Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • me to nejde strankly su off sem sam a nebo to nejde i nekomu dalsimu ??
  • osobne nechapu pojem Beta a Plat eurama. Aspon u MMORPG kdyz je beta tak nasleduje Wipe takze u settleru to vydim ze tam nasolite kupu prachu a oni vam pak s radosti smazou ucet a budou se strasne smat ze na vas tolik vydelaly. Asi sem potkal typka je lvl 32 ma zlatou rucernu a vsechny bandyty vymlaceny. Osobne my to nejde moc dobre us sem u medium campu a je to celkem Hard kdyz poslete 200 vojaku a general se vrati bez armady.
    • bobe, nedal jsem do toho ani eurak a uz sem hodne nad 40lvl . 200 vojacku ti zarvalo ? tak to ses asi nejakej vymeklej. boss v mape dunkle bruderschaft se likviduje 1000jizdy a 400 soldatu. nehlede na ty tisicovky rekrutu ktery padnou cestou k bosovi.
      • Doufám že jde o nějaký vyšší záměr nepsat první písmeno ve větě velké...
  • BoB.2
    Škoda že to není v češtině.
    • Škoda, že to není v mandarínštině.
    • PreidaQ
      Přestaň už konečně všude brečet, že to není v češtině. *7*
      • BoB.2
        Jsem prostě fanda těchto her (v češtině) a tak jsem si posteskl že hra neni v češtině tak jako třeba Might and Magic: Heroes Kingdoms nebo Age of Empires: Online tak i u tehle mě mrzí že si ji nezahraju, ne že by se nedaly hrát _e základní znalostí angličtiny ale prostě to není ono. *11*
        • Kamo to neni pravda da se to hele v cajku a je to stejna navykova zabava :) ja sem to zacal hrat pred rokem a pul na nemeckym beta serveru. Ucim se celej zivot jen anglictinu, nemecky sem neumel ani slovo a zacal sem to hrat... Nejhorsi na tom bylo ze sem fakt nerozumel nicemu. Ani hlavni nabidce... Nebejt google translatoru tak sem byl v riti :D
        • PreidaQ
          Pamatuji si, že jsi říkal, že máš nějakou "jazykovou nemoc". Ale tak zrovna Settleři snad nejsou hra, ke které by jsi potřeboval nějaké pochopení příběhu nebo tak. A ta trocha angličtiny v názvech surovin, budov, jednotek (jako u každé strategie) by snad i pro horšího angličtináře neměla být až takový problém...?
        • To chce prestať fňukať a niečo s tým robiť *3* Sakra keď už nič iné, daj si na pozadie Google translator a čo nebudeš vedieť, hneď prekladaj. Postupne sa zlepšíš?
      • škoda že to není v češtině *13* *13*
      • BoB.2
        Proč není to dovoleno?
  • Zdravim, co se píše ve smlouvě, když se registrujete ? Opravdu se nic neplati ?
  • Joo tak tohle určo vyzkoušim :)
  • V závěru mě dostala věta "z účtu vám zmizí pět éček...". Znám již dost lidí, kteří za tyhle a jim podobné transakce utratili více než 30 000 kč i mnohem více!!! Kolik zajímavých her či jiného SW by jste za ty peníze měli...?
    Také si uvědomte i další věc. Tyto aplikace Vás doslova nutí abyste na nich trávili svůj čas. Jsou horší než klasické hry!!!! tak Vám přeji hezkou zábavu...
    Komu z Vás unikají principy těchto her a dalších jim podobných aplikací majících z 95% jediný účel...
  • Lepši je settlers 7 alebo online
  • Už to hrám tak 3 týždne až mesiac... a je to naozaj počase nude, keď musím každý deň postaviť aspoň 7 polí a 10 studní aby... v tom je ten problém že už ani neviem načo...veď obyvatelia aj tak nepotebujújesť... takisto ako mnohí som bol zo začiatku nadšený ale čím ďalej tým viac sa odhodlávam zrušiť účet, pretože ak sa náhodou jeden deň neprihlásite a nesplníte si "povinnosťi" v respektíve rutinu, tak na druhý deń už sa radšej neprihlasujte... *2*
  • navic se uz rozjel i cesky server, coz je take fajn
  • Škoda, že tam není nějaký i stupidní příběh... prostě máme krátký tutoriál, který se dá zvládnou za chvilku, ten zabere prvních pár levelů a pak stupidní souboje, kdyby to aspoň okořenili nějakým příběhem jako - loupežníci terorizují tvoje vesničany, tak jdi a vybíj je atd. Navíc proč jsou tahový souboje vidět až po bitvě a ne v průběhu? Co se stane až obsadím celou mapu? Jsou tam potom nějaký zajímavý questy? Posledních pár dní už jenom vyrábím vojáky a zasazuju obilí a přestává mě to bavit. Jinak co se stane až skončí beta a začně plná verze, ztratím postup ve hře?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit