Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stejně byla totální blbost vydat to ve stejný den jako MGS V.
  • Já ještě musím počkat na crack. To vytuněné Denuvo je tvrdý oříšek.
    • Scum of the Earth *7*
    • pak se divite když firmy delaki ruzne preorder akce a vydavaji hry na pc se spoždením
      • Já se divím ? Nikoliv...avšak ovečky, které hru zakoupí tu budou vždy. :)
        • nightborne
          Zaplatit někomu za produkt, který vytvořil svou prací, ach, jak přízemní... z toho jednou vyrosteš =).
          • Mohl jsem si koupit steam klíč zhruba za 500, ale dám to radši za karton cigár...
            • To nekouříš moc dobrou značku...chudáčku *1*
            • Cíga ukrást nemužu to bych šel do basy, ale software ma každý u prd*le :)
            • Takže si více ceníš smradu a vdechování kouře než finančního ohodnocení něčí práce? Zajímavá diagnóza :)
              A není škoda za ty cigarety platit? Nebylo by lepší je taky ukrást?
              Těch peněz, co bys ušetřil...popřemýšlej o tom
            • Jack1947
              Tak to si borec *7*

              Radši bych dal za nějakou hru než si zmrvit navždy plíce, navíc je tostále dražší... dražší.
          • Jack1947
            Já aspon mám částečnou obhajobu v tom že jsem student chudý jak kostelní myš... navíc času dost. Jak už jsem psal aspon se mám na co těšit.
            • Jack1947
              Já nejsem nebo nepatřím do mladiny co chlastá a budí po nocích slušné lidi takže tohle srovnání, ke mne moc nepasuje.
            • Stačí nebýt líný a jít na brigádu. Místo toho, aby omladiny chlastaly v noci po ulicích a budili slušné lidi, z nudy vymýšlely nesmysly, tak něco zajímavého a prospěšného dělali, to ne...
            • nemístné to už tady není, ale postrádáš chápání toho co je to sranda.. jestli to měl být vtip, tak to bylo víc než tragické
            • Jack1947
              Tak sry jsem tě nechtě urazit, jenže to si nemyslel mne co?... prostě je ignoruj takové jednání samozřejmně nepodporuji. Jen si občas dělám srandu to snad není nemístné? nebo jo.
            • nightborne
              Ale tohle samozřejmě beru, kdo si taky nikdy nic neupirátil, když prostě absolutně neměl šanci si to dovolit koupit... ale něco jinýho je ještě k tomu urážet lidi, kteří si to dovolit můžou, to je naprosto přízemní ignorantství - smíchaný s troškou tý zdravý český závisti, mám takovej dojem. Ale co já se rozčiluju =).
    • Jack1947
      Zatím máš možnost si to aspon "odemknout". tvrdý rozhodně ne ale oříšek to je to bez debat. CPY to jistí *3*
      • Jasně brácho odemknuto mám i společně s MGS V, které ma Denuvo rovněž, nicméně Denuvo je trošku updatované (loophole), takže způsob jak crackovalo CPY dosavadní hry nefunguje. Může se to protáhnout na dlouho. :) Dneska mě i chvíli napadla taková nerozvážnost, že bych to koupil...směšné :))
        • Tyhle troly bych prostě mazal a banoval, případně se pokusil podle IP vypátrat a nahlásit policii *5*
          • A policie co? Se ti vysměje, s čím to otravuješ. Prosím tě nedělej tady ze sebe debila.
            • Běž si vydělat pár stovek na hru tvl a nespamuj to tady debilníma příspěvkama kde se snad vytahuješ nebo co..?Jdu a koupím ne?A když už teda stahuju,páč sem King of crack,tak se s tím tady nevytahuju,ne?Dost lidí to totiž nasere ty blbe *16*
            • Nemáš vůbec, ale vůbec ahnung trubko *3* jasný že pár malých ubohých zlodějíčků policii nezajímá, ale vydavatel by vás mohl na popud preventivně potrestat, kord když se tady veřejně jak největší hlupáci přiznáte *5*

              Nemáš na to, tak nekraď a běž na brigádu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit