Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Viktor_H
    Yesss. Prosím, ať se tohle podaří!
  • Připomíná mi to spoustu starých dobrých her a to se mi líbí. Ano takhle nějak si představuju retro hru, izometrická, pěkně malovaná a doufejme s dobrou hratelností. *4*
    • .) V podstatě souhlas . Klidně mohla být i méně barevná , mohla mít větší škálu zvuků zbraní ... no mohla , možná časem bude , ale taky vůbec nemusela vyjít ! Takže i když není 100% , pořád je to něco čeho se člověk u AAA hitů dneska už stěží dočká ....
  • Baldur52
    Já se těším i kvůli tomu editoru, komunita kolem této hry by mohla vytvářet skvělé věci. Sdílení jednoduše přes Steam Workshop.. V tomto by mohla být velká síla této hry.
  • Neposrat to, proboha neposrat to. Vypadá to až moc dobře a KS kampaně to už i tak dost schytaly kvůli Schaferovi, tak prosím, neposrat to. *8*
    • Kinet1c
      Dufam, ze to neposeru, Legends of dawn sa to podarilo, ale uz to celkom zaplatali, ale stale to nie je ono, tak dufam, ze tato hra nebude na tom podobne a co vide bude hratelne a zabavne aj bez ton patchov.
  • Welcome to the Sprawl .... :) Baldurs Gate Enhanced mne nechává na steamu ledově chladným i zadarmo a těším se na příští víkend ...
  • jé těšim se jak malej kluk
  • Ve svete Shadowrunu :) co je puvodne stolni hra. Jinak je to zeme rok 2054 par desetileti co se na zem vratila magie takze sou tam i jiny rasy a kouzla a do toho cyberware a nanity pekna scifarna kdysi sem to hral.
  • Papírový Shadowrun hraju i dneska a hned tak asi nepřestanu, ale moci brouzdat po městě (ať je Seattle) ve hře.. no já se nemůžu dočkt. Jen uvažuju, kde střelit ledvinu, abych si to mohl koupit..
    • Shadowrun a kvalitní hra nebo film Mechwarrior, to jsou dvě věci které bych rád viděl.
      • Začni Mechwarriorem3 s nastaveným, volným kurzorem :D
    • Kdyby ses chtěl zbavit jater, tak to já bych koupil *1*
  • Keyz
    Btw v jakém světě se to odehrává? Je tam hodně různých ras a tvorů.
    • Zkus knížku Nezačínejte si s drakem http://www.legie.info/kniha/2059-robert-n-charrette-nezacinejte-si-s-drakem
    • proč ho proboha mínuskujete?
      • Protože se už nesnaží ani poprosit tatíčka Googla o informace .... *10*
        • No ty vado ukamenovat ho za to
    • Viktor_H
      Shadowrun...
      • Keyz
        To jsem se toho dozvěděl... Původní hru jsem nehrál tak nevím a přesný popis ras atd jsem nenašel.
        • Viktor_H
          Nenašel?! A negooglil jsi kalkulačkou? Když hodíš do googlu Shadowrun, tak ti to vyflusne mraky informací. Je to jedna z nejhranějších her na hrdiny vůbec (je to taky karetní hra, knížky...). To je jak kdybys napsal, že jsi nic nenašel o Dungeon and Dragons, případně Ivetě Bartošový. *7* Ta hra je stará přes 20 let a od tý doby je pořád v kurzu...

          Jedonduše jde o cyberpunk se sc-fi a fantasy prvky (rasy apod.).

          BTW, nemám problém se rozepsat, ale ty ses jasně zeptal, v jakém světě se to odehrává, nic víc. Tvůj dotaz vůbec nebyl jasný.
  • Jack1947
    Shadowrun by se dalo nazvat jako projekt s nejpromarnejnejsim potencialem vubec, tuhle pomyslnou diru se snazi zalepit, strategii na stejne tema snad to dopadne lepe nez pred 6lety ta fps.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit