Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • BLADIA-AMNESIA
    Pc FTW !
  • montatatana
    Zase jen dve USB? To je vazne tak tezky hodit tam dalsi dva? chjo Sony Sony...
    Kazdopadne ted jeste at cenu hodi bliz k (nebo pod) peti tisicum a na Vanoce maji vystarono.
    • To si budes muset letaky s novou generaci PS hodne prepisovat. Pokud to ma mit soucasnou HW vybavu, tak 5000 je naprosto nesmyslny pozadavek. To si pak mohu prat high-end smartphone za 1500.- a verejne se zesmesnim.
      • montatatana
        Jestli sis nevsiml, tak se tu bavime o PS3. Sest let starym hardwaru :)
  • BoB.2
    Hlavně aby to mělo otočný logo.-) *15*
  • No, já si takovej kus šrotu nikdy nekoupím *15* nejsem hlupák. A navíc to vypadá jak nějaká luxusnější rakev... *7*
    • hlupák je ten kto to vživote nemal doma a rozdáva múdrosti na všetky strany....
  • walltar
    Fakt super vzhled .... v tohle bych se klidně nechal pohřbít. Jedna z nejpěknejších rakví co sem vidě..... aha to je PS3
    • Okov Rakev bledne závistí (Dívčí válka F.R. Čech) *15*
      • jj *1*
    • Super vtipnej drsnej joke, kterej ponížil PS3!

      Tak to má být PC brácho! Všem konzolistům jsi to natřel! Hned to háže na Reddit a 9gag, borsi se zblázní smíchy.
      --------------------------------------------------------------------------------
      Tweet with #burnleconsoles hash to support out cause! Pcgames.cz will rise!
      • Grifus
        Ale ty jedno decko konzolovy, co se tu rozcilujes? On jenom poukazal na to, ze design "nove" revize je nepekny - a ze ma pravdu.
        • walltar
          JJ na to obrázku to tak vypadá .... první co mě proletělo hlavou bylo: "Proč je tu vyfocená rakev?"
  • Umaroth
    Já mám slim 250GB a co se týče vzhledu, tak se mi líbí maximálně, takže nic neřeším. I kdyby se mi slim-slim verze líbila jeste vic tak kvuli vzhledu novou fakt kupovat nebudu, na to si těžce vydělaných peněz moc vážím *5*
    • Súhlasím ja som tiež vlastník Slim verzie 320 a som maximálne spokojný ale ja si myslim, že nový vzhľad nieje určený pre súčasných vlastníkov ale hlavne pre nových. V europe sa predáva cca 50 tisic kusov PS3 mesačne tak si myslím, že sa to spoločnosti Sony vyplati. Dokladám fakta pre haterov - http://www.ps3mania.sk/novinky/europske-predaje-hier-a-konzol-k-30-6-2012-t10713.html#p73040
  • Osviceny
    Super, ale k čemu je to dobrý ? To je možná tak dobrý pro nerdy, aby zase mohli za co utrácet.... protože prostě musí mít jednu konzoli ve třech variajantách jinak nejsou cool !
    • Proboha, co jsi to za člověka? Smutné, kam jsme to dopracovali... *13*
    • Tyhle revize se nědělaj pro nás, ale dělá je Sony hlavně kvůli sobě. Konzole bude menší a nový výrobní postupy budou levnější než u předchozích variant. Jinými slovy Sony bude mít na jednu konzoli nižší výrobní náklady.

      Ale tohle jde stejně úplně mimo mě. Já čekám hlavně na představení nové generace a to stejně jenom proto, abych si užil víc srandy na svém PC.
      • True story *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit