Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Autor očividně neumí mířit na konzoli (a mimochodem citlivost míření se dá upravit a je to potom o poznání lepší) a "brokovnice" je spíš útočná puška, nevím kde bere autor představu, že by s ní měl zasáhnout víc cílů najednou.
    Hra má super atmosféru, je vtipná a vizuálně originální. I přes trochu frustrace (spíš z některých příliš dlouhých bossfightů) a ke konci trochu opakování, zasloužila by si hodnocení minimálně o 2 body lepší, je minimálně o dva body technicky, originalitou i hratelnostně lepší než třeba Duke. OSobně bych od Suda51 čekal něco trochu víc šíleného, ale i tohle se dá hrát a je to velká zábava.
    Ale chápu, že autor, který dá nudnému pokračování typu iNfamous 2 9/10 nedokáže moc ocenit originalitu.
    • Rád bych se zároveň omluvil za neprofesionalitu, když jsem si tuhle zbraň spletl s brokovnicí (http://www.youtube.com/watch?v=dwcWMjhtjVw#t=1m4s). Mimochodem taky celkem hezká ukázka toho, jak bezvadně funguje zaměřování.
      • Spíš ukázka toho že na tom videu to hrál stejnej maňas jako jste vy...
      • S recenzi souhlasim, jen bych tomu jeste par bodu ubral
    • Originalita mě přímo děsí, pokud hra nevykrádá alespoň tři známé tituly, nemá u mě šanci. Jen s Loco Roco jsem se onehdy seknul a dal mu 10/10. Holt chybami se člověk učí.
      • neřešil bych číselné hodnocení, jako spíš vyznění celé recenze, které nejen že hru neprávem kritizuje za věci, které jsou spíš problémem na straně recenzenta, ale podává poněkud zkreslený obraz hry za účelem slovní ekvilibristiky. Uznávám, že Shadows of the Damned má nějaké mouchy, ale zábavností, šíleností, humorem a hratelností je hladce překoná.

        Řekl bych, že dobrý recenzent by měl dokázat zhodnotit, že určitá hra asi není určená pro něj, ať už jde o skill, náturu nebo vkus, a přenechat ji někomu otevřenějšímu.
        • Pokud vím, tak recenze by měla být názorem recenzenta...
        • Shadows of the Damned mají šmrnc, stejně jako většina her z produkce Suda51. Hra by určitě neměla ujít pozornosti někomu, kdo podobnou japonskou tvorbu vyhledává. Zřejmě celá kontroverze kolem hry a jejího hodnocení, která se zdaleka netýká jen Games.cz, vyplývá z toho, že není tak jednoznačné, jak hladce humor a šílenost překonává všechny ty "mouchy".
      • Pane kolego. Trollové jsou všude. Si počtěte, co jsem si tu musel vyžrat já po mé recenzi na Gran Turismo 5, kterému jsem nedal absolutních 10/10.
        • Ve chvíli, kdy nejdete na ruku "sonyboys", tak to schytáte, ale tato recenze je výsměch, protože o hře, která se stěží podobá něčemu, co tu kdy bylo dát průměr? Všichni si pořád stěžují na neoriginalitu, ale nikdo tu originalitu není schopen ocenit, když už se s ní někdo vytasí...
    • Hru jsem nehral, ale jsem zasadne proti invazi BW redaktoru na skvely TG! Pryc s tou chatrou! : D
      No ne - skoro vazne... Je skoda, ze lidi jako Lukas G, Petr Polacek, atd., jsou asi natolik vytizeni, ze recenze vubec nepisou. A pana Skrampala vazne prosim nebrat. PROSIM!
      • Invaze redaktorů z BW na skvělý TG je přímo skandální.
        • Ja holt z duse nenavidim BW a vsechno co predstavuje : D
          Zaroven nejsem natolik inteligentni abych rozlisoval jednotlive redaktory.
          Navic jsem hru nehral.
          Jeste porad te muj nazor zajima?

          O tyhle hre jsem toho ale z vsemoznych zdroju precetl a slysel hodne, a text tyhle recenze s tim hraje jedine tak, ze jeho autor je z uplne jiny planety nez clovek, jemuz je hra urcena.
          • Eh?
            Tak ja ted koukam, ze je vazne na vine jen moje prozrana leben : D
            Tady trollim pod recenzi, kterou jsem ani necetl. Tak kterou ja to myslel?? : D

            Prominte pane Skrampal.
            Porad mi ale hodnoceni 5/10 prijde zbytecne prisny.
            Vsichni vime jak vsichni placou nad nedostatkem originality. Na druhou stranu chapu, ze ta samotna vazne nestaci. Hru jsem teda fakt nehral, tudiz nemuzu posoudit, ale porad budu verit, ze si pozornost zaslouzi.
            Takze prese vsechno rikam TFUJ : P
          • Upřímně řečeno, tvůj názor mě přestal zajímat v okamžiku, kdy jsi začal argumentovat smajlíky a chátrou. I tak jsem ale tajně čekal, že se dozvím, co mám společného s tou invazí.
            • Tak jsem to mezitim precetl, a nevim co si myslet.
              Ta frustrace muze z velky casti pramenit z neschopnosti - to treba takovyho gamepadovyho kouzelnika jako je dr.Crook zajimat nemusi. Stejne jako hranatejsi modely, nebo kdesi cosi...
              A krom toho to i z tyhle recenze zni velice zajimave.
              Ja teda urcite zkusim, a pro pripadny pristi clanky (teda hlavne diskuse pod) urcite doporucuju trosicku nadhledu...
            • Hmmm...
              Chatra a smajlik, ze je argument? To by nenapadlo ani takovyho de Bila, jako jsem ja.
              Chatra byla myslena nadsazene, coz mel ten smajlik zduraznit i tem mene chapavym...
  • Tushan
    jestli někdo čekal dobrou hru tak musí být hodně naivní človíček *7*
    • Když se podívám na jména který se na hře podíleli tak je tvoje tvrzení o naivitě uplně mimo.
      • Tushan
        jako by jména měli zajistit že to bude super hra facepalm
        už od prvního videa to vypadalo jako hroznej sranec jména nejména *7*
        • Fajn takže např film kde je uvedeno jméno Uwe Boll nevypovídá nic o tom jakej ten film nejpíš bude ? *7*
          A ne nevypadalo to jako sranec ani to sranec není to je jen tvuj dojem a nemáš právo ostatním tvrdit že sou naivní jen protože tobě se to nelíbilo .
          • Tushan
            toje trochu něco jiného
            od člověka co dělá celej život srance určitě nemužeš čekat nějaké dílo co přetrvá roky v lidské paměti jednoduše pro to že na to nemá a mít nikdy nebude
            ale všichni jsou jen lidi takže i ti co na to maj se dokažou seknout

            když se vydá osel na cesty jako kůň se nevrátí *5*

            směrem dolu se může vydat každej, směrem nahodu málokdo
            proto příště nedej na jména ale na zdravej rozum

            a mě říká zdravej rozum že když vidim hnusnou hru ze špatnejma animacema od japončíků keří snad ještě nikdy nedokázali udělat pořádnou tps/fps tak je to prostě sranec
            • RavenHolm
              http://www.metacritic.com/game/xbox-360/vanquish
            • Tushan
              tak mě dej příklad japonské fps/tps ???
              všechny ty dark voidy a lost planety atd atd ....... ? doufám že to nepočítáš za pořádné hry
            • Kteří ještě nedokázali udělat kvalitní TPS? To myslíš vážně?
  • Odulin
    Po 2 hoďkách hraní stále nevim, jestli do toho jít nebo ne. Resp. asi vím, ale furt tomu chci dát ještě šanci. Postavy, svět, příběh, hudba se mi líbí a rád bych věděl, jak to bude dál a jak to skončí, ale bohužel je to trochu ošklivější a celkově míň charismatický než jsem čekal, ale ještě tomu zkusim dát šanci. Btw. Zjišťuju, že po Wheatlym to u mě bude mít každý vtipný společník ve hře asi trochu těžší, ale to časem snad otupí.:)
    • obracenyKybl
      Jooo, Wheatley nastavil laťku hooodně vysoko *4*
      BIRD BIRD BIRD BIRD !!
      • Odulin
        Jj, jenže pro mě ji ten blázen nastavil tak vysoko, že ho jen tak něco nepřekoná, protože se trefil téměř absolutně do mýho vkusu:D Btw. Jak promluvil, tak jsem prostě viděl Stewieho z Family Guy:)
  • Vydavaj hry jako by to byl denni tisk, tak to podle toho taky vypada
    • Ale tie hry nerobi jedno studio ako si ty myslis :D
      • Napadlo te, ze to bylo mysleny obecne?
        • Vzhledem k tomu, jak demetně jsi to napsal, ho to napadnout fakt nemohlo.
  • No jo tak se s toho nezblazněte že to ma trošku težší ovladani a horší grafiku tomu napařit hned 5? No nic moc teda...
  • Stylizace ale vypadá velkolepě:)
  • Lekačky v DS2? Tak to jsem se zasmál.

    Shadows of the Damned bude to samé jako Alpha Protocol - hra, kterou recenzenti strhají, ale hráči ji milují, protože dovedou kvalitnímu dílu odpustit technické nedodělky.
    • Alpha Protocol byl super ale spoustě jaksi nedošlo že to to je čistokrevný rpg a že vylepšování statistik tam není jen na oko .
    • A která bohužel komerčně propadne protože všichni si koupí protlačené a retardované CoD MW3 nebo něco podobně nudného :(
    • promin asi sem divnej ale parkrat sem se v DS2 leknul (hlavne kdyz sme jednicku v ty dobe nikdy nehral skusil sme ji az po dvojce) viz. hned nazactku kdy se zapne tv a zrni sem se hned leknul pak ne jednom miste para z trubek ze stropu *1* ale fakt ze tma toho nebylo tolik ale i tak pro me byli lekacky dobry
      • A kolik tam tedy těch lekacích scén bylo? V jedničce žádná, protože někdo dostal skvělý nápad hráči dopředu ukázat nepřítele, který na něj měl za chvíli vyskočit. A zrovna Tebou zmíněné věci (hlavně ta trubka) jsou hodně provařené...
        • Cajk
          Amnesia to zrovna neni no. Ale DS je hlavně o akci, proto má přízvisko hororová akce:))
          • No moc hororová teda nebyla, kdežto u Amnesie jsem se málem připodělal strachy.
            • obracenyKybl
              Jak píše kolega, DS je akční hra, na kterou přilepili nálepku 'horor'. Vyloženě na lekačkách mi nikdy moc nezáleželo. DS je spíše 'napínavá akční řežba'. O tom, jak moc intenzivní zážitek to bude, velmi rozhoduje nastavení obtížnosti (zejména při prvotním průchodu hrou) a kdy a jak to člověk hraje. DS se musí hrát 'poctivě' večer/v noci, o samotě a se sluchátky - pak je to úplně někde jinde. (+ samozřejmě záleží na konkrétním jedinci, který hru hraje). Já byl takřka celou dobu napjatý -> v zásadě spokojený. Mimochodem Amnesii jsem nehrál, nicméně po ní už dlouho pošilhávám *4*
            • Amnesie je jiná liga. DS a DS2 jsou spíš akce co se tváří hodně hororvě, ale pokud je Vám víc než 13, tak to moc nevyděsí. V jedničce jsem měl prima mrazení většinu hry (Aspoň tak), v dvojce jen v mrazáku. JAk příznačné.
      • Jako promin , ale hra , ktera na lekacky vsazi ... Bylo jich ukrutne malo :(
        • Cajk
          pár dobrejch se v DS 1 i 2 našlo.. Napadá mě vyskakování potvor z oken ve stylu čokla z RE1.. A ten Hunter nebo jak se mu tam řiká - ten mi docela naháněl hrůzu, regenerátor jeden:)
    • Alpha Protocol 8/10 tak ti nevim, navic se zda ze v GT se rozhodli opravdu drzet kolem 5 jako prumeru a do cisel jako 8-10 jit jen opravdu vyjmecne....zatim to tak vypada
      • Průměrné hodnocení AP je kolem 70%. Je krásné, že 5 se zde bere jako průměr, ale nechápu, proč originální a zábavný kousek dostane 5 a v podstatě kopie prvního dílu inFamous 2 dostane 9 a recyklát Black Ops 7.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit