Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • holec89
    kdyby radsi vratili podporu PSX a PS2 her..
    • To by lidi museli být ochotni si za to připlatit, zpětná kompatibilita není levná věc. Ale bylo by fajn mít k dispozici high-end konzoli se vším všudy, jen mi něco říká, že její cena by byla bez dotací, tedy blízko 1000 USD :-(
      • holec89
        prvni ps3 mela podporu ps2 a psx :)
        • Taky v sobe mela cipy z ps2 a byla desne draha. PSX hry funguji na PS3 dodnes, ne?
    • to ma tiež trošku mrzí hlavne kvoli FFX a FFXII
      • ja bych nezoufal ma prece vyjit remake FFX a pochybuju ze se tomu FFXII vyhne .
        Uz aby to tady bylo . *4*
  • a uvnitr bude klika
  • Vita se neprodává podle představ, na čemž dost tratili, PS4 by tu mohlo být do roku a oni vydávají novou verzi PS3.
    Vita se vlastně neprodává *1* .
  • walltar
    Btw když už jsme u těch konzolí .... Slyšel jste někdo o tomhle? By mě zajímalo co z toho vyleze. http://www.kickstarter.com/projects/ouya/ouya-a-new-kind-of-video-game-console
    • No takže vidím že peníze mají ted stačí vydat konzoly o výkonu starého Alcatelu a prodat za cenu 399 Euro aby se neřeklo že nic nevydali *7*
    • JohnyTheZik
      Dokonce tu o tom byl clanek -
      http://games.tiscali.cz/tema/android-konzole-ouya-uspela-na-kickstarteru-za-par-hodin-60026
      ..
      precti si diskusi a zjistis, jakej nazor na to lidi maj :)..

      Ja osobne si nemyslim, ze by to mohlo v realu uspet.
      • Orthank
        A mimo toto se téma této konzole propírá v posledním Fight Clubu #86....
        • walltar
          Hmm tak toho sem si vůbec nevšiml nikde ....
      • Pro vůrobce konzole to úspěch je už nyní. I kdyby prodali konzole jen těm, co backli, furt si přídou na pěknejch pár peněz.
    • Coby. Smartphone o velikosti melounu s možností připojení k televizi.
      Jen mě nepřestává udivovat dem*nce všech těch lidí, kteří to backnuli.
  • Proč se dělá nová revize PS-3 ? Aby se dala zlevnit ! Já mám PC, ale konzoli nemám, pokud by spadla cena dejme tomu k 3 000 - 2500Kč tak bych si ji pořídil a zahraji si hry které na PCčku moc nejsou, třeba GT-5, Metal Gear, God of War, Uncharted.... Kdysi když byla PS-3 nový HW tak jsem ji měl, ale protože na ni nebyly hry, tož jsem se ji zbavil a párkrát už toho litoval, ale cena se mi pořád nezdála, pokud bude dejme tomu opravdu třeba na 100-150Euro tak proč ne ? PS-3 je už dávno zaplacená, PS-4 bude napřesrok, nebo možná i 2014, tak proč si nepořídit krabičku pod televizi ? Má to dokonce i 3D blue - ray, browser, může to fungovat jako mediální centrum. Chá. Jsem zvědavý na cenu a možná bude tenhle model můj. Nehledě na to že tohle se dá strčit do batohu a napojit na telku u babičky, strč tam PCčko !
    • Cena 2500 až 3000 je podle mě nereálná. Už současná verze PS3 je za velmi rozumné peníze, sám jsem ji kupoval v době kdy stála skoro 10k a vůbec nelituju. (Kupoval jsem v době kdy jsem byl PC only hráč a PS3 jsem bral hlavně jako BD a multimedeiíální přehrávač. Teď už jsem s hraním na PC kompletně seknul a hraju jenom na konzoli - má totiž neocenitelný komfort kdy neřešíte hardware, ovladače, licenční čísla, online aktivace apod... byť za cenu horší grafiky a někdy menšího počtu hráčů v multiplayeru. Za ten komfort to stojí :-)
      • Ja to mam podobne, koupál jsem ps3 hlavne jako bluray prehravac a prekvapilo me, jak je super na tom hrat hry. S pc jsem neseknul, i na nem vžchazi dobre hry jako shogun 2, legend of grimrock, avadon, frozen synapse a dalsi, ale multiplatformy preferuji na konzoli, je to vetsi zabava.
    • mňe už príde súčasná cena ps3 skvelá.... a pokial si nepotrpíš na nové veci na aukru sa dá kúpiť ps3 z vybavením za 4 tisícky...proste z mojho uhlu pohľadu stále najlacnejšia varianka ako si zahrať skvelé hry ( rátam tým aj xbox ale o tom sa tu nebola reč )
    • No ja sem na tom stejně jako ty (PC only), také bych to bral, ale na takovou cenouvou hranici to nespadnem už jen kvůli Blue-Ray technologii která je docela drahá. Ale pokuď.... však víme :)
  • Fakt ty vaše komenty stojí za H....0
  • Rakev pro Darth Vadera se rikalo uz puvodni PS3 :D
  • deridon
    já si asi počkám až vyjde nějáka ta PS4/Xbox720 a pak si asi levně pořídím PS3 a zahraju si ty jejich exkluzivní pecky a na zbytek tu mám PC..
  • nebýt tam ty nápisy tak jsem si to spletl s toustovačem co máme doma..
  • Ty disliky davaji jen konzolovi tupci, o to se vsadim.
    • Mě nevadí když se hádají PS3 fanboys a Xbox fanboys ale když začne nadávat PCčkář na konzole bych mu přál aby to jeho PC za 30 tisíc shořelo *1*
      • no, to je o dost větší šance, že shoří Xbox, nebo PS3 než to PC za 30 tisíc...
        • Já teda osobně neznám nikoho komu by shořela konzole.
        • nemyslím si:) mal som každú konzolu od Sony a nikdy neboli v oprave... myslím si že keby som ešte dnes vybral psx ofukol z neho prach tak si zahrám FFVII úplne v klude:) Xbox som nemal nemožem súdit
    • A jen PC tupci chodí trollit na článek o PS3...
      • Je to nutný, musí se PCčkáři a konzolisti pořád hádat?
        • No trotlí jen ti , co jim PC a konzoli na doma nikdo nekoupí ;) Jasně konzole je šunt mám mega PC .... a a vono to stejně na to PC ne a ne vyjít , tak si alespoň zatrotlíme , ne ?
        • walltar
          To je celkem normální ... Ati vs Nvidia, Canon vs Nikon, Čssd vs ODS ..... tyhle hádky sou v každém odvětví.
          • žena vs muž :D
        • Čo ti na to poviem... už ma to naozaj vytáča každý deň pľuvanie na konzoly a na konzolistov... každy nech si hrá na čom chce fakt to nepochopim tie nadávky neustále...
        • Nekéruj.
          --------------------------------------------------------------------------------
          Tweet with #burnleconsoles hash to support out cause! Pcgames.cz will rise!
      • presne tak... ak máš niečo proti tak nekomentuj ja tvoje pc taktiež nekomentujem

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit