Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Horst_Fuchs
    No proč ne. Ale stejně si myslím, že v devadesátkách vyšly daleko zajímavější střílečky co by stály za znovuvydání/remakování.
    Například Dark Forces, asi nejlepší Star Wars hra s kterou jsem měl kdy tu čest, nebo revoluční Terminator:Future Schock a Skynet, první Blood a kdybysme opustili devadesátky tak určitě i XIII, recenzenty dost nedoceněná hra, velká škoda že Ubisoft se na pokračování vyprd.
    • zajimavy by bylo videt nejakej novej Rednecks Rampage a taky pokracovani Kingpina (ale to uz je post 2000)
    • No a a já dodnes nedohrál tu XIII :D
    • Poradny remake Terminatora:Future shock bych si dal!
      Na Dark Forces me sralo,ze se tam casto dalo zakysnout a clovek nevedel, jak dale.
    • Jo Dark Forces byla pecka, šílená.
  • Keyz
    Podobné hry mi zde chybí. Klasická FPS, která je dlouhá a prostě se tam hlavně střílí. Proto mám rád Doom 3. Dnes jsou všude různé RPG prvky, které mohou být špatně vybalancované anebo filmové kecy atd. Zlaté klasická FPS.
    • doom 3 nebyl špatný, ale Brutal doom je lepší *5*
      http://www.youtube.com/watch?v=Z2JTRsaHqyI
    • Tushan
      zrovna doom 3 nebyl nějak super ale třeba serious sam 1/2 *14*
      • Hmm, ten me, stejne jako Painkiller, nikdy nebavil. Naopak Doom 3 me bavil dost. Ale ze bych dokazal konkretne rict, cim to vlastne bylo, to ne.
      • Keyz
        Jo ten taky. Ale napsal jsem Doom 3 protože ho dost lidí zatracovalo. Ale mně to jako klasická FPS dost bavilo. Ale Sam byl asi lepší a šílenější.
        • Já Doom 3 miloval, nechápal jsem to častý opovržení. Jasně, už to bylo stylem vzdálené předloze a místo houfů příšer ve větších prostorách šlo spíš o lekací akce s menším počtem potvůrek v chodbách. Ale i tak jsem si to užil. A hrací doba byla luxusní. Časem se samozřejmě dostavil stereotyp, ale to se podle mě stane u každé hry.
        • Jack1947
          Tak pak jedine ¨zbyl´´ Painkiller a jeho recyklace kterejch ( je vice nez zdravo). DNF - jina cistokrevna FPS v dnesni dobe se mi ani nevybavi, skoda to rozhodne je neni nad to vypnout mozek, pokosit par enemak nebo tisic , milion trilion a mit v dusi klid, ( dneska secko ma pribeh a tvari se to desne vazne uvidime co ten Remake Rise of the triads uz zejtra.)
  • A ja myslel ze krizek oznacuje 10 let... Nebo uz je ta hra 160 let stara? *4*
  • Jo to byly časy. A schválně kdo vzpomene na pařbu NAM?
    • Ja preferuju Project IGI :D
    • kubi-wan
      Jó, tu mám jako originálku z Levných knih! Skvělá, ale těžká, přetěžká pařba!
  • Ty vole, já si to snad zahraju.
  • https://www.youtube.com/watch?v=TfouuznWOUA JSem si luxusně zavzpomínal :) Ninja, River raid, Karateka ..... aaaaaaaaaaaaaaaaaaach jo.
  • I love shurikens. I allways take them to the cinema. I throw them into the dark. And where they land, nobody knows.
    ...

    "aargh!"

    Ah, one just landed!

    ;)

    Stejně zábavný hlášky jako v Dukovi. Stejná hra a stejná úroveň zábavy :) Ale dneska už bych si to nezahrál :/
  • Odulin
    Nostalgiee! Je mi 30 a tohle pro me byla pred 16 lety slusna zabava. Radeji jsem mel teda Duka a Blooda, Rednecky i Outlaws ... presto jsem sw dohral a libil se mi. Dneska uz bych ale na jeho hrani asi nemel koule. Na stare hry sice vzpominam velice casto a rad ale opetovne po dlouhe dobe uz je vetsinou nehraju...teda kdyz zrovna neprekonavam rekord v galaze nebo jinejch arkadach (thx emux) *2*
  • Shadow Warrior byla a dosud je PETELICE nejhrubšího zrna. Designem levelů se dnešní srance, jako je COD a jemu podobné, nemůžou vůbec rovnat. Remaster verze je super, aspoň si to zahrají dnešní děcka a zjistí, že ty starší hry mají i dneska co říct.
    Mimochodem se teď dá koupit spolu se Serious Samem a jinýma za pouhých 6 doláčů na Humble Bundle.
    Na Steamu je furt za 10dolarů, takže špica nabídka :)
  • Tyjo na Redneck Rampage a Outlaws jsem zapomněl, díky za připomenutí, taky supr pařby :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit