Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemám rád, když su nucený, abych hrál nebo spolupracoval s dalšíma hráčama a podobně. U SimCity 3000 sem strávil hodně času, ale tam sem si jel sám, nikdo mně nic nevnucoval. Naprosto souhlasím s Lukášem G. Jako co to je za trend, co se s většinou her děje, to je opravdu smutné.
  • smejki
    Já nevim. Mně to přijde celý blbě uchopený. Simulovat v SimCity jednotlivý panáky, to je jako simulovat mechaniku zámku kufru v Need for Speed. A to by ještě narozdíl od SimCity nemělo vliv na hratelnost.
    • uplnej souhlas
    • Ghost47
      Přístup to je správný (samozřejmě se nesimuluje každý člověk, jen určitý vzorek obyvatel a zbytek se z toho dopočítá). Výsledkem by třeba u dopravy měl být mnohem lepší model, než jde udělat jen statistikou, samozřejmě to bude chtít umělou inteligenci ještě trochu vylepšit...
      • Keyz
        Statistika byla ok. Prostě dobry zjistila kde je zácpa a byla zácpa.
        Je jedno jak ty auta stojej jestli přesně aneb ne. Prostě je zácpa a hotovo. Navíc tam nebyl takový prostor pro bugy kdy nějaké vozidlo začne magořit.
        • Ghost47
          OK, odladěná statistika funguje líp, než mizerně naprogramovanej agent - ale to není problém koncepce, ale odfláknuté AI v novém SC. Prostor pro bugy je IMHO stejnej, akorát tady to praští víc do očí, než když u systému založeného na statistice nebudou někde sedět čísla.
          • Keyz
            To je fakt, kdybych si měl vybral tak beru simulaci ale to by musel fungovat. Pak i když by to nemělo takový smysl na výsledek (zácpa by byla i ve statistice) tak bych možná rád koukal jak to probíhá atd...
            Ale to by muselo fungovat :(
  • Už jsem hrál pár budovatelských strategií ale tohle je nejhorší co jsem měl v ruce. Přitom potenciál hry i podle keců tvůrců by to měla být naprostá bomba v tomhle odvětví.Po delší době mě nebylo líto 1300,- a hru si koupil, teď toho upřímě lituju. Už jsem párkrát praktikoval řešení jak nenaletět na reklamní kecy, když nám výrobci nemíní nabízet demoverze na odzkoušení, asi vědí proč. Sám sobě se divím že jsem naletěl, protože jsem obezřetnej a reklamám z principu nevěřím. Příště už to neudělám a až si zase bude někdo stěžovat že má malý tržby díky pirátům, tak ať se zamyslí nad kvalitou výrobku který nám nabízí. Nikdo si nemůže myslet když si "demo" z warezu a po dvou hodinách ji smažu, že si ji pak koupím. Abych za ni dal 1000,- musí mě bavit alespoň týden, pak neváhám ani minutu. /viz poslední nákup Assassin creed 1-3 a Anno 2070/ Když si jdu koupit oblečení tak si taky nekoupím všechno co si vyzkouším ale jen to co mě pasuje a líbí se mi to, tak proč mám tady kupovat zajíce v pytli.....Pro mě je Simcity uzavřená kapitola a nemíním se k ní vracet, a skončí v poličce, protože je neprodejná tím že je tak dobře uvázaná na účet.
  • jindra.veliky
    ja mam taky jeden trik

    Ovladaci panely --> Odinstalovat program --> SimCity

    *5*

    (znamej trik ze Skyrimu)
    • Neznám nikoho kdo by tenhle trik na skyrimu zkoušel. možná nežiju v žumpě ani v kanále
  • Simcity - cena 850, hra zadarmo - Dead Space 3 - cena 740 na g2play = simcity za 110,-
    • Jason_dinAlt
      850? Není to cena z nějakého jiného (RU/PL/HU) regionu?
      Já tu vidím něco málo přes 1280,-
      http://www.g2play.net/store/SimCity-EA-Origin-Key.html
      • MMOBOOST před 10 - 14 dny
      • walltar
        Já bych řekl, že je ... ale já z toho jiného regionu mám plnohodnotnou kopii (CZ, EN a jiné) a dokonce i hru zdarma už sem dostal.
        • Jason_dinAlt
          Tak to bych taky bral. Na aukru jsem viděl prodávat právě jen ty neplnohodnotné, kde se CZ nebo EN musí ručně dokopírovat a tam mi nikdo nezaručí, že při vydání patche (a jak to tak tady čtu, tak jich asi ještě bude dost), budou ty lokalizované soubory stále v aktuální verzi k dispozici. Takže do těch neplnohodnotných určitě jít nechci.
    • i tak je to drahy
  • ok tak tady je rada pro pokrocile:
    1. dejte dostatek pozarniku aby vam mesto nevyhorelo
    2. dejte policii aby vam zombici neznicili mesto kdyz budete afk
    3. POSTAVTE VSUDE PARKY!!!
    4. afk
    5. profit
  • psat navody pro takhle blbuvzdornou hru to je na palici, žadna simulace tam není, stačí postavit parky a všude se vam nastehují bohatí simaci. Jedinym osvežením v tehle blbe hre by mohl byt multiplayer ale nevíte jak se tam dostat?
    ja tam vidim jenom find game a tam jsou všechny mesta obsazene.
    • Erien
      Rada postavit parky je k ničemu, protože samotné parky ti nic nenalákají.
  • Autore, autore:

    - Peníze z okolních měst si LZE POSÍLAT. Slouží k tomu poslední ikonka v přehledu regionu a člověk musí být ve městě, že kterého chce peníze (procesory, uhlí, zdroje, atp) darovat a kliknout na město, kterému chce darovat.

    - Sdílení pomoci funguje na dobrovolné bázi. Za každé použití poskytnuté jednotky je domovskému městu této služby poskytnuta úplata. Její výše se mění s četností využívání služeb.

    Jinak mně spíš štve, že když mám město s 15 tis obyvateli (pouze rezidenční čtvrti) z toho je 13 tis nezaměstnaných (ostatní ve službách) a ve vedlejším městě je 5 tis pracovních míst a žádné rezidenční zóny, tak do města s prací a obchody dojíždí CELÝCH 200-700 lidí (dle aktuálního času (200 zůstává přes noc, ostatní jedou přes den)). To je směšné!
    Takové čistě pracovní město je ze začátku extrémně obtížné udržet, protože když dojíždí 50 lidí, pravidelně chybí někdo, kdo by obsluhoval skládku, elektrárnu, nebo doly.
    • Ten poměr workers/celková populace je bug. Dokud se pohybuješ v low density budovách, tak je poměr workers/population cca 60%, jakmile postoupíš do medium/high density, tak ti vzroste celkovej počet obyvatel, ale počet workers z jednoho baráku zůstane stejnej. V high density tvoří workers cca 11% z celkový populace, což je úplná blbost. Mají to dodrbaný.
      • walltar
        Hmm tak těch bugů je v téhle hře vážně požehnané ... já sem si pořád říkal, že ty počty pracujících vůbec nesedí. Sem nedávno měl 200K obyvatel a ti pracovali v šesti továrnách a pár obchodech.
        • Nevim, jinej než malej počet workers jsem zatím nepotkal. Máme 16 lidí v regionu a je to pecka, dokonce nám i jdou posílat peníze, což je podle článku nemožné *3*.
          • walltar
            Tak na co sem zatím narazil já ...
            - Recyklační centrup přestane fungovat když se naplní
            - Obchodni depa se někdy zaseknou
            - Jednou mě zmizeli tramvaje
            - Jednou mě zmizeli shuttle busy
            - Nedoplňuje se voda na mapách
            - Na mapě Tosca Cliffs nejde postavit trajekt
            - Celkem tragický pathfinging

            Ale přesto mě hra baví. Zatím mám nahráno 90hodin a nečekám, že brzo skončím.
            • Recyklacni centrum ma bug, pokud posilas vozy k sousedum. Staci neposilat k sousedovy zadny recyklacni popelare a jsi v pohode. Kazdopadne to bugnute recyklacni centrum musis znicit a znovu postavit.
            • Sorry moje chyba, recyklační centrum jsem zaměnil za čištičku odpadních vod. :)

              Jo ta chyba tam je, mě zatím vždy stačilo centrum vypnout a hned zas zapnout. Sice musí znovu najmout dělníky ale pak to jede. Na TEST serveru se mi to ale zatím nestalo tak počítám, že se patch na tuhle chybu blíží.
            • walltar
              To je bug ... ono přestane fungovat ... prostě se zastaví a už nikdy nevyrobí žádnou slitinu (nebo cokoliv co tam děláte) Je to celkem dobře zdokumentovaný bug a hodně lidí si na to stěžuje. Porstě se celé recyklační centrum zastaví a už nikdy nic nevyrobí. Je potřeba zbourat budovu a postavit znova. A pokud člověk má recyklačních center víc tak stačí zbourat jenom jedno a ostatní se rozběhnou. Děje se to taky pokud ty vozy na svoz recyklovaného odpadu jezdí do sousedního města ...
            • "- Recyklační centrup přestane fungovat když se naplní"
              tohle není bug, na to upozorňuje ten chlápek po postavení. Čistička má určitou kapacitu čistění (která je navíc v intervalech), pokud je kapacita přeplněná (tzn cca nad 75% max výkonu), tak část odpadu vypadává ven nevyčištěná (tak jako to dělá normální sewage pipe) dokud zas neproběhne ten interval a nevypustí se další vyčištěná várka aby mohla natéct ta nevyčištěná.
            • walltar
              Já to tak samozřejmě mám ... ale to neznameá, že to není bug.
            • K té vodě - měl bys postavit čističku a vedle ní hned vodárnu - měla by se obnovovat..
  • Autor článku znovu prokázal svou aroganci, nadutost a zamindrákovaný postoj k produktu. Psát recenze, nebo informace o produktu znamená použít objektivní pohled nezaujaté osoby, která veme v potaz všechny stránky problému. Vyzdvyhne klady, popíše zápory. Tento člověk však blyje do klávesnice pouze a jen své osobní frustrované názory, postoje a pohledy na něčí práci, přičemž sám zřejmě v životě nikdy nic nedokázal, kromě psaní osobních výblitků.
    • x_ander
      Zopakuj si češtinu pro základní školu a pak tady poučuj...
    • No ono vydat demoverzi a chtit za ni az 80 euro me moc normalni neprijde. Nevidim na clanku nic spatnyho. Naopak toho jak ta hra nefunguje je daleko vic. Postavite za sileny prachy recyklacni centrum, chcete poslat k sousedovi nejaky vozy na svoz a tim skoncite, zaplni se vam skladiste odpadu a nic se nevyrabite. Takze behem chvilku zkrachujete protoze tovarny na elektro nemaji material a jedina cesta ven je tu budovu zbourat a postavit znovu. To ze v ramci regionu do mesta neprijede ani jeden student i kdyz tam je univerzita u ni autobus a ve svym meste nema ani zakladni skolu a radsi tam drepi je uz jenom jeden z mnoha detailu. Jednou to mozna bude dobra hra a doufam ze to Maxis dotahne k pouzitelnosti. Zatim je to ale jenom lepsi demo ktery ukazuje jak by nekdy mohla vypadat dokonala hra
  • Zabili to nemožnosťou upravovať terén a malým pozemkom. A pritom stačilo "obliecť" staré SimCity 4 do moderného kabátu a prihodiť modderské nástroje a ľudia by im ruky odtrhli ... ale biznis je biznis. *9*
    • hlavne to zabili nesmyslnou DMR

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit