Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vazne sa troll ide ohanat moralkou?:ODD
  • fag
  • Tak na to se hrozně těším :)
  • Lukyz
    Vím že si na sebe pletu bič a tebe asi nepřesvědčím, ale první Deus Ex jsem dohrál asi 4x *2*
    Co tam máš dál? *3*
  • je to totalni shit, nebavilo me to ani s premahanim :( furt jen tupý tutorialy a buh vi co, proste hra pro tupce co by jednicku nedohrali ani kdyby se na hlavu stavěli
  • deus ex uplně doje**li, ale to noob co nehral ani prvni dil tezko pochopi
  • Místo mínuska stačilo říct že datum je pro všechny platformy *3*
  • PC nic ? To má vyjít později ? Jen se ptám nakonci videa nebylo.
  • C-BEAM
    http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=wATczNszWu8#t=908 *1*

    A skúste si teraz predstaviť, že si nastavíte nejaké tie masochistické nastavnia (ktorými sa snažia navodiť dojem ako hrozne hardcore tá hra je) ako "no alerts" kde ak vás niekto uvidí hra končí a potom vás hra donúti prejsť touto pasážou.

    To je vpodstate to o čom som písal už dávnejšie, čo na tom, že máte nastavenia ako z Dishonored keď hra je aj tak vyrobená pre masy a budete to cítiť na každom kroku ?
  • Tak za to maj u mě hoši velké, významné plus. Takhle přesně by mělo vypadat nastavení obtížnosti. Otázka zní, jestli budou mít všechny ty hejblata na hru nějakej vliv, protože pokazit se může ledacos. Ale začínam se docela těšit.
  • XorxoxTalarius
    "Become a Master Chief" *1*

    P.S.: Tak nevim jestli je to reklama na jeden porad nebo na jednoho Spartana *1*
  • MickeyMutant
    5:10 - Objective: Steal T-800 chip. It must be destroyed.
  • Lukyz
    Teď je Director's cut na Steamu za necelých 5€, takže doporučuji to zkusit a udělat si vlastní názor *3* Já to dohrál 3x pokaždé jiným způsobem a vždy mě to bavilo. Jedinou výtku bych měl ke koncům, který jsou 4 a záleží pouze na tom jaký tlačítko zmáčkneš + každý konec měl dvě různý videa podle toho jestli člověk hrál lethal / non-lethal.
  • mikezz
    Presne tak, oni to vSquare Enixe tajja, ale Garret je v skutočnosti sám Jánošík.
  • XorxoxTalarius
    Neboj, krades bohatym imperialistum a davas chude vykoristovane pracujici tride *5*
  • mikezz
    Asi som rád, že zo starých Thiefov mám skúsenosti len s tým posledným a aj to nie dlho, takže v tomto prípade sa ma netýka žiadne: vtedy to bolo tak a tak a teraz je to inak a to je nahovno. Toto je prvé video, ktoré z nového Thiefa vidím, a práve sa stal mojou najočakávanejšou oznámenou hrou...Veď to vizerá úple perfektne!!!
  • jsou lide podle kterych byl posledni deus ex kravina, ja to proto radši ani nehral. pry to bylo linearni jako kr4va
  • Lukyz
    Díky tomu jak se převedli s posledním Deus Ex tak jim celkem věřím a držim palce!
  • vypada to dobre, jen mne kradeni v hrach nebavi, protože se mi bridi i moralne. Obzvlast za takovych podminek kdy jsou všichni nemocni a asi potrebuji penize na lekare a pod.
    Co bych ale hre na zaklade videa vytknul je takova ta komprimace všeho, všechno je moc maly a blízko u sebe. Takovy konzolovy nešvar posledni doby.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit