Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedopusťme, aby se mobilní / indie / casual hry staly na PC standardem.
  • A to vyšlo někdy v srpnu ne? Začíná se z toho stávat retrogames.cz
  • hru jsem nehrál ani nečetl recenzi ale prvni dojem z videi mam velice dobry, ani bych se nedivil kdyby hodnocení bylo uplne mimo
    • ani po precteni recenze nechapu. opakujici se mapy a mise obsahoval i xcom. repetitivnost souboju? to je jako napsat ze v strilece se porad strili. navic je podle mne nefer hodnotit na pc port z iphonu za 10€ a čekat od toho nejakou top hru.
  • Ta hra nemusí být historicky špatně, Američani se přece přidali až v roce 1916
    • kovar.jakub
      Právěže až 1917 ;)
    • 1917, jen pro upresneni. Pokud nepocitame americke dobrovolniky z eskadry Laffayette.
  • Jack1947
    Snad poprve kdy s hodnocenim souhlasim a ktere je podobne tomu z Levelu. Hru bych si tedy i mozna zkusil. *4*
    • holec89
      jak muzes souhlasit s hodnocenim, kdyz si hru nehral ?
      • Jack1947
        Vidis, ja myslel jako ze souhlasim s hodnocenim ktere je tentokrate podobne tomu v Levelu. Hru jsem nehral. A nezkusil oprava pac nevlastnim IOS zarizeni. *3* Informacni hodnota jinak nic.
        Pc verzi ano.
        • Ja se te chci uz delsi dobu zeptat... Je cestina tvuj rodny jazyk?
          • Jack1947
            Bohuzel ano. *9*
            • Hold kdo potřebuje výmluvu, ten si ji najde .. a házet to, že píše jako hova*o bez hlavy a paty, na to že má nějakej dis-blbinec. To je vážně smutné. Je to omluva na občasnou chybu, ne na to co utváří on

              PS: a za to "bohužel ano" by tě měla čeština kopnout minimálně do vajec
            • zajimalo by mne jaka porucha to je a co mu brani psat hole vety a nepokouset se o souveti
            • Tak to jsem bohuzel necetl.
            • Miserius
              Kolikrat jeste ma psat ze ma nejakou poruchu a ze za to nemuze? Vzdyt si to pamatuju i já
            • Teda ne ze bych ti do toho chtel kecat. Nejsem zadnej grammar nazi a ja sam nejsem s cestinou az takovej kamarad. Nejde mi ted ale vubec o pravopis jako spis o to ze se ti docela casto stava ze vety ktere pises bud nedavaji smysl vubec a nebo je ten smysl odlisny od toho co jsi puvodne myslel... Myslim ze by docela pomohlo si po sobe obcas ten prispevek precist.
  • MidnighT91
    Sorry ale recenze na tohle, když jsou venku How To Survive, Naruto, Space Enginers, Enslaved, Batman, Stanley Parable, Lego Marvel, 0.22 Kerbal, Demonicon, WRC 4, NBA 14, další a další...

    V podstatě o kterékoli z výše jmenovanejch, bych si v sobotu článek přečetl raději než o nějaké IOS shitce...
    • O jakem Narutovi je tu rec?
      • MidnighT91
        Ultimate ninja storm 3 full burst pc...
    • Naruta bych tam nedaval.
      proč mi ty přispěvky skácou jak Zdrogovaný Matfýzak z letadla bez padáku ?
      • Jack1947
        Proc nedaval ? Nepovedl se snad... *7*
    • Naruta Bych tam nedavál
    • Trisska
      MidnighT91 - Jo, to máš teda pravdu. *7* Problém je však v tom, že tebou vyjmenovaný hry nemaj v názvu "Sid Meier's" nebo něco podobnýho. Ono stačí nacpat do názvu hry slavný jméno a recenzenti (obzvlášť ti zdejší) se na to hnedka vrhnou jak včely na med. I kdyby to byla sebevětší ptákovina... *15*
    • Space Engineers a Kerbal Space Program jsou venku? Ja myslel ze je to jen alpha...
      • Obe hry sú alpha ďaleko od dokončenia *7*
    • Keyz
      Jo hlavně How To Survive. Zajímavá věc.

      Tady je celé nějak pozadu. DLC k Rage bylo extrém.
    • C-BEAM
      neviem prečo by práve How to Survive, WRC 4, Demonicon, NBA 14 alebo Naruto mali dostať prednosť pre Ace Patrols, čo je solídna sedmičková hra. A na Space Enginers a Kerbal som ešte nevidel recenzie ani na väčších zahraničných serveroch (nie že by si ju nezaslúžili). A o Stanley Parable má snáď každý normálny hráč veškeré informácie dávno zistené.
      • Chceš recenzi na space engineers? ok. Postavíš lod a rozbiješ ji o asteroid, popřípadě jinou lod. To je zatím vše, zbytek se dodělá později. *1*
        • Hmmm a bude někdy nějaký zbytek nebo další nový koncept a sere pes ?
        • C-BEAM
          ani nie.
    • Vidím to jen na jednu možnost. Založit si vlastní web o hrách, ale běda jak nebudou nejpozději v den vydání alespoň šestistránkové rezence!! *1*
    • njn, to je ta moderni doba, prehnana multikulti, pardon multiplatformni koreknost, i fruktariani jsou jenom lidi a je potreba na ne nezapominat *5*
      • Naruta bych tam nedaval.
        proč mi ty přispěvky skácou jak Zdrogovaný Matfýzak z letadla bez padáku ? KRUTA FIX UŽ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit