Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • k čemu vetsi mesta, vetsi mesta by znamenala vetsi nudu.
  • No já bych si nedovolil říci o lidech co na tom doopravdy dělali svýma rukama, že jsou levorucí.. *3*
  • A väčšie mestá sa už stavať dajú? Ak nie, ešte rôčik-dva pokojne počkám :-)
  • proč ta ironie v článku? vždyt to je dost obsahu na novej dlc, za ktery by si mohli uctovat 30€ a oni vam to daji zadarmo!!
  • walltar
    No u těch co to dělali to byly spíš levoruce ...
  • doufam ze prislusne urady jim navali pokutu za lzivou reklamu
  • Nuz uz len cakam nejaku hromadnu zalobu na Maxis/EA za klamlivu reklamu, neopodstatnene poziadavky ktore vyustili v nepouzitelny produkt pri starte, atd. Moc by som sa nedivil keby sa toho niekto chytil.
    Inak ak je to klasicky save tak fakt nechapem to prezentovanie ako nejakej super feture. Ale ak by to bolo povedzme nieco ako replay, ulozim si aktualnu hru, hram dalej potom pauznem a povedzme ako pri filme sliderom si mozem posunut gampley o par minut/hodin spet a hrat od tohto momentu, to by mohlo byt zaujimave.
  • Myslím, že bez tohohle videa by byly hráči SimCity úplně bezradní *7* .

    Studio Maxis na této hře předvedlo skutečně špičkovou práci a například takový Blizzard se svým Diablem II, které se do fáze přijatelné hratelnosti dostalo po necelých dvou letech, je v porovnání s Maxisem v Indii...
    Musím uznat že single player mode je zkrátka revoluční herní prvek, kterého se ve spoustě jiných hrách (ve kterých má ale na rozdíl od Simcity multiplayer smysl) asi nikdy nedočkáme *7*
  • tonnymontana
    opravdu? neverim!.. takhle popsanej save jsem jeste fakt nevidel a udelat trailer o tom ze hra podporuje revolucni funkci save s loadingem je uzasne! go EA gogo. Je to fakt ultimani firma jen malokdo dokaze prodavat vzduch a jeste zkazenej s updatem chemickych latek do nej kazdy mesic:D doufam ze si EA patentuje nazev DLC + bullsh*t
  • Ono .. ty co si tento díl koupili, už ho nehrajou. Tohle je oficiální oznámení "tak kluci, už to můžete cracknout a hodit na warezweby".
  • Tohle tam snad mělo být dávno... , ale což aspon se k tomu dohrabali sice pozdě.
  • Tomu říkám Levoluce! *5*
  • NHL 93, Fifa 93, první Need for Speedy, to byly jedny z prvních her co jsem na PC pařil a mám na ně opravdu pěkné vzpomínky, škoda že dopadli jak dopadli
  • Robotron3
    To rozhodně. Taky má EA hodně dávnou tradici, kdy vydávali hry už snad od začátku, snad ještě na stařičkých Atari. A maj ve svym portfoliu jedny z nejlepších her vůbec. Ale tak jak byly nakonec úspěšný, už jim to nějak přerostlo přes hlavu.
  • fizola
    ďalší sa potešia aj piráti, lebo teraz sa im oveľa lahšie bude robiť, keď už to majú aj patchom posvätené
  • Páči sa mi ten sarkastický podtón tohto článku *1* . Aspoň dúfam že to je sarkazmus...
  • smutné je, že byly doby kdy EA bylo synonymem pro kvalitní hry a špička na trhu, pak jejich firemní vedení posednul Satan či co a šlo to rychle z kopce
  • Gambit92
    Už je stejně asi pozdě
  • Těm, kdo si tento díl koupili, to přeju, muselo to otravné :) - já si vystačím se SimCity 2000.
  • Robotron3
    Zřejmě pro takový nesmyslný věšení hráčům bulíků na nos, že něco nejde, a že je to moc náročný, a složitý, a pak to najednou jde... Je EA tou vyhlášenou nejneoblíbenější společností vůbec. Přitom to jsou takový detaily, který kdyby se dělaly a komunikovali jinak a líp, mohlo by to být uplně jinak.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit