Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kubakoumi
    Mně by se líbil Nam. Taky to nebylo bůhví co, ale s kámošem jsme z toho byli tenkrát na větvi.
    • Nam vysel v dobe, kdy jeho duke nukem engline byl uz hodne outdated
  • Preed
    Buckle up,we are going on nostalgia feels trip!
  • jo to byly doby kdy se ješte v hernim prumyslu netočili tak velke penize, hry byly proste hry a nedelali se pro mainstream, nebyly konzole atd
    • Robotron3
      To se snažíš bejt tak vtipnej, nebo tak hloupej? V době co vyšel Shadow Warrior už tu byla PSX One. A předtím tu byla celá řada konzolí, s Nintendem a Segou v čele.
      • konzole sice byly ale takovej ten velkej rozmach nastal az s prichodem xboxu 360 a ps3 a az pak to začalo jit dolu vodou
        • Robotron3
          Velkej rozmach konzolí začal právě s PSX One a to je přesně tahle doba, co už nějakej pátek vyšel Shadow Warrior.
          • ja mluvim o dobe, kdy se začali hry na pc kazit, delat pristupnejší, portovat, delat multiplaytformni, arkadovy, zjednodušený a tak dále. A tohle jsem si všimnul ja osobne až s prichodem xbox360. Predtim zadna nevrazivost mezi pckari a konzolisty na foru nebyla a nikdo ani nevedel co PSX One je (to nezná ani google, ted jsem to tam natukal).

            Takže na tohl jsem ja narazel a ty jsi tak pomalej že ti musím vysvetlovat co jsem myslel. A už dej pokoj
            • Robotron3
              Dá se diskutovat slušně. Souhlasím. Byl jsem ostřejší, protože mě už unavuje, jak se pořád nasazuje na konzole a z nepravdivých argumentů.
            • možna mas pravdu ale diskutovat se da i slusne
            • Robotron3
              Honza: Zjisti si informace, ať nemeleš s*ačky, protože ani nevíš, co je to PC. PC přišlo na trh od IBM v roce 1981.
            • "První počítač byl Z1 v roce 1936" - to urcite nebol Personal Computer, takzo rozhodnut co bolo prve PC, tu je celkom pekne zhrnutie http://www.blinkenlights.com/pc.shtml


              Prva komercne predavana konzola: Magnavox Odyssey - 1972 (http://en.wikipedia.org/wiki/History_of_video_game_consoles_%28first_generation%29)
            • "Ostatně konzole tu jsou dýl než PC." Co to meleš ty vole? To je zase rádoby expert. *7* První počítač byl Z1 v roce 1936. Poté první osobní počítač byl Programma 101 v roce 1965. První generace konzolí přišla až v roce 1972. Zjisti si informace než tady začneš mlít sra*ky.
            • No ale má pravdu v tom že psát PSX One je nesmysl. Je to buď PS One, nebo PSX.

              To jen tak pro informaci :)
            • Robotron3
              Ty mluvíš o nesmyslech. To že ty si něco začal registrovat, protože tě přivezli minulý Vánoce se stromečkama neznamená, že to tak je. To o čem mluvíš by se dalo vystopovat možná ještě do doby, než si byl na světě. Ostatně konzole tu jsou dýl než PC.
  • Se mi zda, ze ta puvodni gameska taky dostavala kolem 70% :D
  • co to je tohle jako, nejdriv carmageddon ted tohle co se stalo sem se vratil v case? tahle stranka fakt upada, sto let stare hry budou recenzovat a kdyz ne to tak nejakou indie blbost s grafikou jak z roku 123. Odchazim taky na jinou stranku tahle je uz definitvne v pr*eli
    • Přeloženo jako: Sup, jmenuju se Karel, možná mě znáte z MW3 A BO2 jako Karel98. Nikdy jsem to nehrál (protože v té době jsem ještě nebyl na světě lol), ale to mi nebrání o tom psát srance na net. #yolo #420
      • jo tohle to docela vystihlo, ja hlavne nechapu, proc tyhle mentaly rovnou nebanuji
      • kubi-wan
        Až sem ti "pařánci" začnou tyhle věci psát navážno, bude to už vážně v pr*deli *15*
        Ty más ode mě plusko! *3*
    • Miserius
      Čau a nevracej se
    • sbohem a satecek, nebudes oplakavan
    • Já to třeba vítám, protože mě zajímá, jak by se staré hry hodnotily dnes. Spousta českých webů neexistovala, takže je to přijemná sonda do minulosti, kterou nemusí číst každý. Osobně bych Warriora viděl na šestku, protože Doom a Duke je výš, ale byla to fajn hra. Hlavně pro ten nekonvenční humor.
      • static.giantbomb.com/uploads/original/15/150889/2466084-watch_out__we_got_a_badass_over_here_by_deadwoodpete83-d504d72.jpg
        • Kurna, tesne vedle :D
      • Navíc se jedná o recenzi nového vydání této hry pro dnešní PC (a dnešní hráče).
  • Do prcic právě sem si uvědomil jaká už je to doba, a mně příjde jako by to bylo včera. Raději ani nebudu zjišťovat jak starý je Commander Keen a první Prince of Persia :D mé první hry co si pamatuji, že jsem hrával :D
    Jinak SW nebyl špatnej a některé lekačky mně vyděsili, tak že si na ně pořád pamatuji.
  • Tohle byla kokotina uz tenkrat *12* 10/10 warezaku doporucuje nestahovat!
  • Je hra podobně uzpůsobená pro dnešní hraní i co se ovládání týče, podobně jako tomu je u DN3D Atomic Edition? Myslím tím pohodlné ovládání myší a klávesnicí ála Quake. U zmíněného Duka to bylo bezproblémové. To je snad jediná věc, co bych si od "nové" verze opravdu přál.
    • Keyz
      Je.
  • tuhle hru si moc dobře pamatuji, ale hra, která mě v té době nejvíc oslovila nebyl ani duken nuken, ani doom ale ta, který už si nepamatuji název=D Byli tam dva hlavní hrdinové. Takový farmáři s brokárnou. Pamatuji si jenom jeden jedinej level. Bylo to v malym městečku, kde řádilo tornádo, a když ste do něj vstoupili, tak vás to vyneslo na střechu baráku. Do toho tam ještě byli padouši.%dDD
    • duken nuken. To snad ani neni možný.
      • Black_Hand
        ale je, ja tomu taky ta rikal, kdyz mi bylo 12-13 a obcas se mi to nechtene vmisi do reci i dnes. tezko se z takovyho navyku vyroste
    • da sa zohnat na gog.com
      rednecks rampage
    • https://www.youtube.com/watch?v=caOPx-VRbFU
      ? :)
  • Black_Hand
    opravdu ten "podzim 2013" na webu regulerniho remaku shadow warriora neplati a bude az pristi rok?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit