Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jindra.veliky
    ja mam taky jeden trik

    Ovladaci panely --> Odinstalovat program --> SimCity

    *5*

    (znamej trik ze Skyrimu)
    • Neznám nikoho kdo by tenhle trik na skyrimu zkoušel. možná nežiju v žumpě ani v kanále
  • Už jsem hrál pár budovatelských strategií ale tohle je nejhorší co jsem měl v ruce. Přitom potenciál hry i podle keců tvůrců by to měla být naprostá bomba v tomhle odvětví.Po delší době mě nebylo líto 1300,- a hru si koupil, teď toho upřímě lituju. Už jsem párkrát praktikoval řešení jak nenaletět na reklamní kecy, když nám výrobci nemíní nabízet demoverze na odzkoušení, asi vědí proč. Sám sobě se divím že jsem naletěl, protože jsem obezřetnej a reklamám z principu nevěřím. Příště už to neudělám a až si zase bude někdo stěžovat že má malý tržby díky pirátům, tak ať se zamyslí nad kvalitou výrobku který nám nabízí. Nikdo si nemůže myslet když si "demo" z warezu a po dvou hodinách ji smažu, že si ji pak koupím. Abych za ni dal 1000,- musí mě bavit alespoň týden, pak neváhám ani minutu. /viz poslední nákup Assassin creed 1-3 a Anno 2070/ Když si jdu koupit oblečení tak si taky nekoupím všechno co si vyzkouším ale jen to co mě pasuje a líbí se mi to, tak proč mám tady kupovat zajíce v pytli.....Pro mě je Simcity uzavřená kapitola a nemíním se k ní vracet, a skončí v poličce, protože je neprodejná tím že je tak dobře uvázaná na účet.
  • Zabili to nemožnosťou upravovať terén a malým pozemkom. A pritom stačilo "obliecť" staré SimCity 4 do moderného kabátu a prihodiť modderské nástroje a ľudia by im ruky odtrhli ... ale biznis je biznis. *9*
    • hlavne to zabili nesmyslnou DMR
  • Viděl jsem nějakej Lets play a četl pár recenzí.
    Ta malá plocha pro město mě vážně odradila. S tímhle nehodlám ztrácet čas, protože se tam evidentně nedá dostatečně vyhrát se svým městěm.
    Člověk má už předem jasně danou správnou cestu, protože jinak to fungovat nemůže. Člověk nemá šanci si město pořádně rozvrhnout, protože na to není místo.
    • Foxtrot_cz
      Ono i když to funguje na 100%, tak potom už není co dělat... Mám ve městě 14 000 000 S, ale co s tím, když tam není místo na stavbu... Sice můžu zbourat zóny, ale už teď vydělávám -60 000 S/hod. Mám pocit, že se na to vykašlu, nechám tam jen zóny pro nutné zaměstnance, aby mi fungovali továrny a zbytek zbourám. (Postavím tam místo toho továrny na procesory a televize.) Pokud nějak vyřeším vodu, tak by to snad mohlo fungovat.

      Jen osobní rada, podle mě nemá smysl jako velké dílo stavět nic jiného než Arcologii, protože dříve či později budou potřeba další zaměstnanci...
      • voda je nekonecna, jak uz tu nekdo psal (a i v minulem clanku)
  • A na hry co dostavaji 8/10 a vic navody nebudou? Jen na ty co dostanou 5/10? :)
  • Paulcz
    kolik článků o zpackaným Sim City nás ještě čeká ?
    • melo by vychazet 10 denne snad by si pak studia rozmysleli pouzivat dementni origin a nesmyslne DMR ktere cely koncept hry zabiji
      • Jj to by jim ukazalo!
    • Dost pokud to budou lidé číst *4*
      • Přesně, já SimCity nehraju, ale baví mě si o hře počíst, protože je to sranda sledovat, kolik problémů hra má.. Takže další články klíďo beru, aspoň tu není mrtvo :-)
  • ...Často vás budou mást např. podivná hlášení o tom, že výpustě kanalizace jsou zbytečné (po postavení čističky), ačkoliv vodu čistí.

    Co na tom autor nechápe? Když postavíte čističku, která vodu čistí, nejsou už výpustě, které pouští h*vna do přírody potřeba... *6*
    • Keyz
      Sranda když si někdo vedle h*ven do přírody postaví barák anebo obchod *1*
    • Problém překladu u české verze. Některá rozporuplná hlášení v originální ENG verzi jsou jednoznačná.
  • nemám rád, když su nucený, abych hrál nebo spolupracoval s dalšíma hráčama a podobně. U SimCity 3000 sem strávil hodně času, ale tam sem si jel sám, nikdo mně nic nevnucoval. Naprosto souhlasím s Lukášem G. Jako co to je za trend, co se s většinou her děje, to je opravdu smutné.
  • Taky se vám ta hra tak strasně líbí, máte chuť si ji koupit, ale jakto čtete jste zklamaní?
    • clovek by si to i koupil ale nechci hru kde mi bude pulka veci chybet a kdyz mit tam Eifelovku znamena vyplaznout za hru v digitalni distribuci 1900,- (asi upadly nabudsene sberatelske edice s artbookem a flaskou podlozkou atd. stoji mene) a jeste k tomu jen pres origin, tak to dekuju nee jeste si pak jako DLC dokupovat budovy ne to fakt ne *11*
      • I jako fanda Simcity 5,tuhle hru nikomu nedoporucuji. Az se bude prodavat za 500Kc a budou funkcni vsechny funkce,pak ANO! Ale ted? Ne!
        • už je skoro za 500 :)
    • Ja hraji,ale zklamany urcite jsem. Nepocitam-li neustale problemy se servery(at uz vypnute funkce,lagy...),pak porad zbyva tolik bugu a nelogicnosti,az se sam sobe divim ze to jeste hraji. *2*
    • walltar
      Já hraju a zklamaný zase tak nejsem ... snad jen z těch bugů, ale ty už začínají opravovat.
  • " hledání opuštěných a vybydlených budov - místo toho, aby kamera přiblížila konkrétní místa s těmito budovami"
    Tohle nechápu, mě to normálně funguje od patche 1.2 (aktuální je 1.7). Když kliknu na buldozer, objeví se u advisora vykřičník že mám abandon/rubble buildings. když dojedu myší na ten vykřičník, objeví se vedle ikonka žlutý domek (abandon) červený domek (rubble). Klikmnutím na tuto ikonku mne to hodí a nazoomuje přímo na konkrétní domek, který vybagruju.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit