Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tajny? Vetsina spolecniku byla stejne zcela bez duse.
  • rodneymckay
    Jen ať tam je Tali pls
    • miker17
      tali garus kaidan/ashley Sanders Liara tidle jsou zatím oznámení
  • Menorri
    Hlavní je jestli tam bude Garrus.....bez něj by to nebyl Mass Effect *3*
    • Hairy_Ass
      A co teprve, kdyby tam nebyl Shepard! *4*
      • skaven123
        mne by nechybal, "nabubrely" hrdina, ostatni aspon maju nejaku osobnost
        • Hairy_Ass
          Tu osobnost vytváříš ty, jestli je nabubřelý hrdina, tak poděkuj jen sám sobě. *3*
          • skaven123
            ciastocne, vo ingame videach som moju osobnost nezaregistroval :)
  • Lawliet
    "Seznam společníků z Mass Effect 3 je tajný" tak je to stejně lepší...
    • miker17
      ja nevím ale mi stejně už všechny spol. známe hehe
  • Co mate proti originu???
  • Jestly to bude na origin, tak piratim a uz si od nich nikdy zadnou jinou hru nekoupim...
    • Cahir
      Steam, Origins...Nemáš to jedno?
      Buď přistoupíš na podmínky prodejce, nebo nemáš právo produkt využívat. Pokud hodláš pirátit, jsi chudák a pokrytec.
      • Definuj slovo chudak a pokrytec.
        • Cahir
          Pokrytec proto, protože zdánlivě bojuješ proti nespravedlnosti, ale přitom je to z tvé strany jen další nespravedlnost - hru si nelegálně stáhneš, omlouvat to je zcestné. Ještě jedou, pokud nepřistoupíš na podmínky prodejce, nemáš na produkt nárok. Chudák proto, že vůbec hry pirátíš.
          • skaven123
            zbytocne rozoberat piratenie.. len mam otazku: zober si EA, beru strasne dotacie na vyrobu hier z kanady, a predsa ich hry stoja cca tolko isto ako hry od inych vyvojarov, je to pokrytecke alebo su len chudaci ? :)
            • Cahir
              A tvoje pointa? Co to má společného s tím, o čem je tu teď řeč. Jestli narážíš na to, že mám rád EA, tak se mýlíš.
      • Jasně a tys nikdy nic nelegálně nestáhl... ani empétrojku, že... Hlupáčku...

        Jinak k tématu, ultraxenofobka Ashley tam bude, takže neni co řešit a naprostá spokojenost...
        • Koukám že má oblíbenost stoupá...
        • Cahir
          Hry nejsou písnička. A většinu hudby co poslouchám, mám zakoupenou.
      • Jedno to neni,vzhledem k tomu,ze jedna sluzba ti bude brat tve hry pod 2 letech a ta druha ne.O vyuzivani osobnich dat a prodeje tretim stranam ani nemluve.
        • "vyuzivani osobnich dat a prodeje tretim stranam ani nemluve." Pokrytectví největšího zrna...takže předpokládám, že nemáš kartu do bankomatu, doma internet ani satelit, mobil taky nepoužíváš, legitku do MHD taky nevlastníš...nikdy si s nikým neuzavíral kupní smlouvu...i u takových věcí hrozí zneužití os. dat a prodej třetím stranám...ale to tě vůbec netankuje co? Proč si nekopnout do Originu...tady se fakt schází intelektuální lůza
          • Rozdil ale je,jestli to nekdo dela bez opravneni,coz dela urcite i spousty programu a rozdil je,kdyz si to nekdo da primo do smlouvy.
            Tomu se rika drzost ty intelektuale. *3*
  • Mayuri12
    No dost těch postav už prozradily tak sem rád že maj ještě něco v rukávu.
  • sakra jakto ye tam neni Silverman :/
  • To je dobře, ani bych ho vědět nechtěl
  • len dúfam, že bude Mass Effect 3 dostupný na Steame tak ako ME1&2, inak tú hru určite nekúpim.
    • adahn
      Pokud to bude jen na Origin, tak koupě nehrozí. Jedině krabice a snad překousnu i ten Steam.
      Edit: To měla být reakce na "tralala"
    • Origin only ,pokud bych si mel tipnout *3* .
      • nuž keď to bude Origin only, tak si to môžu strčiť za širák, moje peniažky nedostanú, tak ako Blizzard. Na Steame mám vyše 100 hier a nemienim mať "dvesto" iných klientov. Ak to budem chcieť tak strašne, tak to stiahnem ako za starých čias. Namiesto toho, aby boli radi, že predajú a to bez ohľadu na to ako a cez akú službu, tak rozdrobujú trh, len aby na to škaredo nedoplatili...
        • FreelancerSVK
          Najviac by uspeli keby to dali na steam (a ostatné systémy) aj origin s tým, že na origine by to bolo lacnejšie. Ľudia ktorí majú hry len od EA alebo im origin nevadí si to kúpia na origine a ostatní na steame resp. iných systémoch. Takto si akurát robia zlé meno.
      • Nastesti jsem dneska cetl, ze Orogin uz je prolomeny, takze kdyz EA moje prachy nechce, tak je nedostane...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit