Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • MickeyMutant
    Thiefa dělají úplně jiní lidé než Deus Ex HR, i když jsou taky z Eidos Montreal.
  • Takže přesně pro tebe!
  • Malleth
    Tohle mi dishonored nepřipomíná ani trochu. To mělo přeci jen nějaký barvy
  • Malleth
    Trochu se obávám stereotypního prostředí (stejně jako v Deus Ex 3), ale jinak mě tohle video celkem navnadilo.
  • promitac
    rezat obraz z ramu... ta hra sa vola zlodej ne barbar...

    a quick time eventy... pff
  • Trailer se opravdu moc povedl na hru se dost těším .. určitě jedna z nejočekávanějších her 1Q/2014.
    Čeho se bojím je bohužel tupá AI jako v 90 % hrách ...
    Bojím se toho, že tady moc nepomůže ani na největší obtížnost viz dnešní hry, které jsou většinu na nejtěžší obtížnost celkem v pohodě hratelné.
  • navic levely vypadaji linearne, asi jako posledni hitman
  • Hned na první walkthrough to chce vypnout veškerý HUD, dát nejtěžší obtížnost, pokusit se nikoho nezabít a ani nebýt nikým viděn. Jinak to podle mě nebude mít smysl.
  • mne atmosferu spolehlive zabiji jak je to všechno nalepene na sebe a male, skomprimovane. nechci se opakovat, uz jsem to tady psal. divim se že to nikomu nevadi. uličky jsou uzke, mistnosti male. proste ten dizajn je na nic.
  • je to totalni shit, nebavilo me to ani s premahanim :( furt jen tupý tutorialy a buh vi co, proste hra pro tupce
  • kubi-wan
    A náhodou to vypadá pěkně... ten svět se tváří, že má hloubku, tak doufejme, že ji fakt bude mít. I kdyby to nebyla kdovíjaká pecka po stránce hratelnosti, někdy samotná atmosféra dělá divy.
  • Najväčšie zlo v tejto hre je možnosť voľby zabíjať a arcade štyl hrania jak dishonored
    a ďalšia vec: "POSR*TÝ MODRÝ FILTER" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Presne jak v Battlefield 3 FUJ brightness 100% všetko vidno a do toho MODRÝ FILTER FUUUUUUUJ...dufam že sa to bude dať vypnúť a hlavne dúfam že tam budú ambient sound: ako zvuk vetra vŕzgajúcej podlahy atď.
  • ta hra ma hodne dobry prvku
  • Thief jak vyšitej.
  • Tak pod to se podepíšu. Deus Ex HR mě i tak přikoval k židly a užil jsem si to.

    Ale na System Shock 2 a Deus Ex, nic nemá. Doteď si pamatuju ten adrenalin, když jsem v Boingu zabil Navaraovou, v Paříži si an mě počkal Gunter... smrt Paula... vůbec jsem tenkrát nevěděl, jaký klenot se mi dostal do rukou.
  • Já na zahraničním webu četl první dojmy z rozpracované verze a leveldesign se zdá být velice nechutně lineární. Snad ani nejde spadnout ze střechy, pokud si to vývojář nepřál.
  • Hrál a dohrál jsem oboje, oboje mě bavilo. To, že se někomu líbí něco jinýho než tobě, z něj ještě nedělá nooba, ty "skillere".
  • S těma krámama běž k doktorovi ;)
  • C-BEAM
    na dnešné pomery bol ok, resp. nadpriemer, na originál však samotnou hratelnosťou nemal a ortodoxných fanúšikov asi trochu(dosť) sklamal.
  • 1:39
    "In a world of Thief, nothing is out of bounds, and nothing is out of reach."

    OK, až to vyjde tak hned první test - jde vystřelit lano na nějakou budovu na okraji mapy a jít "dál"? Pokud ne, tak jsme v traileru slyšeli evidentní lež.

    A pro pana Smutného - pokud to v zahraničí nedostane sodu (abyste si taky přihřáli polévku), tak byla známka 7 ~ 9 jistá už při prvním traileru, tak nezkoušejte žádné "s mírnými obavami se těším".

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit