Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 5/10 maximalne, prvnimu dilu (z roku 2013, ne originalu) to nesaha ani po paty. Vsechny mise se odehravaj na 5 mapach, hra je neskutecne preplacana kravinama, Wang je napsanej jako pubertak, vsechny ostatni postavy uboze plochy... kam se podel Hoji, cela storyline kde ani jeden zaporak nebyl ve sve podstate spatny, kam se podela filmova vyprava prvniho dilu? Kde je nadseni z vylepseni zbrane, tezky rozhodovani do ceho ty tezce vydreni body pujdou?

    Vsem tem vcetne toho paka co spatlalo tu recenzi to sem hazej 8, 9/10 a dalsi blbosti pripadne to srovnavaj s Doomem: zahrajte si Shadow Warrior z roku 2013 a Dooma z letosniho roku, uvedmote jak je delanej level design, jak je psanej pribeh, jak jsou zapracovany RPG prvky do obou her a pak az neco placejte. Protoze jediny co tu vidim az na jeden komentar jsou s***ky.
  • Ristoro
    Tohle je špičková záležitost. Letos to ovládly FPS hry ve stylu devadesátek a já jsem hodně rád, že lidi mají pořád zájem o klasiku. Špičková optimalizace, vynikající soundtrack a naprosto famózní gunplay. Komu vadí crafting, ta hra vás do toho nijak výrazně nenutí a dá se projet i bez toho. Souhlasím s recenzí, zasloužená devítka.
  • Kokos nechapem co vam vadi na hodnoteni. Si pozrite mertacritic kolko hernych webow tomu dalo vysoke hodnotenie. Ale najkrajsie je ze tu reptaju ludia ktori to ani len nehrali
  • Jack1947
    Parádní hra a to řiká člověkco minulej díl ani nedohrál a tenhle hltá jak může a naneštěstí asi bude brzo konec ( krátká hra achjo) možná jsem to měl hrát na střední aspon takhle bude rychle asi konev *7* Paled hore jednoznačně *5*
  • TheGGG
    někdy dáte tu známku přesně viz BF1 a jindy je to úplně mimo viz tento případ.... SW je nudná arenková fps která omrzí skoro stejně rychle jako nový doom, za mě 0/10...
    • Jack1947
      UJá jsem nezažil časy Shadow warriora ale tímhle lamentováním furt dokola se akorát srážíš... opět Fps nebyli jen předskriptované koridory ale kupodivu se u nich dříve i muselo myslet ale chápu že kdybych nosil závaží do lesa udělal bych lépe než ti to snažit vysvětlovat...
  • Polygon tomu dal 5/10 takze za seba si pridavam este bod k recenzovanej deviatke a kupujem :))
  • Wolfenstein? Skvělý! Doom? Ještě lepší! Shadow Warrior 2? Z lejna bič neupleteš. HNUS *14*
  • Morraw
    Po projetí musím říct, že jednička mě tedy bavila mnohem více. Ať už příběhem, hratelností nebo obsahem. Ty novinky co tam dali mi do doomovky moc nesedí. To vylepšování zbraní ala borderlansd mělo být více zjednodušenené. A chybí mi tam ty kreslené animačky.
    Wang ale hláškuje pořád skvěle a je tam navíc co-op. Tak tomu šanci ještě dám. Jinak 7/10. Zas tolik mi to nesedlo.
  • Widl_CZ
    Taky se v tom teď hezky plácám a kuchám enemáky *3* U mě rozhodně ještě povedenější než minulý díl. Parádní zbraňový arzenál obohacený zábavnými upgrady, konečně se dokázali zbavit arénových levelů a ještě přidali na rychlosti. Jediným mínusem je lehčí obtížnost, ale to, tajně doufám, pořeší New Game+. Jak mě směřování DooMa zklamalo a vím, že už ho znovu instalovat nebudu, tak tohle bude na disku hodně dlouho *14*
  • Kdo tohle hodnotil? Tahle hra je tak 7/10 6/10. Nevtipné vtipy, otravný hlavní hrdina, zbraně na hovno, kombat na hovno...je tam vlastně něco dobrého? I grafika vypadá jako z roku 2005
    • Co za slovo je kombat ? Nedělej debila a napiš bud combat nebo boj.
    • Lupulin
      mě se líbí jak je všechno na houby ale dal bys tomu 7/10 ani ten trolling už není co býval hoši....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit