Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Tak o tomhle se nesmí dozvědět moje žena. *13*
    • 20$ každé pondělí na můj účet, jinač píšu email *5*
      • Odulin
        *1*
  • BoB.2
    Škoda že to není v češtině.
    • Škoda, že to není v mandarínštině.
    • PreidaQ
      Přestaň už konečně všude brečet, že to není v češtině. *7*
      • BoB.2
        Jsem prostě fanda těchto her (v češtině) a tak jsem si posteskl že hra neni v češtině tak jako třeba Might and Magic: Heroes Kingdoms nebo Age of Empires: Online tak i u tehle mě mrzí že si ji nezahraju, ne že by se nedaly hrát _e základní znalostí angličtiny ale prostě to není ono. *11*
        • Kamo to neni pravda da se to hele v cajku a je to stejna navykova zabava :) ja sem to zacal hrat pred rokem a pul na nemeckym beta serveru. Ucim se celej zivot jen anglictinu, nemecky sem neumel ani slovo a zacal sem to hrat... Nejhorsi na tom bylo ze sem fakt nerozumel nicemu. Ani hlavni nabidce... Nebejt google translatoru tak sem byl v riti :D
        • PreidaQ
          Pamatuji si, že jsi říkal, že máš nějakou "jazykovou nemoc". Ale tak zrovna Settleři snad nejsou hra, ke které by jsi potřeboval nějaké pochopení příběhu nebo tak. A ta trocha angličtiny v názvech surovin, budov, jednotek (jako u každé strategie) by snad i pro horšího angličtináře neměla být až takový problém...?
        • To chce prestať fňukať a niečo s tým robiť *3* Sakra keď už nič iné, daj si na pozadie Google translator a čo nebudeš vedieť, hneď prekladaj. Postupne sa zlepšíš?
      • škoda že to není v češtině *13* *13*
      • BoB.2
        Proč není to dovoleno?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit