti petniku. To pak nepusobi klaustrofobicky ale retardovane.

    Navíc si nejsem jistý jestli nejde spíš o nejaké žvásty a skutečný duvod byl že takhle je hra levnejší a jednodušší na vyvoj
  • https://www.youtube.com/watch?v=xd7N89ODxkk *16*
  • C-BEAM
    “The levels are really smaller than say for example a shooter game ... Being claustrophobic was kind of an important thing for us. You need to feel the world, to feel the city."

    Nicolas Cantin, director.

    *15*
  • Na konci traileru je uvedenno datum 28.2. PS3 a PS4...já myslel, že bude i PC verze.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit