Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Od začátku jsem obrovským fanouškem konceptu NVIDIA shield a za ty peníze v dolarech bych do něj určitě šel. Za podobné peníze jsem si tehdy kupoval původní PSP, které je snad nesmrtelné. Ale co ho dělá nesmrtelné? Ano, právě ta široká škála (nejen) homebrew her a dobrá komunita. Přesně na tomhle NVIDIA staví, což si podle fóra málo kdo uvědomuje. Na android už existuje perfektně funkční Quake 1-3, Return to castle Wolfenstein a dokonce i Doom 3! Ano, Doom 3 s podporou cross-platform síťové hry a PC grafiky. To už ani nemluvím o tunách emulátorů (N64, PSX, Gameboy..) a DosBoxu, na kterém si zahrajete např. takové pecky jako Fallout 1&2. Ta konzole je prostě neuvěřitelně univerzální. Bohužel za mě má nakonec smůlu - už jsem si objednal kombinaci Samsung Galaxy S4 a PS3 ovladač s gameklipem. P.S. kdo argumentuje Ipadem, skvělé zařízení, ale v životě jsem si na něm hraní her jako GTA nebo Max Payne neužil, spíše jsem u toho trpěl
  • Me to zajima, hw bude asi perfektni, ale obavam se, ze nvidia nedokaze poskytnou kvalitni zazemi, aby z toho vznikla ekonomicky udrzitelna herni platforma.
    • I ty naivo. Tohle vubec neni o vytvareni nejake platformy. Tohle je o zabaleni svejch cipu a dalsich konzumnich soucastek do libivych plastu a prodeji za x tisic. Tim to hasne, vic je nezajima.
      • Nemyslim si. Nvidia je zvykla i na pc podporovat vyvojare a pomahat jim pri tvorbe her na jejich platformu. A minimalne tohle urcite poskytne i vyvojarum na shield, ale to je imho malo. Skoda ze si pc platforma tak malo rozumi s gamepadem. Pousteni her v dosboxu na shieldu by bylo fantasticke, ale tyto by musely podporovat gamepad.
  • Veskoslav
    Jinak odhaduje se cena u nás na 9000-10000. Vím, že třeba jeden nejmenovaný řetězec v USA bude mít akci za 300+100 na hry:) Ale o tom si můžeme jenom zdát:) Osobně si to nekoupím, mám ještě staré PSP a bohatě stačí.
    • mdkGT
      Spis nevim proc bych si mel kupovat tohle, kdyz za tu cenu muzu mit dva normalni tablety nebo jeden ipad. Mozna Nvidia vidi dal a zacnou vznikat HC hry, ktere nepujdou dobre ovladat dotykove.
      • Ono hlavně shield bude mít proti tableku daleko pokročilejší hardware *7* myslim že hry na tabletu a na shieldu moc srovnávat nejdou *3*
      • Protoze ani jeden tablet ti neposkytne co shield. Jde o to, jestli te to zajima nebo ne. Kdyz ne, nemas duvod, kdyz jo, tak mas. Jak proste.
      • Veskoslav
        Jako taky to nechápu. Vem si mám Cube U23Gt (což v době vydání bylo považováno za herní tablet) a všechny hry mi jedou naprosto v pohodě. Jedinou a největší výhodu vidím v ovládání, které bude mnohem pohodlnější než patlání po displayi. Toto je podle mě mrtvá vývojová větev. Ale můžu se plést.
      • Rhulad
        přesně tak mám doma ipad 2 a nestál ani tu devítku --- nechápu tenhle produkt
        • Tak tohle nebude masovka jako ipad a nemale naklady na vyvoj je potreba rozpocitat na mensi pocet zarizeni. Alespon je mozno hezky srovnat a ocenit s praci Sony ktera Vitu prodava za nejakych 5kKc.
  • toto bude pr*ser obrovského rozmeru...
  • jasny me je 23 a mam mrte penez ktery sem vyhral ve sportce kterou sem si vsadil za svy vydelany prachy takze je mi nakejch 9000 u zadku....nevim komu tady cpes ze mi nekdo neco kupuje nebo dava se prober :))
    • hej fotr ma taky elektrarnu a vytaci mu hromady prachu...dobra vec muzete vsichni tise zavidet *5*
      • :D :D :D :D :D :D Hochu,ty umis pobavit :D tak jsem se dnes zasmal,diky :) Ze fotr ma elektrarnu a predtim 8 tisic za 2 hodiny a borec vyhral sportku a pak pise pod druhym nickem,ze fotr ma elektrarnu.. no konec.. Tebe bych chtel videt.. Rekl bych ,ze si takova ta klasicka socka,co ma doma nokiii 3310 a ted bude kupovat DOTYKOVY mobil Vodafone XFK3000 Turbo+ a tise zavidi ostatni veci :D hochu,zapar si hada na tvem dotykovem VODAFONU XFK3000Turbo+ a sni o vodni elektrarne,ktery ani tvuj nadupany mobil nedokaze spocitat :D parada,dik za reakci a prosim odepis mi,chci se znovu smat :D
        • Jses priblizne stejne ubohej jako on...
    • Vlhky sen o penezich snite mozna vy ja mam pohodicku :D
      • Jo to je mozny, ja to spatne napsal. Myslel jsem vlhky sen o elektrarne co dela tvojich 7k za dve hodiny.
        • dobry no tak za dyl to sem strelil nemam to spocitany, dela 400Kw na plnej plyn...nejsem zadnej matikar to zame pocita Eon
    • Dnes jsou pohádky všude kam se podívám *5*
      • Ja si nestezuju vid vsazel sem nato kazdej tejden 3 roky v kuse a jednou to prislo, treba pride znovu nikdy nevis :)) Tak konstatuju ze SHIELD je dobrej a 350dolacu uz tedka prome neni moc...driv bych o tom ani neuvazoval :D
        • Ja ti to preju pokud to neni další výmysl...protože takovymhle stylem budeš do pár let chudej jak kostelní myš a na práci moc velká fajnovka
          • mdkGT
            Proc na ty mentalni exkrementy reagujes?
            • Nudím se, tak si na tom krátim čas... Mrkni co píše, to musí pobavit každýho :D
          • Hele koupil sem si mensi vodni elektrarnu a ta mi Shield vytoci treba za 2 hodiny v tomhle destivym obdobi takze pohoda :)
            • Jojo, 7000 korun za 2hodiny. Kdyby od tebe vykupovali za 5Kc jednu Kw tak musis mit 700Kw+ turbinu. Takova mensi. Takze sni svuj vlhky sen o penezich dal. *15*
  • "designově povedený kus" *15* *15*
  • GlaDOS
    To už bych raději bral PS3. Vyjde to levněji a navíc mám výběr ze spousty ověřených a exkluzivních her, jako Heavy Rain, Journey, Uncharted, Beyond Two Souls, The Last of Us, God of War nebo Little Big Planet. Sice to nebude novinka ani handheld, ale řekl bych, že zábavy to přinese víc. Kolik tohle přinese vážně kvalitních titulů? Pět maximálně?
    • jasny no , muzes mi pak napsat navod jak to zbalis s televizi do baglu a zapojis v letadle ?!
      • GlaDOS
        Normálně si přibalíš malý generátor *3* Jinak jsem to myslel z hlediska zábavy. SHIELD dost sází na streamování z pc a to si taky těžko zabalíš do letadla. A pařit na tom Android hry? No nevím, to žádná sláva nebude. Kde kdo má smartphone nebo tablet. Sice asi ne s Tegrou 4, ale účel to splní. Kdyby mi šlo o grafiku, tak radši šáhnu po jiném handheldu.
        • Black_Hand
          pri nejhorsim na to nahrajes emulator a hned mas databazi her, ktere si s gamepadem rozumi vic nez s dotykovym displejem. osobne by to bylo pouziti, ktere by bylo u me na druhem miste hned po streamovani.
          • GlaDOS
            Emulátor by u mě byl taky lákavější, než klasické Android hry, ale jak napsal bobsh, k tabletům se dají připojit gamepady. Vsadím se, že za tu cenu bych měl slušný tablet i gamepad. Kromě toho bych to využil i na internetovou komunikaci a čtení komiksů (které se na počítači moc dobře nečtou a na Kindlovi už vůbec ne).
            • Black_Hand
              hmm, mas pravdu, ze vetsinu emulatoru rozbehas na tegre 3, ale co ps2? na to mysilm neni zadny androidi emulator. mohlo by to rozsirit spektrum emulatoru. dolphin (gamecube/wii) pry nebeha zrovna moc dobre nikde.
        • Nejde o grafiku, ta je ve skutecnosti nepodstatna, jde predevsim o ovladani.
          • GlaDOS
            To je pravda, ale Ouya z toho moc netěží. A to si myslím, že koupit si levnou Android krabičku k telce je lepší nápad, než za takovou pálku Shield.
          • bobsh
            K tabletu v pohodě připojíš gamepad, pořád mi to přijde jako daleko lepší řešení, než tahle krabička, která asi kromě her moc velký využití mít nebude (ne, nechci si v tom vařit kafe, ale třeba na čtení komiksů, což je pro mě jedno z primárních využití tabletu, to asi vhodný nebude). Prostě mi to oproti tabletu nenabízí dostatečnou přidanou hodnotu, abych se rozhod investovat do shieldu, místo třeba i dražšího ipadu
      • mdkGT
        Letas tak dvakrat do tydne, vid? :)
        • Veskoslav
          Ne, ale jezdím vlakem každý den.
          • mdkGT
            Ale ja se ptal jeho, je to nejaky letec.
            • Veskoslav
              Co ty víš, třeba v blázinci mají novou terapii Letadlo:-D
  • hah, to sa posrali:D
  • Nepredajný krám... *11*
  • Takže u nás to budou prodávat kolem devítky. I když to vypadá vážně zajímavě, ne díky, tolik za to dávat nebudu.
    • Tak si to stahni z torrentu. *1*
    • Vypadá to zajímavě ale tolik zato dávat nebudu?? Aby ti náhodou neubylo :)
      • Až začneš makat a uvědomíš si jak se nadřeš na 9 tisic tak představa že to dáš za tuhle ptákovinu co 5x použiješ je přímo směšná...To víš, když to platí maminka, to se to nakupuje
        • jindra.veliky
          kdyz pracujes u silnice, tak se nedivim...........muj tata ma 40 000,- a to se moc nenadre
          • XorxoxTalarius
            No ja mam celkem hodne, ale predstava ze vyhodim 7000 (rekneme ze koupim primo od nVidie) za neco co opravdu nepotrebuji .... ne dekuji. To si radsi nakoupim neco co sice taky nepotrebuji, ale aspon to ma zberatelskou hodnotu, nebo mi to udela radost jen kdyz projdu okolo a spocine na tom muj zrak :)
          • :D :D nepovidej :D nechces jeste treba rict,kolik vydelava tvoje mamka a kolik ma duchod babicka ? AT je to tu hezky pohromade .. Hosi,vy me udivujete dneska :D
          • hmmm inteligentný prispevok to musim uznať...
          • skoda ze mohl mit deti :( *4*
          • Jindro, až začneš pracovat a vydělávat, tak pak přijď. Do té doby raději šoupej nohama.
          • Jo tak to chodi, cim víc nahoře jses, tim min makas a vic bereš...
      • Za takové šílené prachy si raději upgradnu PC nebo pořídím plnohodnotnou konzoli (brousím si zuby na PS4).
        • Tak na tuhle cenu si u ps4 pockas hodne dlouho.
      • No 9000 za handheld je opravdu trochu hodně :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit